Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan i Nemanja Nikolić trafili do jedenastki roku - fot. Mishka/ Legionisci.com

Legioniści wyróżnieni przez PZP

Trzech piłkarzy Legii zostało wyróżnionych w dziesiątym plebiscycie Polskiego Związku Piłkarzy "Piłkarze Wybierają". Za miniony rok legioniści zgarnęli cztery statuetki. W jedenastce ekstraklasy znaleźli się Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan i Nemanja Nikolić. Za pracę w Zagłębiu Sosnowiec został wyróżniony Jacek Magiera. Piłkarze z I ligi uznali go za najlepszego szkoleniowca w tej klasie rozgrywkowej.

Byli gracze "Wojskowych", Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce) oraz Konrad Zaradny (Raków Częstochowa), także zostali uhonorowani. Pierwszy z nich dostał nagrodę dla najlepszego młodego piłkarza I ligi, a drugi za odkrycie II ligi.

Na wyniki plebiscytu złożyły się głosy zawodników z danych klas rozgrywkowych, którzy typowali najlepszą jedenastkę roku, a także najlepszego trenera oraz sędziego.


Jedenastka 2016 rokuKomentarze: (5)

Kokosz, 11.01.2017 17:05 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Podobno Kownacka głosowała na Arkadio...

Top CWKS, 11.01.2017 19:18 - *.warszawa.vectranet.pl

grafika mistrz!

Arek, 11.01.2017 22:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A najlepszym trenerem został... Michał pier...ne sobie whisky Probierz. Niezłe jaja. Jakbym był piłkarzem na Nawałkę bym głosował, a tu taki klops. Ale najwidoczniej jacy piłkarze, taki trener roku.

Do Arek , 12.01.2017 05:49 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

11 Ekstraklapy 2016 a ty będziesz głosował na Nawałke?? Zrób Polsce przysługe i w parlamentarnych nie głosuj...

Kokosz, 12.01.2017 06:21 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

@arek
A za co piłkarze mają dziękować Nawałce? Za promowanie ulubieńców - peszkow, maczynskich i innych cionkow? Bez żartów.
A swoją drogą to Probierz mimo swojego kompleksu Legii, to faktycznie dobry trener. Od kilku sezonów regularnie z tego białostockiego szrotu robi drużynę na pierwszą 4. Gdyby dostał szansę w klubie, który nie wyprzedane się po każdej rundzie to mógłby mieć wyniki.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: