Arkadiusz Malarz - fot. Piotr Galas / Legionisci.com

37. urodziny Malarza

37. urodziny obchodzi dzisiaj Arkadiusz Malarz. Bramkarz urodził się 19 czerwca 1980 roku w Pułtusku. Karierę rozpoczął w miejscowej Nadnarwiance, a do Legii przyszedł w lutym 2015 roku. Początkowo przegrywał rywalizację z Dusanem Kuciakiem, ale po odejściu z klubu Słowaka na stałe zagościł między słupkami bramki stołecznej drużyny.

Z okazji urodzin życzymy wszystkiego co najlepsze, wielu sukcesów oraz jak najdłuższej kariery piłkarskiej! Sto (L)at!



Komentarze: (22)

robochłop, 19.06.2017 00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego Arek - 100 lat i następnych sukcesów życzę !!!

Mati, 19.06.2017 00:29 - *.dynamic.chello.pl

Nasz Gigi Buffon:)

wojtek legia, 19.06.2017 00:58 - *.adsl.inetia.pl

arek duzo zdrowia i obys gral w legii jak najdluzej
jestes ok lgionista

kaktus, 19.06.2017 01:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ponowne niezakontraktowanie Kuciaka było wielkim błędem :(

Cult⚽️Legia, 19.06.2017 01:40 - *.92

✨Happy⚽️Birthday

BiboL, 19.06.2017 01:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Arek, szacunek, masz duszę Legionisty. Zdrówko fako! L!

w(L)kp, 19.06.2017 04:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

200!lat ARECZKU swietnych wystepow z (L)ka na piersi. Ps. pamietam FANTASTYCZNA interwencje w Kielcach w fazie finalowej jak PILKE wyjoles juz w bramce wydawalo sie ale ty swoim kunsztem wybiles na rzut rozny po kozle!!!!! PARADA SEZONU Arek!!!.

Sokół, 19.06.2017 05:30 - *.dynamic.chello.pl

Sto lat w zdrowiu, w formie sportowej i nie tylko, oraz wielu sukcesów na drodze zawodowej i prywatnej życzy Tobie Arku Robert Sokołowski.

majusL@legionista.com, 19.06.2017 05:51 - *.centertel.pl

Najlepszego Mistrzu. Zdrowia i sukcesów - reszta przyjdzie. Powodzenia!!

Paweł, 19.06.2017 06:53 - *.43

Mniej przereklamowania, wiecej minut w LM z czystym kontem lub chociaz mniejsza iloscia puszczonych goli. No i takiego sezonu jak ten wlasnie zakonczony :)

Warsaw Fans, 19.06.2017 09:07 - *.ciechanow24.pl

N A J L E P S Z E G O PANIE ARKU!

SlawoL, 19.06.2017 09:08 - *.rev.snt.net.pl

Wszystkiego naj i bez kontuzji !!!

lw73, 19.06.2017 09:17 - *.jmdi.pl

Arek zdrówka, kolejnych mistrzostw Polski z Legią i Ligi Mistrzów

Rypin 100% Legia, 19.06.2017 09:44 - *.centertel.pl

Zrowia Arkadio dla calej rodzinki.

L888, 19.06.2017 11:24 - *.opera-mini.net

Wszystkiego najlepszego:) ale pora też szukać następcy dla Arka... lepszy już nie będzie a dobrego zmiennika nie mamy.

Do kaktus, 19.06.2017 01:00:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl, 19.06.2017 11:36 - *.cws.sco.cisco.com

Idź się...ogól :-)
Arek rulez!

M3, 19.06.2017 11:52 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Wszyscy Cię skreślali i wysyłali na "polską" emeryturę, a pokazałeś im !!! Sto lat !!! Obyś był w jak najlepszej formie na przyszły sezon !!!

sprite, 19.06.2017 12:54 - *.mobile.sferia.net

No to Arek dostał od Uefy na urodziny Finlandie :-)

zenon, 19.06.2017 13:06 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Sto lat Arek!
Świt pamięta!:)

wierny, 19.06.2017 14:18 - *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

sto lat zdrówka

matus007, 19.06.2017 16:33 - *.play-internet.pl

NAJLEPSZEGO 100 LAT Piękny wiek

grzesiek, 19.06.2017 19:39 - *.centertel.pl

Moim zdaniem tez kuciak byl lepszy.
Cierzniak moim zdaniem tez duzooo lepszy.

Nie mniej jednak 100 lat Arek sympatyczny z ciebie gosc.