fot. Woytek / Legionisci.com

Wyniki 22. kolejki Ekstraklasy

Zakończyła się 22. kolejka Ekstraklasy. W ostatnim meczu Zagłębie pokonało Arkę 1-0. W niedzielę Ruch niespodziewanie wygrał w Warszawie 3-1. W trzech sobotnich spotkaniach padło 10 goli. Korona pokonała Wisłę Płock 4-2, a Śląsk Wisłę Kraków 1-0. Piast Gliwice uległ u siebie Lechowi Poznań 0-3. W piątek Lechia Gdańsk zremisowała w Niecieczy 1-1, co wykorzystała Jagiellonia, która rozgromiła Górnika 5-0.

22. kolejka:

Jagiellonia Białystok 5-0 Górnik Łęczna
Termalica Nieciecza 1-1 Lechia Gdańsk
Korona Kielce 4-2 Wisła Płock
Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków
Piast Gliwice 0-3 Lech Poznań
Cracovia 1-1 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 1-3 Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin 1-0 Arka Gdynia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (28)

kibic, 17.02.2017 09:11 - *.centertel.pl

to mógłby być dobry piątek dla nas :)

Dickson Chotowski, 17.02.2017 22:29 - *.range109-145.btcentralplus.com

BBT, szacunek za walke do konca. Teraz 3 punkty z volksdeutchem !!

Do. Chotorowski, 17.02.2017 22:56 - *.centertel.pl

Pajacu szacunek szacuneczek bo lamusy strzeliły bramkę a co byś mógł zrobić gdyby słonie wygrały .......

ryn43, 17.02.2017 23:31 - *.67

Termalika - Legia 3:0
Termalika - Lechia 1:1

123, 18.02.2017 01:58 - *.dynamic.chello.pl

Teraz punkty zgubiła lechia. W Chorzowie 0:3 i gonimy cieniasow

, 18.02.2017 07:25 - *.dynamic.chello.pl

Do 123:gramy w Warszawie

Gumis1984, 18.02.2017 11:03 - *.play-internet.pl

Dobrze, że nie wszystkie kluby podlapuja obyczaje z zabrza. Brawo dla termaliki, teraz wygrać z szabrownikami i będzie dobrze. Moim zdaniem jaga napewno nie utrzyma miejsca w 3, a walka o Mistrzostwo rozstrzygnie się między (L) a lechia.

L, 18.02.2017 11:26 - *.internetdsl.tpnet.pl

@ 123
W jakim Chorzowie ? Odstaw gorzałę

WWL, 18.02.2017 12:42 - *.play-internet.pl

Tak zawsze jadą po Nas jak sędzia zasędziuje na naszą korzyść.
Ciekawe co będą gadać o meczu Termaliki.
W pierwszej połowie przy 0:0 sędzia nie podyktował ewidentnego karnego dla słoni po wjeździe Wawrzyniaka od tyłu w nogi!
Ale na pewno Teraz to nie ma tematu?
To tak się bije mistrza?
Jakaś spółdzielnia!?

felek, 18.02.2017 13:46 - *.warszawa.vectranet.pl

Trzeba koniecznie wygrać ze śmierdzielami i wykorzystać to, że niecieczanie urwali punkty szajsom. Zgaga i amica się nie liczą, odpadną w przedbiegach.

andrzej goołota, 18.02.2017 13:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

oczekuje jutro wyniku na poziomie 4/5:0 ,wiekszych ogórków niz ruch juz nie ma. jaranie sie budzetem 130 mln z którego nic nie wynika jest zenujace. leśny bajkopisarz nr 1

roast do andrzej goołota, 18.02.2017 14:34 - *.dynamic.mm.pl

większe ogórki są w Łęcznej, widziałem wczorajszy mecz z jagą i oni grają na poziomie III ligi

Mietek, 18.02.2017 22:44 - *.warszawa.vectranet.pl

Legia tradycyjnie wyrucha Rucha. Pytanie tylko ile razy Ruch połknie... goli.

zeno, 18.02.2017 23:25 - *.ip-91-121-77.eu

Po meczu z Ajaxem to z Ruchem remis będzie sukcesem. Nie mówiąc już o Termalice za tydzień...

xxx, 18.02.2017 23:47 - *.warszawa.vectranet.pl

A posrańska kur... znowu wygrała z pomocą sędziego.

