III liga: Widzew Łódź 3-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 23. kolejki III ligi Legii II Warszawa przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 0-3. W pierwszej połowie spotkania padł jeden gol dla Widzewa. Zdobył go Daniel Mąka ładnym strzałem z rzutu wolnego. Kwadrans przed końcem drugiej części Mateusz Michalski został sfaulowany w polu karnym i zamienił jedenastkę na drugą bramkę dla gospodarzy, a w 86. minucie wynik ustalił Piotr Okuniewicz. Mecz obejrzało prawie 17 tysięcy kibiców.

III liga: Widzew Łódź 3-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 32' Daniel Mąka
2-0 - 75' Mateusz Michalski
3-0 - 86' Piotr Okuniewicz

Strzały (celne): Widzew 16 (6) - Legia 8 (4)

Widzew: 21. Patryk Wolański - 28. Marcin Kozłowski, 14. Przemysław Rodak, 95. Sebastian Zieleniecki, 23. Bartłomiej Gromek - 7. Mateusz Michalski, 87. Kamil Tlaga (74' 8. Sebastian Olczak), 4. Maciej Kazimierowicz, 98. Adam Radwański, 18. Daniel Mąka (69' 9. Piotr Okuniewicz) - 19. Dawid Kamiński (89' 16. Adrian Budka)

Widzew (rezerwa): 85. Maciej Humerski, 77. Patryk Baran, 27. Paweł Broniszewski, 86. Marcin Krzywicki

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski - 2. Bartosz Skowron, 8. Rafał Makowski (23' 19. Patryk Czarnowski), 5. Mateusz Żyro, 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański, 14. Adrian Małachowski, 7. Tomasz Nawotka, 6. Mateusz Leleno (84' 24. Alban Sulejmani), 17. Sandro Kulenović (68' 9. Eryk Więdłocha) - 27. Tin Matić (55' 20. Miłosz Szczepański)