Jarosław Przybył - fot. Mishka / Legionisci.com

Przybył sędzią meczu z Cracovią

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 30. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Cracovią i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził 3 spotkania stołecznego zespołu - 1 wygrane i 2 zremisowane. Cracovii również sędziował trzykrotnie (1 remis, 2 porażki).

Obsada sędziowska:

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław: Paweł Gil (Lublin)
Lech Poznań - Ruch Chorzów: Łukasz Bednarek (Koszalin)
Górnik Łęczna - Wisła Kraków: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Korona Kielce - Termalica Nieciecza: Szymon Marciniak (Płock)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok: Tomasz Musiał (Kraków)
Arka Gdynia - Wisła Płock: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Cracovia - Legia Warszawa: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk: Paweł Raczkowski (Warszawa)



Komentarze: (8)

Tomek, 20.04.2017 12:58 - *.opera-mini.net

Po co on tak wcześnie przybył?

Froxy, 20.04.2017 13:11 - *.play-internet.pl

Stawiam, że cała czołówka poza Lechem zgubi punkty

Froxy, 20.04.2017 16:33 - *.play-internet.pl

też tak myslę, jaga chyba się za późno "zjarzyła" że 1 miejsce to lipa, może lechia jeszcze coś ugra Ale taliga zeszła na psy, do czego to doszło żeby nikt nie chciał być liderem, chory system z tym podziałem.

e(L)o, 20.04.2017 18:56 - *.sieradz.vectranet.pl

Stawiam, że Legia przegra w Krakowie niestety!

Do Tomek, 20.04.2017 19:39 - *.dynamic.chello.pl

Przybył za wcześnie, to niech teraz siedzi i czeka na mecz

Rambo, 20.04.2017 20:56 - *.centertel.pl

Do Redakcji.

Droga Redakcjo czy wiecie moze kiedy bedzie znany dokladny terminarz rundy finalowej? Od razu w sobote po ostatecznych rozstrzygnieciach, czy np. dopiero w poniedzialek? I czy bedzie znany na wszystkie kolejki czy tylko pierwsza czy druga? To wazne chyba dla wiekszosci przy planowaniu najblizszych weekendow ;-) Wiemy juz, ze 4 mecze u nas i 3 wyjazdy. Wiemy, ze z Wisla u siebie, wiec jeden wyjazd z powodu zakazu nam nie odpadnie. Wazne jednak jakie dni na mecze u nas i jeszcze wazniejsze w jakie dni wyjazdy. Bede wdzieczny za odpowiedz kiedy poznamy dokladny terminarz.

Redakcja (LL!): Prawdopodobnie w niedzielę poznamy pełny terminarz. Przynajmniej tak było rok temu.

paulus71, 21.04.2017 07:57 - *.dynamic.mm.pl

a pyrom nieznany Bednarek