Kibice Legii w Zabrzu - fot. Mishka / Legionisci.com

Fotoreportaż z Zabrza

Fatalny początek sezonu w wykonaniu Legii. "Wojskowi" gładko ulegli Górnikowi 1-3. Jedynym pozytywem spotkania była bramka w debiucie Armando Sadiku. Mecz obejrzało ponad 22,7 tysiąca kibiców w tym ponad tysięczna grupa ze stolicy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Zabrza:
Fotoreportaż z meczu - 55 zdjęć Mishki





Komentarze: (13)

KIBIC L, 15.07.2017 22:37 - *.dynamic.chello.pl

Brawa dla gornika ze wygrali z mISTRZEM POLSKI

KIBIC L, 15.07.2017 22:39 - *.dynamic.chello.pl

Brawa dla gornika ze wygrali z mISTRZEM POLSKI

ja, 15.07.2017 22:39 - *.centertel.pl

wstyd i zero transferów pod względem wzmocnień i tyle w temacie ciągle tylko szukanie kogoś komu kończy się kontrakt

Dedi, 15.07.2017 22:44 - *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oj Rubki rób transfery jeszcze, Boguś sprowadził kota Ofoe, A Rubik Hilderberto
Który potrzebuje miesiąc na przygotowanie do biegania.

(L), 15.07.2017 22:47 - *.dynamic.mm.pl

Broz, kopa, szwoch i co jeszcze? Aha dzis jeszcze hama i gui?

Greg, 15.07.2017 22:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jedyny plus tego meczu to kontuzja Malarza, oby szybko nie wrocil.

Senior, 15.07.2017 23:04 - *.renesansowa-gw.supermedia.pl

Zobaczyłem skład i wiedziałem że chcemy przegrać

Arek, 15.07.2017 23:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@dedi, chyba zapomniałeś w jakim stanie przychodził do nas Ofoe i jak biegał. @greg, nie wypada nikomu życzyć czegoś podobnego, dlatego wyjdź już pajacu.

pb, 16.07.2017 00:52 - *.centertel.pl

Drugi raz na stadionie w zabrzu i taki wstyd...chyba trzeba przestać jeździć na mecze z takimi druzynami bo Legia wtedy bez zaangazowana...a może tak miało byc wkoncu fortuna sponsor stawki zawsze wysokie na ogorow...kopacze zero szacunku dla kibicow!!!

123, 16.07.2017 01:03 - *.dynamic.chello.pl

I k.....a zaczęli. W sumie jak zwykle, super puchar teraz inauguracja.

dino, 16.07.2017 09:20 - *.vtelecom.pl

Greg, dla Ciebie tego samego.

leoś, 16.07.2017 09:56 - *.adsl.inetia.pl

Obiektywnie gdyż jestem Lechitą:

po pierwsze Górnik ma całkiem fajnych chłopaków a ten Aquilo to taki Pedro z Barcy, 10 na 10 napsatników z Ekstarkalsy by tą sytuację jednę na jeden spier.... a on jednak stzrela I to jak profesor
po drugie Trener Brosz to najlepszy Pan Trener w lidze zauważcie że on zawsze ale to zawsze z gówna bat kręci I nie mówię tego ze względu na tem mecz tylko zawsze tak było: Piast, Korona itd, jak dla mnie powinien dostać szansę w wielkim klubie a w przyszłości Reprezentacja, bo ten Gość ma charyzmę, etos pracy I do tego za niego drużyan idzie w ogień
po trzecia Legia nie gra dobrze I wróżę im nie wejście nawet do LE, Ci Finowie teraz to były ogórki totalne z którymi i Górnik pojechałby z 3 I to sam Aquilo

do leoś, 16.07.2017 19:13 - *.7

Górnik ma w większości piłkarzy takich piłkarzy , którzy są z byłego Dolcanu Zabki i ci kolesie to młode chłopaki, które chcą zapierdalać a nie gwiazdorzyć.
To prawda trener Bros jest dobry jako trener klubowy jednak podejrzewam, że nic by nie wskórałby w Repie z uwagi na duże EGO m.in. gwiazdorów i skończyłoby się jak ze Smudą.
zgadzam się , że IFK Marienham to drużyna półamatorska ale kolejny rywal i zaczną się schody. Tylko odpadnięcie z pucharów europejskich lub z Pucharu Polski spowoduje rewolucje, oby nie taką jak ten frajerski ciamajdan pod sejmem :)