ULTRA DZIELNICA - nowy konkurs Sekcyjnych Fanatyków

Wraz z nadejściem nowego roku grupa Sekcyjnych Fanatyków ogłasza konkurs. Każda dzielnica będzie miała okazję do zaprezentowania własnej oprawy na wybranym przez siebie meczu koszykówki. Zasada jest prosta - choreografia musi nawiązywać do dzielnicy i podkreślać jej legijny charakter.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia i można to zrobić na 3 różne sposoby: wysyłając wiadomość na adres sekcyjni.fanatycy@wp.pl, do użytkownika "ULTRA DZIELNICA" na legijnym forum, lub wysyłając wiadomość na facebookowe konto "Sekcyjni Fanatycy". W odpowiedzi zostaną przekazane dalsze instrukcje.

Każda ekipa prezentująca oprawę wchodzi na mecz za darmo, a nagrodą w konkursie będą unikatowe koszulki z motywem zwycięskiej ULTRA DZIELNICY zaprojektowane przez Starucha. Największą mobilizacją powinna być jednak sama możliwość pracy nad oprawą i jej dumna prezentacja!
Link do filmu promującego konkurs:







Komentarze: (11)

tomiacab, 02.01.2017 10:20 - *.play-internet.pl

świetna sprawa.

do Sekcyjnych, 02.01.2017 10:54 - *.220

Szacuuuuun!!!

Mirek z Włoch, 02.01.2017 13:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Włochy się zgłaszają, zrobimy mega oprawę, tylko nie mamy kasy. Czy bracia po szalu moglibyście nas wspomóc?

do mirek, 02.01.2017 13:53 - *.220

jeśli pytasz serio- napisz do sekcyjnych to wyjaśnią ci zasady, jeśli robisz sobie jaja- namaluj coś w paincie i na tym poprzestań :)

, 02.01.2017 14:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kozak filmik! Brawo Sf

Zlb , 02.01.2017 20:17 - *.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Konkurs???? Zacznijmy konkursy jeszcze robić na najlepiej ubranego kibica!!! ŚLEPI JESTEŚCIE? TO W ZŁYM KIERUNKU IDZIE!!!! KONKURS, KONIEC ŚWIATA!!!!

Kibic (L), 03.01.2017 07:42 - *.com.pl

Najlepsza oprawa dzielnic była na Torwarze. Wystarczy zobaczyć filmy i zdjęcia z okresu, kiedy Legia grała tam swoje mecze. To było coś.

do Zlb, 03.01.2017 09:52 - *.220

na sekcjach nie dzieje sié nic! a małolatów trzeba nauczyć podstaw ulstraski, choćby w formie konkursu. Na Legii od robienia rozpierduchy na stadionie są NS, swoje umiejętności pokazali też nie raz UZL, a co z resztą? Gdzie mają się wykazać? Tak samo Fan Kluby, które powinny brać w tym udział bo są traktowane jak dzielnice ale to moje zdanie

Kibic (L), 03.01.2017 12:16 - *.com.pl

Powtarzam. To co była na Torwarze, a jest na Hali Bemowo to niebo i ziemia w skali 1:100. Gdyby tamtą atmosferę przenieść do dzisiejszej Hali, to na pewno miejsc dla zwykłej publiczności by zabrakło.

Tak to widzę....., 03.01.2017 12:24 - *.com.pl

Za mało jest miejsca na banery i gdyby chciano je pokazać to nie wiadomo, czy nie byłoby to kosztem kibiców śledzących mecze. Poza tym dwa sektory tzw. "Żylety", zapełnione są przeważnie w połowie i jakiegoś szału kibicowania nie widać, no bo jak taka ilość może zrobić niezapomnianą atmosferę z Torwaru ?

1488, 15.01.2017 14:24 - *.wnet.pl

Hejterzy, gdzie jesteście? To obejrzyjcie sobie https://www.youtube.com/watch?v=Eh79HPssC4Y