Młodzież: mecze weekendowe

Do gry wróciły najmłodsze roczniki Legii. Pierwsze mecze po przerwie miały siłą rzeczy charakter "rozruchu", niemniej na boisku można było obejrzeć sporo ciekawych akcji. Legioniści z roczników 2004, 2005 i 2006 pokonali swoich rówieśników z Rakowa Częstochowa (5-1, 4-2 i 4-0). Legia '07 prowadziła przez blisko 50 minut z Varsovią, ale ostatecznie uległa 6-9, tracąc 5 goli w ostatnich minutach ciekawego meczu.

Legia 2008 w meczu z Pilicą Białobrzegi'07 po udanym początku straciła kilka bramek i nie zdołała już odrobić strat do końca spotkania, ponosząc 4-bramkową porażkę z podopiecznymi byłego legionisty Jacka Kacprzaka.

W sobotę mecz z grupą naborową BKS Bemowo rozegrał CWKS Legia Bemowo 2009/10, odnosząc pewne zwycięstwo, choć obie drużyny dopiero uczą się gry w piłkę i podstawowych zachowań piłkarskich. Obecna nauka na pewno zaowocuje w przyszłości.

Drużyna trampkarzy CWKS pokonała 7-1 rówieśników z Pogoni Grodzisk 2003, z kolei ich młodsi koledzy z rocznika 2007/8 wygrali w turnieju Konstancin Cup, a Aleks Greczkowski został wybrany najlepszym graczem turnieju.

Legia 04 5-1 Raków Częstochowa 04
1-0 11 min. gracz testowany V (as. gracz testowany IV)
2-0 23 min. Joel Mpika (as. gracz testowany III)
3-0 41 min. Wiktor Puciłowski (as. gracz testowany V)
3-1
4-1 53 min. Patryk Rycaj b.a.
5-1 60 min. Patryk Rycaj (as. Kacper Jakóbczyk)

Legia: gr. testowany I - Dominik Arkuszewski, Benedykt Piotrowski [05], gr. testowany II, gr. testowany III, Jan Bindulski, gr. testowany IV, Kacper Jakóbczyk, Wiktor Puciłowski [05], gr. testowany V, Patryk Rycaj + Grzegorz Burakowski [05], Joel Mpika, Michał Boczoń, Dominik Szadkowski
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Mateusz Majewski

Legia 05 4-2 Raków Częstochowa 05
1-0 5 min. gracz testowany I (as. Milan Bazler)
2-0 28 min. Filip Składowski (as. Martin Samsi)
2-1 37 min.
2-2 48 min.
3-2 49 min. Martin Samsi (as. gracz testowany I)
4-0 58 min. Filip Składowski (as. Piotr Kuc)

Legia: Maciej Kikolski [04](31' Jakub Mielcarz [04]) - Michał Wojciechowski, Rafał Boczoń [06], Szymon Gaj, Sebastian Wysocki, Kacper Michalski, Martin Samsi, Karol Haber, Piotr Kuc, Oskar Lachowicz, Filip Zwoliński, Wojciech Grochulski, Filip Składowski, Milan Bazler + 3 graczy testowanych
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Przemysław Chojnowski
Tr. koordynator: Maciej Szymański

Legia 06 4-0 Raków Częstochowa 06
1-0 13 min. Filip Kucharski (rzut wolny)
2-0 31 min. Jakub Chodkowski (as. Filip Kucharski)
3-0 39 min. Piotr Żołyński (as. Kacper Lepianka)
4-0 57 min. Oskar Iwaniec (as. Kacper Lepianka)

Legia: Michał Malinowski - gr. testowany, Kacper Włodarek, Jakub Trzaskowski, Jakub Żewłakow, Jakub Chodkowski, Filip Kucharski, Piotr Kuśmider, Klaudiusz Dołowy, Oskar Iwaniec, Kacper Woźniak, Jakub Malicki [LSS], Kacper Lepianka, Piotr Żołyński
Trener: Maciej Laskowski, Rafał Wajman, II tr. Piotr Chmiel

