Legia dotarła do Benidormu - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia rozpoczęła zgrupowanie w Benidormie

Dziś we wczesnych godzinach popołudniowych mistrzowie Polski wylądowali w hiszpańskim Alicante i rozpoczęli premierowe zgrupowanie w 2017 r. Podróż z Modlina minęła bez zakłóceń i liczna gromada legionistów zameldowała się w Melia Villaitana, kompleksie hotelowym, który mieści się w nadmorskim Benidormie.

Na pokładzie samolotu znalazło się aż 32 zawodników. Podróż trwała nieco ponad 3 godziny. Hiszpania przywitała piłkarzy wiatrem, chmurami i temperaturą około 16 stopni. Na lotnisku na zawodników czekał już klubowy autokar, który do Hiszpanii wyruszył w środę wieczorem i zabrał klubowy sprzęt. Legioniści szybko przemieścili się do swojego hotelu a o 17:30 odbyli pierwszy trening.

Melia Villaitana jest pięknie położonym kompleksem golfowym. Do dyspozycji gości hotelowych są pola golfowe, korty tenisowe i baseny. Dużym atutem są blisko położone boiska. Na zgrupowaniu przebywa też pierwsza drużyna Schalke 04.


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (29)

K(L)eo, 10.01.2017 18:34 - *.centertel.pl

Wszystko ładnie, ale gdzie śnieg?, co to za zgrupowanie zimowe bez śniegu?, eee lipa!

biały, 10.01.2017 18:52 - *.dynamic.telkab.pl

autokar wyjechał w środę wieczorem, dwóch kierowców na pewno w obsadzie czyli przed weekendem już byli na miejscu i balet do dzisiaj ;) heszke w meszke

dyzio, 10.01.2017 18:52 - *.eaw.com.pl

kto to jest AD prezes dal inicajly

Guti, 10.01.2017 19:05 - *.dynamic.chello.pl

A.D. - Anno Domini :))))

109, 10.01.2017 19:08 - *.tktelekom.pl

czy dostał ktoś z zasiadającej tutaj elity e-mail z konkursu stolatwyzwań ?

do dyzio, 10.01.2017 19:11 - *.range109-145.btcentralplus.com

Adam Dawidziuk, nowy redaktor legia.com. Na serio.

Do dyzio, 10.01.2017 19:15 - *.dynamic.chello.pl

To jest Andrzej Duda :D

natiio, 10.01.2017 19:22 - *.access.telenet.be

Anno Domini... :D

Stachu2011, 10.01.2017 19:25 - *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z tym wolnym popołudniem to trochę przesadziliście. Według legia.com po obiedzie odbył się już pierwszy trening z piłkami i bieganie.

do dyzio, 10.01.2017 19:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

pfi, wiadomo ! Andrea Dirlo !

Caneiro, 10.01.2017 19:42 - *.187

Do Redakcji.Czy beda podane godziny treningow poniewaz sie wybieram. Chcialem przywitac ich na lotnisku w Alicante bo mieszkam bardzo blisko ale niestety praca.Wiec chcialbym pojechac na treningi i mecze.Prosze o jakies info!Z gory dziekuje :)

do dyzio, 10.01.2017 19:45 - *.dynamic.chello.pl

Alesandro DelPiero

Zyzio, 10.01.2017 19:57 - *.centertel.pl

Andrzej Duda ;-)

Daw1D, 10.01.2017 20:05 - *.play-internet.pl

Alexander Buttner?

pionas do dyzio, 10.01.2017 20:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Askhan Dejagah? Kiedyś dobry skrzydłowy teraz bezrobotny. Może o nim prezes rozmyśla?

Kamil, 10.01.2017 20:17 - *.play-internet.pl

A.D- Anna Dymna dla chłopaków :)

mietek, 10.01.2017 20:21 - *.8.105.71

Rany, z rozpędu człowiek przeczytał "Zgrupowanie w Biedronie" :)))

bubu, 10.01.2017 20:42 - *.dynamic.chello.pl

Anatolij Dorosz,reprezentent Mołdawskiej młodzieżówki,napastnik16 meczów-7bramek

ale jaja , 10.01.2017 21:07 - *.skranetcan.pl

zgrupowanie rozpoczete a wzmocnien brak kiedy maja sie zgrac nowi pilkarze jak nie na zgrupowaniu cos mi sie zda ze bedzie tak samo jak z vadisem pol sezonu minie zanim zrozumie ze gra dla L!!!!!!!!!!!!!!

@mietek, 10.01.2017 21:08 - *.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

10/10

ale jaja , 10.01.2017 21:08 - *.skranetcan.pl

a moze by tak blaszczykowskiego sprobowac sciagnac

Endrjuuu, 10.01.2017 21:11 - *.centertel.pl

Ja na wczasach nie miałem takiego luksusu jak oni na zgrupowaniu....
Prezes powinien się posłuchać Staska i na Sybir z nimi

Krzeszczu, 10.01.2017 21:35 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: rozwaliles mnie do lez :-))))
Ale chyba lepsza biedronka niz rumunski tesco :-))

BI, 10.01.2017 22:26 - *.ok360.pl

Legia trenuje, a Redakcja nie próżnuje.
Dzięki za pierwsze wieści.
Ale tam pięknie!
Życzę dużo radości i wytrwałości.
Czekam na doskonałe relacje i zdjęcia.
Ta redaktorska ekipa na pewno się sprawdzi.
Powodzenia.

Arek, 10.01.2017 22:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurde, gdzie nie wejdę to rozkminy kto to ten AD, a to Dawidziuk, nowy naczelny z przekrętu, a teraz oficjalnej. Leśny se jaja robi, a wielu łyknęło hehe.

e(L)o, 10.01.2017 23:37 - *.sieradz.vectranet.pl

Ale Dupa

Raptus, 10.01.2017 23:51 - *.dynamic.chello.pl

AD....
Pewnie Prezes z łazienki pełnej luster tweetowal...
"Ale Dupa!" szepnął patrząc w jedno z nich...
;)

Korkoszewo , 11.01.2017 10:14 - *.play-internet.pl

Alice Deejay

DO CANEIRO, 11.01.2017 10:28 - *.1

CHLOPAKI WSTAJĄ O 6 I IDĄ NA ŚNIADANIE. POTEM WRACAJĄ DO POKOJU NA PORANNĄ SJESTĘ OKOŁO 2 GODZINY. POTEM MAJĄ LEKKI TRENING, BIEGANIE, PIŁECZKI, ŻONGLERKA I IDĄ NA OBIAD. PO OBIEDZIE CZAS WOLNY, CZYLI SPANIE, SKYPE Z DUPKAMI I USTALANIE CO BEDZIEMY ROBIC WIECZOREM. POTEM DRUGI TRENING I NARADA. USTALANIE CO KT OMA ROBIC, KIEDY BIEC Z PIŁKĄ, KIEDY SZCZELAĆ. WIECZOREM KOLACJA , TŁUSTO, SYTO , DOBRE DO PICIA., WIECZOREM KAMUFLAŻ I POKEREK, PLAYSTATION NA KASE (FIFA 17), SZKLANECZKA WHISKY I SPAĆ. CO ŚRODA WYPAD NA MIASTO NA DUPERKI .

WIEM BO JEZDZIŁEM KIEDYS Z LEGIĄ :)