Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa

LIVE!: Lechia Gdańsk - Legia

O godzinie 18 w Gdańsku rozpocznie się najciekawiej zapowiadający się mecz tej kolejki Ekstraklasy- Lechia podejmie Legię Warszawa. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu Lechii.





Komentarze: (21)

ktys008, 19.03.2017 16:45 - *.serv-net.pl

Lech do przerwy 0:0 Łęczną. 3 pkt w Gdańsku bardzo ważne. Mecz Legii to zawsze adrenalina, najemnicy, czy nie, dobrą mają robotę. Podobały mi się słowa Arka Malarza, że ma tyle lat, a jest podjarany każdym treningiem, każdym meczem, e jst pieszy przed każdym treningiem, że cieszy go to jak dzieciaka i m nadzieję, że jeszcze długo tak będzie. Panie Arku życzę Panu tego, tego i zdrowia, żeby mógł się Pan tym cieszyć jak najdłużej!. Oby jak najwięcej piłkarzy o takiej mentalności. Nie jest to najlepszy bramkarz świata, ale duży plus za mentalność.

Krzeszczu, 19.03.2017 16:47 - *.cust.bredband2.com

Kuciak, Wojtkowiak, Janicki, Wolski, Krasic, to nie jest kiepska ekipa. Przeciwnie. Trzeba sie bedzie napracowac ale i trzeba wierzyc w zwyciestwo!

Krzeszczu, 19.03.2017 16:47 - *.cust.bredband2.com

Grajcie na Wawrzyniaka, on jest cienki!!!

:-)

!!!, 19.03.2017 17:02 - *.internetia.net.pl

Z OPRAWĄ W TLE Z PODZIĘKOWANIAMI ZA SKUTECZNE MEGA TRANSFERY !!!

grzesiek, 19.03.2017 17:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam przeczucie ze odzidzia strzeli dzis brameczke

krys008, 19.03.2017 18:02 - *.serv-net.pl

No to zaczynamy. Nareszcie!

grzesiek, 19.03.2017 18:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Super to obroniłeś arek , to strzałopodanie wolskiego ! Jesteś mistrz.

rob bandit, 19.03.2017 18:33 - *.170

J.Niezgoda z powrotem do Legii na ten tychmiast!!!FORZA LEGIA!!!

Grajcie na Rzeźniczaka, 19.03.2017 18:50 - *.dynamic.chello.pl

Można powiedzieć, że gramy swoje... czyli niezmiennie to samo od zimowych sparingów. Remis będzie sukcesem - punkt zdobyty, Lechia nie odjedzie i wciąż mamy matematyczne szanse.

Andrzej, 19.03.2017 18:54 - *.centertel.pl

Nie wiem za co Magiera stawia na Hamalaniena ale skrzydłowy z niego jest beznadziejny. Na skrzydle powinien grac Szymański, Nagy tak żeby trochę szybkości zyskac po bokach

Piotr, 19.03.2017 18:55 - *.ipv4.supernova.orange.pl

Do przerwy, walka i kopanina, nic wiecej.

Kipkorir, 19.03.2017 19:10 - *.dynamic.chello.pl

Te gamonie nigdy nie nauczą się bronić przy stałych fragmentach.

Jim, 19.03.2017 19:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I znowu dziadostwo.

Krzeszczu, 19.03.2017 19:19 - *.cust.bredband2.com

Brawo Kuchy! Brawo!
Kuchy King!!!!!

łysy, 19.03.2017 19:48 - *.adsl.inetia.pl

No i co oset i aaa debile ???

Krzeszczu, 19.03.2017 19:48 - *.cust.bredband2.com

KUCHY KIIIIIIING!!!!!!!!

Brawo Kuchy!!!!!!

czekam na komentaze oceta i aaa i innych pajacow.

Jano, 19.03.2017 19:56 - *.adsl.inetia.pl

No niech ktoś coś kiedyś powie złego na Kucharczyka

ROsomaK, 19.03.2017 19:57 - *.met.pl

Ech KUchY JEsTeŚ KiNG

Rio, 19.03.2017 20:08 - *.ip.oxynet.pl

Michał Fatalczyk!!!!!!!!!!

andrzej, 19.03.2017 20:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zmiana na Hamalaniena wreszcie nastąpiła i była różnica w grze

krys008, 19.03.2017 20:24 - *.serv-net.pl

Tak jest Krzeszczu, ciekawe co powiedzą nasi nadworni malkontenci i 'fani' Kuchego?
Ale mi chłopak radości sprawił, uratował nam 3 pkt, wyciągnął z czarnej d... i do tego pokazał, że to czowiek do zadań specjalnych. Nie jest mistrzem techniki, nie strzela wielu goli, ale za o jakie ważne!
Kuchy jesteś półtora gościa, pokazałeś na kogo zawsze można liczyć!