Arkadiusz Najemski (pierwszy z prawej) - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Najemskiego dała impuls

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zagłębie Sosnowiec nadal nie zanotowało ligowej porażki. Zasługa w tym m.in. Arkadiusza Najemskiego, który doprowadził do remisu w spotkaniu z Górnikiem Zabrze, a jego koledzy dopełnili dzieła. Niespełna godzinę trwał występ Michała Masłowskiego w Poznaniu, którego Piast przegrał 0-2 z Lechem. Z kolei Konrad Jałocha i Mateusz Szwoch rozegrali pełne zawody przeciwko Zagłębiu Lubin.

Robert Bartczak otrzymał powołanie na mecze reprezentacji Polski do lat 21 w ramach Turnieju Czterech Narodów ze Szwajcarią (1 września) i Niemcami (6 września).

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Szwoch - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Lubin

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - do 57. minuty w przegranym 0-2 meczu z Lechem Poznań

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - od 46. minuty w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze
Konrad Handzlik - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze
Tin Matić - od 73. minuty w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze
Arkadiusz Najemski - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze. Strzelec bramki na 1-1 w 75. minucie spotkania.
Jakub Szumski - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz. Ukarany żółtą kartką.
Alban Sulejmani - do 62. minuty w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

II liga
Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) - od 83. minuty w wygranym 4-0 meczu z Polonią Bytom