Siatkówka: W play-off Legia zagra z AZS UWM Olsztyn

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii Warszawa zakończyli rundę zasadniczą rozgrywek. Po niej rozegrany zostanie etap play-off. W I rundzie weźmie udział 8 zespołów. Legia zajęła miejsce 5. w tabeli i na tym etapie zmierzy się z 4. w tabeli AZS UWM Olsztyn.

Rozgrywany będzie dwumecz plus ewentualny "złoty set". Gospodarzem I terminu play-off jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w tabeli, czyli w tym wypadku Legia. Zwycięzcy meczów przechodzą do II rundy. Przegrani grają o miejsca 5–8.

II runda play-off
Rozgrywana do dwóch wygranych spotkań. Gospodarzem I terminu play-off jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w tabeli.

E: zwycięzca D – zwycięzca A
F: zwycięzca C – zwycięzca B

Zwycięzcy meczów w rundzie III zagrają w turnieju półfinałowym. Przegrani w rundzie III rozegrają mecze o miejsce 3.

I Termin – 25.03.2017
II Termin – 01-02.04.2017

O miejsca 5-8
Rozgrywany jest dwumecz plus ewentualny "złoty set". Gospodarzem I terminu jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w tabeli.