Michał Suchanek - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki

W meczu 3. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach rezerwy Legii Warszawa wygrały z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2-1. Do przerwy nie padły żadne bramki. W 52. minucie prowadzenie legionistom dał Patryk Czarnowski. W 82. minucie goście doprowadzili do wyrównania za sprawą Patryka Pietrasiaka, ale 4 minuty później Michał Suchanek przechylił szalę zwycięstwa na korzyść "Wojskowych".

III liga: Legia II Warszawa 2-1 (0-0) Sokół Aleksandrów Łódzki
1-0 - 52' Patryk Czarnowski
1-1 - 82' Patryk Pietrasiak
2-1 - 86' Michał Suchanek

Legia II: 1. Radosław Majecki - 24. Jakub Szrek, 4. Mateusz Zawal, 5, Mateusz Żyro, 26 Eryk Rakowski - 6. Adam Ryczkowski, 16. Bartłomiej Ubrański, 14. Adrian Małachowski (76' 11. Aleksander Waniek), 17. Konrad Michalak (86' 2. Bartosz Skowron), 8. Michał Trąbka (60' 19. Michał Suchanek), 21. Patryk Czarnowski (70' 20. Miłosz Szczepański)