fot. Woytek / Legionisci.com

Bosz: Przyjechaliśmy tu, by wygrać

Peter Bosz (trener Ajaxu): Przyjechaliśmy tutaj po to, żeby wygrać. Niestety, nie zawsze się to udaje. Czerwona kartka na koniec na pewno nam nie pomogła, ale czekamy teraz na rewanż w Amsterdamie i liczymy na to, że wyjdziemy z tej potyczki zwycięsko.

Z mojej pozycji trudno było cokolwiek zobaczyć, ale powtórki jasno pokazały, że Klaassen powinien strzelić dziś bramkę. Żałuję, że sędziowie popełnili taki błąd. Po meczu rozmawiałem z Tete - powiedział, że pierwsza kartka była słuszna, druga natomiast nie. Szkoda, ale czasu już nie cofniemy.

Zdjęcie Kluiverta było trudną decyzją, ale po czerwonej kartce musiałem to zrobić. Najważniejsze było dobro zespołu. Nie był zadowolony, widziałem, ale jeszcze nie miałem okazji z nim na ten temat porozmawiać.



Komentarze: (15)

77/82, 17.02.2017 00:45 - *.dynamic.chello.pl

"Po meczu rozmawiałem z Tete - powiedział, że pierwsza kartka była słuszna, druga natomiast nie. " zamiast rozmawiać z grajkiem obejrzałby powtórkę. Nie wiem jakim trzeba być debilem, aby w ogóle rozważać słuszność żółtej kartki po ewidentnym faula taktycznym - takie są reguły tej gry. Ten Tete też niezła szuja i kłamca, bo nawet nie protestował schodząc z boiska, a po meczu nagle mu się odwidziało i zaczął płakać.

Matt, 17.02.2017 01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oglądałem mecz na C+. Była jedna czy 2 powtórki tego strzału. Możecie się ze mnie śmiać, ale ja tam nie widzę czy piłka przekroczyła linię, powiem, że nawet się nad tym zastanawiałem.

Jak przeczytałem później w internecie artykuł i tam jest w kółko o jakiejś niezaliczonej bramce, to zbaraniałem, bo nic takiego sobie nie przypomniałem.

Niech się cieszy Ajax, że sędzia źle zagwizdał przynajmniej jeden róg i przymykał oko na te ich nieustanne pchanie rękami (nie za mocno, nie za słabo).

(L)evy, 17.02.2017 01:33 - *.181.internetia.net.pl

Moim zdaniem gola nie było owszem piłka ok.70% przekroczyla linie ale nie całym ewidentnym obwodem -na pewno całym obwodem piłka nie przeszła

Lemiesz Grochow , 17.02.2017 06:57 - *.centertel.pl

Broś i Kopczyński byli do zmiany .
A w Holandii trzeba wyjść składem ofensywnych
Niema czego bronić jak Legia zaatakowała to się pokórcze zaczeli góbić. Tam trzeba strzelić bramkę.
Piłka nożna to nieskomplikowana gra oczywiście dla utalentowanych.

Do Lemiesz Grochow, 17.02.2017 07:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A kto miał wejść za Brozia pajacu? I co to kur** jest "góbić"? :O

Do lemiesz..., 17.02.2017 07:54 - *.play-internet.pl

Nie ma takiego zawodnika jak Broś ekspercie. I nie ma takich słów jak "góbić" i "pokórcze". Zanim następnym razem wyślesz swoje "mądrości", to przeczytaj co napisałeś. Albo zacznij się w końcu uczyć gimbusie

Do lemiesz..., 17.02.2017 08:35 - *.play-internet.pl

I takiego słowa jak "niema" też nie ma :D. Język polski też nie jest skomplikowany. Nie trzeba być wielce utalentowanym żeby go używać. Więcej książek, mniej wpisów na forum

Lukasz, 17.02.2017 08:39 - *.dynamic.mm.pl

sęk w tym że pierwsza kartka sluszna, ale powinna byc czerwona

Arek, 17.02.2017 09:27 - *.free.aero2.net.pl

Co za typ, sugeruje się czymś bo grajek mu tak powiedział. Obejrzał byś powtórki baranie!

[L], 17.02.2017 11:30 - *.elartnet.pl

Był gol dla Ajaxu, sędzia miał prawo nie zauwazć: tak samo nie widział czerwonej kartki dla jednego z gosci kiedy dał tylko żółtą

Hehehe , 17.02.2017 13:31 - *.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale wysyp profesoruf Bralczyków i Miodków tu na forum.....strach coś napisać po piwie!

do lemiesz i do hehehe, 17.02.2017 15:23 - *.2.dvois.com

Lemiesz - jesteś geniuszem taktyki. O więcej komentarzy błagamy cię Panie :)
hehehe - ja nie mam problemów z pisaniem "po piwie". Ja wiem, że polska języka to trudna języka ale można sobie słownik odpalić przynajmniej.

Gimbi, 17.02.2017 16:32 - *.dynamic.chello.pl

Do @Do lemiesz...Mylisz się bratku lub siorko - istnieje w języku polskim słowo "niema". Oznacza ono np. dziewczynę, która nie potrafi mówić - jest wówczas niema. Poza tym istnieje zwierzę - łabędź niemy. Jego samica to łabędzica niema. Pozdro bez napinki ;-) :-)

Do hehehe, 17.02.2017 17:18 - *.play-internet.pl

Szanujmy swój język

MK, 18.02.2017 14:31 - *.41

Twierdzić, że nie bylo gola dla Ajaxu po strzale Klaassena, to tak jakby stwierdzić, że jutro znowu będzie sobota. Ludzie, trochę więcej obiektywizmu.
Ewidentny błąd obrony i sędziego i tyle w temacie.
Wynik niezły, a rywalizacja cały czas nierozstrzygnięta.