Taki transparent w 2005 roku wywiesili kibice Legii na trybunie Krytej - fot. Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 3-1 Widzew Łódź

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu 6. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa wygrały w Ząbkach z Widzewem Łódź 3-1. Dzięki tej wygranej podopieczni Krzysztofa Dębka awansowali na 3. miejsce w tabeli i o 3 punkty wyprzedzają widzewiaków. Do prowadzącego ŁKS-u Łódź mają 9 punktów straty, ale rozegrany o jeden mecz mniej.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla Legii. Już w 3. minucie po ograniu całej obrony gola zdobył Sebastian Szymański. Tuż przed przerwą wyrównał Mateusz Michalski, który wykorzystał długie podanie od bramkarza i sprzyjający wiatr. Przejął piłkę w polu karnym, minął bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki. W 67. minucie niecodzienną bramkę zdobył ponownie Sebastian Szymański. Legionista trafił do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego! Wynik sześć minut przed zakończeniem ustalił Miłosz Szczepański po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i nieudanej interwencji bramkarza Widzewa.

III liga: Legia II Warszawa 3-1 (1-1) Widzew Łódź
1-0 - 3' Sebastian Szymański (as. Tomasz Nawotka)
1-1 - 44' Mateusz Michalski
2-1 - 67' Sebastian Szymański (z rzutu rożnego)
3-1 - 84' Miłosz Szczepański (as. Mateusz Hołownia)

Legia II: Majecki - Szrek, Małachowski, Wieteska, Hołownia - Vranjes, Urbański (89' Waniek), Szymański (79' Suchanek), Nawotka, Trąbka (61' Szczepański) - Kulenović (57' Ryczkowski)

Widzew: Choroś - Kozłowski, Bargieł, Zieleniecki, Gromek - Budka (86' Strus), Rodak, Tlaga (77' Kowalczyk), Szewczyk (77' Możdżonek), Michalski - Mąka