Pogrzeb kibica z Sochaczewa

Z żalem zawiadamiamy, że 18 kwietnia odszedł przedwcześnie, przeżywszy 32 lata, nasz Brat po szalu Maciek Gubar. Niezłomny, uczciwy, przyjacielski dla każdego członka legijnej społeczności i prężnie dziający w Socho Legia Group.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 20 kwietnia o godzinie 13 w kościele Św. Józefa Robotnika w Chodakowie (Sochaczew) ul.Fryderyka Chopina 158a. Zawsze w naszej pamięci Maćku.

Socho Legia Group

fot. Sochaczew



Komentarze: (15)

Piotrek, 19.04.2017 22:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najwyższe wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych (L)[*] Wypadek?

matus007, 19.04.2017 22:30 - *.play-internet.pl

Odszedł za młodo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

mg, 19.04.2017 23:03 - *.centertel.pl

Na mecz z korona podrozowalem z fc Socho od zachodniego. Spoczywaj w pokoju bracie niech ci ziemia lekka bedzie. Zyradowiak

jaro, 20.04.2017 10:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

BOŻE CHROŃ FANATYKÓW

Hautausmaa, 20.04.2017 10:43 - *.internetdsl.tpnet.pl

Co z tymi Maćkami się dzieje? Jakieś niefortunne imię. RIP.

fyj, 20.04.2017 18:15 - *.dynamic.chello.pl

wieczne odpoczywanie racz mu dac panie...

matt, 20.04.2017 19:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Forever Young Maciek! Za wcześnie.. (*)

Slg, 20.04.2017 21:36 - *.v48.interkam.pl

Forever Young-Bzura Chodakow (*)

FC_ŻYRARDÓW, 21.04.2017 13:38 - *.100

WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I ZNAJOMYCH OD FAN CLUB ŻRDW

zxc, 21.04.2017 15:54 - *.centertel.pl

Dramat...raczysko nie wybiera...

robocop, 21.04.2017 23:50 - *.centertel.pl

Wielkie wyrazy współczucia dla całej rodziny. Sam pochodzę z Sochaczewa. Tam się urodziłem i wychowałem. Od 14 lat już tam nie mieszkam, ale kiedy zobaczyłem zdjęcie od razu Cię skojarzyłem pomimo tego, że Cię osobiście nie znałem. Odpoczywaj w pokoju po drugiej stronie bracie. Legia będzie Cię zawsze pamiętać, a Ty Nas kibicuj z góry jak do tej pory na ziemi.

Sopp, 22.04.2017 02:50 - *.v53.interkam.pl

Zxc Maciek nie mial raka wiec nie siej zametu jezeli go nie znales i nie wiesz co sie stalo.
Zawsze bedziemy o Tobie pamietac i Twoje poczucie humoru..do zobaczenia

Spp, 22.04.2017 02:51 - *.v53.interkam.pl

(*)

Zlb, 22.04.2017 08:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do zobaczenia Bracie! Amen.

kebaboszi, 28.04.2017 15:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kondolencje dla Rodziny. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!