Tomasz Nawotka - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Huragan Wołomin 1-4 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 29. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała w Wołominie z Huraganem 4-1. Już po 6 minutach legioniści prowadzili 2-0 po trafieniach Tomasza Nawotki. Do przerwy było 2-1. Po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Nawotka, a wynik w 88. minucie samobójczym trafieniem ustalił Jakub Chrostowski.

III liga: Huragan Wołomin 1-4 (1-2) Legia II Warszawa
0-1 - 3' Tomasz Nawotka (as. Mateusz Hołownia)
0-2 - 6' Tomasz Nawotka (as. Miłosz Szczepański)
1-2 - 23' Mateusz Żyro (samobójcza)
1-3 - 54' Tomasz Nawotka (as. Bartłomiej Urbański)
1-4 - 88' Jakub Chrostowski (samobójcza)

Legia II: Radosław Majecki - Bartosz Skowron, Rafał Makowski (58' Eryk Rakowski), Mateusz Hołownia, Tomasz Nawotka (69' Tin Matić) - Bartłomiej Urbański (77' Sandro Kulenović), Aleksander Waniek, Miłosz Szczepański (66' Patryk Czarnowski), Mateusz Leleno - Sadam Sulley