Cult⚽️Legia, 18.02.2017 23:57 - *.84

Tylko żeby ruch Nie zagrał najlepszego meczu roku

ZlocistyR , 19.02.2017 00:03 - *.0pools.vodafone-ip.de

Hej... Legia . . Powiem wom tak nie szanujecie tradycji i honoru tego Klub u zato spotko wos przeklenstwo jutro!!!

konefał, 19.02.2017 00:19 - *.warszawa.vectranet.pl

O fak jestem napruty jak samolot a tu my tu gadu gadu a tu widzimy się na L3 jutro wieczorem. Dziabne jeszcze kontrolnie i ide spac. Narta.

Zajmon, 19.02.2017 00:49 - *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jutro pykniemy Ruch ale nie zycze im spadku z racji historii to juz piast moglby leciec z leczna

AAA, 19.02.2017 01:15 - *.dynamic.chello.pl

Jak nie zagra Kucharczyk to bedzie pewne zwycięstwo.
Jacek na ławe z Nim!

Andrzej, 19.02.2017 05:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie klikać w newsy na portalach o innych drużynach niż Legia. Coraz mniej piszą o np. Jadzie, amicorzu itd. Nie poprawiajmy im medialnosci! Tylko Legia!

Lukasz93, 19.02.2017 06:06 - *.centertel.pl

Panowie co byście powiedzieli na : Malarz- Hlousek Dąbrowski Pazdan Jędrzejczyk - Jodlowiec Kopczyński Guihlerme Odjidja Kazaiswili - Radovic

do Roast, 19.02.2017 06:48 - *.103.tvksmp.pl

Pewnie Smuda ich zajechał na obozie. Później mogą pokazać, że stać ich na niespodzianki. Lubię Łęczna, szkoda że zarządowi Górnika nie po drodze z kibicami. Mimo to lepiej niech się utrzymają. Do piachu za to złodzieje kanapek i Piast. Ewentualnie Wisła Płock.

joker job twojo mać, 19.02.2017 08:24 - *.play-internet.pl

Wy tu o Lechii, a to Kolejorz moze byc wygranym tego sezonu najwiekszym. PP i liga.

Arek, 19.02.2017 13:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu łach wygrał z pomocą sędziego? Oglądałem trochę tego ich meczu i na prawdę dobrze grali, to z bólem serca trzeba im przyznać. Jednak moim zdaniem wiecznie tak grać nie będą, więc spokojnie. W ogóle uważam, że najlepiej będzie jak zajmiemy się sobą. Myślę, że to bardziej nam pomoże niż zajmowanie się łachem z Wronek, czy innymi Lechiami. Póki co to my musimy gonić i na tym bym się skupił. Jak będziemy wygrywać to cała reszta wyżej ch... nie podskoczy, a skład mamy uważam dobry, więc tylko grać.

sek, 20.02.2017 08:58 - *.play-internet.pl

Do Arka / Czemu Ruch wygrał z pomocą sędziego? Oglądałem trochę tego meczu i na prawdę dobrze grali, to z bólem serca trzeba im przyznać. Jednak moim zdaniem wiecznie tak grać nie będą, więc spokojnie. W ogóle uważam, że najlepiej będzie jak zajmiemy się naszą Legią. Myślę, że to bardziej nam pomoże niż zajmowanie się Ruchem, czy innymi Lechiami. Póki co to my musimy gonić i na tym bym się skupił. Jak będziemy wygrywać to cała reszta wyżej ch... nie podskoczy, a skład mamy uważam dobry, więc tylko grać.

WWL, 20.02.2017 20:35 - *.play-internet.pl

A Prijo w jednym meczu 2 brameczki pyknal.
Zamiast straszyć go rezerwami powinniśmy go finansowo przekonać żeby nie odchodził

żebyście się nie zdziwili, 20.02.2017 20:49 - *.play-internet.pl

leszek miał tyle punktów straty i już jest na równi z Nami, nie woźcie się i nie opluwajcie wszystkich naokoło, i pamiętajcie, pycha kroczy tuż przed upadkiem !