20. K. Majciejewski 0
23. D. Szczepanik 0
Sędzia główny

Jednostronny mecz

Po nieudanej inauguracji sezonu przed własną publicznością z Basketem Poznań drużyna Legii wzięła się ostro do pracy i w sobotę zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem "Wojskowi" nie dali żadnych szans Noteci Inowrocław. Goście tylko raz doprowadzili do remisu i miało to miejsce przy stanie... 2-2. Potem z każdą minutą przewaga ekipy Piotra Bakuna rosła w oczach. 18 punktów przewagi po pierwszej kwarcie, w drugiej części w pewnym momencie różnica wzrosła do 23 oczek, ale na przerwę Legia schodziła prowadząc 16 punktami. Najwyższe prowadzenie Zieloni Kanonierzy zanotowali w trzeciej kwarcie - 26 punktów przewagi (przy wyniku 63-37). Ostatnia część meczu nic już nie zmieniła i mecz zakończył się wysoką wygraną 85-62.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Legii tego dnia był Piotr Robak, który zdobył 20 punktów, a w rzutach za 3 punkty szalał Andrzej Paszkiewicz - trafił 5 razy na 12 prób.

Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w środę 19 października o godzinie 20:00 w Siedlcach z miejscowym SKK.