Stojan Vranjes - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 4-3 Concordia Elbląg

Rezerwy Legii zdobyły trzy punkty w meczu z Concordią Elbląg. Legioniści wygrali 4-3, a zwycięską bramkę zdobył minutę przed końcem Stojan Vranjes. Legia po 25 minutach prowadziła już 3-0 (gole Suchanka, Kulenovicia i Wieteski), ale rywale zdołali doprowadzić do wyrównania w 71. minucie. Kolejne spotkanie nasz drugi zespół rozegra 18 września w Tomaszowie Mazowieckim.

Legia II Warszawa 4-3 (3-1) Concordia Elbląg
1-0 - 7' Michał Suchanek (as. Bartłomiej Urbański)
2-0 - 10' Sandro Kulenović
3-0 - 25' Mateusz Wieteska (as. Eryk Rakowski z rzutu rożnego)
3-1 - 33' Mateusz Zawal (sam.)
3-2 - 50' Kamil Kuczkowski
3-3 - 71' Przemysław Kamiński
4-3 - 89' Stojan Vranjes as. Michał Trąbka z rzutu rożnego)

Legia II: Kąkolewski - Nawotka (46' Ryczkowski), Zawal, Wieteska, Rakowski - Szrek (39' Skowron), Urbański, Vranjes, Szczepański (46' Więdłocha), Suchanek - Kulenović (56' Trąbka)