Legia 07 6-9 (5-2) Varsovia Warszawa 07
1-0 6 min. gracz testowany I (as. Mateusz Salamończyk)
1-1 8 min.
2-1 12 min. gracz testowany I (as. Łukasz Żagan)
3-1 16 min. gracz testowany II (as. Jakub Nawrocki)
4-1 22 min. Sebastian Baranowski b.a.
4-2 23 min.
5-2 26 min. Mateusz Salamończyk b.a.
5-3 38 min.
5-4 40 min.
6-4 43 min. Antoni Wasiak-Libiszowski (as. gr. testowany I)
6-5 47 min.
6-6 50 min.
6-7 50 min.
6-8 58 min. Mateusz Różański
6-9 60 min. Jan Błądziński

Legia: Antoni Wasiak-Libiszowski, Łukasz Żagan, Mateusz Salamończyk, Jakub Nawrocki, Sebastian Baranowski + 3 graczy testowanych
Trener: Tomasz Bąbel

Legia 08 4-8 (3-7) Pilica Białobrzegi 07
1-0 2 min. Piotr Bzducha (as. Norbert Merchel)
1-1 9 min. Dominik Bienias (as. Antoni Niewiadomski)
1-2 9 min. Stanisław Kapłon
1-3 13 min. Kacper Bartosiewicz (as. Dominik Bienias)
1-4 14 min. Dominik Bienias (as. Stanisław Kapłon)
1-5 15 min. Stanisław Kapłon (as. Antoni Niewiadomski)
2-5 16 min. Szymon Rusin
3-5 21 min. Piotr Bzducha b.a.
3-6 27 min. Olek Szewczuk
3-7 29 min. Dominik Bienias (as. Gustaw Jeżak)
3-8 39 min. Stanisław Kapłon
4-8 47 min. Maciej Bieniak (as. Adam Niewiadomski)

Strzały (celne): Legia 35 (25) - Pilica 34 (21)

Legia: Maciej Bieniak - Maks Dołowy, Piotr Bzducha, Norbert Merchel [09], Daniel Wyrozumski, Marcel Kiełbasiński, Szymon Rusin, Filip Nieckarz, Adam Niewiadomski
Trener: Mateusz Legierski
Tr. koordynator: Kamil Wojkowski

Pogoń Grodzisk 03 1-7 (1-3) CWKS Legia 03
Gole: Mikołaj J. Wiśniewski x3, Karol Sulkowski, Jan Michna, Bazyli Grabiec, Jakub Skwirtniański

CWKS Legia: Mateusz Zalega - Antek Sidor [04], Mateusz Sidor, Filip Grygorczuk, Jan Sienicki, Karol Sulkowski [02], Jan Kołodziejski (Maks Trawiński), Maks Trawiński (Jan Michna), Bazyli Grabiec [04] (Filip Wolski), Jakub Skwirtniański (Kacper Cetlin), Nikołaj Wiśniewski (Bazyli Grabiec [04])

Turniej "Konstancin Cup 2017" (rocznik 2007):

Drużyna U-10 CWKS Legii Bemowo wzięła udział w organizowanym przez KS Konstancin turnieju orlików. Większość zespołów reprezentowała powiat piaseczyński, ale obok legionistów udział w rywalizacji brał też warszawski oddział Brazilian Soccer Schools, którego zawodnik, Bartek Moskwa, z 10 golami zdobył trofeum dla najlepszego strzelca rywalizacji.

Podopieczni Łukasza Winka przeszli fazę grupową bez porażki a w półfinale dość pewnie (choć grając bardzo nieskutecznie) pokonali zespół gospodarzy. Finał z Hubertusem Zalesie (0-0 w fazie grupowej) był z początku bardzo nerwowy, ale po kilku groźnych akcjach zalesian w pierwszych minutach, to legioniści przejęli w końcu inicjatywę i zdobyli prowadzenie za sprawą Michała Jahna. Wynik 1-0 utrzymał się do samego końca mimo kilku okazji, ale doskonale bronił golkiper Hubertusa, któremu zresztą przypadło trofeum dla najlepszego bramkarza turnieju. Najlepszym zawodnikiem Konstancin Cup wybrano z kolei legionistę Aleksa Greczkowskiego.