Arkadiusz Malarz znoszony do karekti - fot. Mishka / Legionisci.com

Uraz Arkadiusza Malarza

Niedługo trwał pierwszy ligowy mecz w tym sezonie dla Arkadiusza Malarza. Tuż przed końcem pierwszej połowy bramkarz Legii został uderzony kolanem przez rozpędzonego Igora Angulo, który chwilę wcześniej zdobył drugiego gola dla Górnika. Golkiper przez dłuższy czas leżał na murawie. Na boisku musiała pojawić się karetka, która zabrała go do szpitala.

- Niepokoi mnie kontuzja Arka Malarza. to nie jest przyjemna sytuacja, kiedy piłkarza zabiera karetka do szpitala. Arek odzyskał przytomność, odpowiada świadomie na to, co się dzieje, ale od lekarza wiem, że był nieprzyjemny moment. Zobaczymy, co będzie. Jeśli będzie trzeba, zostanie w szpitalu na obserwacji. Jeśli będzie mógł, wróci karetką do Warszawy albo autokarem z drużyną. Mam nadzieję, że po krótkiej przerwie wróci do zdrowia. Na pewno to było przypadkowe, ale nie wiedziałem wtedy, dlaczego leży na boisku - powiedział po meczu trener Legii Jacek Magiera.

Po północy wpis na Twitterze zamieścił sam zainteresowany:






Komentarze: (40)

Dedi, 15.07.2017 23:23 - *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Arek wracaj do zdrowia!

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 23:27 - *.244

Arek wracaj do zdrowia odpoczywaj żyj zdrowo wypovxywaj to tesz szansa Cierza pokaxac swoje umiejétniści lub ława forever

Daszka, 15.07.2017 23:28 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli to było przypadkowe wejście "dziczka" z Zabrza, to ja się pytam gdzie są granice szaleństwa bydlaków snajperów?! Mam nadzieję, że PZPN prześwietli grę tego idioty i przykładnie ukarze te, tzw. przypadkowe wejście. Chamstwa na dzień dobry, nie powinniśmy tolerować w ESA, szczególnie w wydaniu tego kontrowersyjnego beniaminka.
Ps.: jak kasa się zgadza to kości gruchoczą - to chyba jedyna wytłumaczalna filozofia imbecyli z Zabrza!

hajdukL, 15.07.2017 23:29 - *.dynamic.chello.pl

Wywołał wilka z lasu.

robochłop, 15.07.2017 23:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

hiszpaniec miał masę czasu i miejsca żeby uniknąć kontaktu...nie zrobił NIC żeby Malarza ominąć , lub nad nim przeskoczyć.. powinni mu za to zrobić wjazd sankami w giry potem...Arek trzym się chłopie

, 15.07.2017 23:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Czerwona kartka z miejsca za to wejscie

AAN, 15.07.2017 23:41 - *.play-internet.pl

Arek Malarz mega twardziel da radę!!! Trzym sie chlopie!!

robochłop, 15.07.2017 23:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a Musiał nadal nie widzi grożnych dla zdrowia zawodników zagrań...faulu tosika na Saganie też nie widział...

nikt, 15.07.2017 23:57 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A obrońcy to grali? bramkarz dostaje w twarz z kolana a reszta patrzy.. A w szatni to co..

Śżk, 16.07.2017 00:25 - *.play-internet.pl

Przykro to czytać...Szkoda chłopaka!!!Szybkiego powrotu do zdrowia

olew, 16.07.2017 00:35 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla mnie to ohydny faul był , a P.Musiał tradycyjnie nie widzi rzeźników niszczących nam grajków. Oj słaby to sędzia słaby bardzo

Bodo70, 16.07.2017 00:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie legioniści nie mają jaj. Angulo nie miał prawa dotrwać do końca meczu za to, co zrobił Malarzowi. Nawet za cenę czerwonej kartki. Nie wierze, że przypadkowo kopnął naszego bramkarza w głowę. Mógł go spokojnie obiec. A sędzia nawet nie pogroził mu palcem, nie mówiąc o kartce. Sędziowanie Musiała, zwłaszcza w pierwszej połowie, to kryminał. Gui za pierwszy faul, i to atak na piłkę, od razu dostaje żółtko, a ciągle faulujący Koj czysty jak łza. Powinien też być karny dla nas, gdy Hamalainen, wprawdzie będąc na pozycji spalonej, ale nie próbując walczyć o piłkę, został staranowany i powalony przez obrońcę rywala. W ogóle ten ślepak po uznaniu gola ręką w meczu Arka-Ruch powinien na dłużej odpocząć od sędziowania.

b, 16.07.2017 00:59 - *.65.threembb.co.uk

Jak to bylo przypadkowe, to Kalisz jest solista w balecie moskiewskim. Juz h..... Z wynikiem, nie mamy druzyny, ktos powinien nauczyc tego buraka kultury i nawet kosztem kartki wjechac mu sankami tak zeby mial z 6 miesiecy na przemyslenia.

123, 16.07.2017 01:15 - *.dynamic.chello.pl

Będzie dobrze. Zdrówka.

Matt, 16.07.2017 01:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czerwona kartka. Malarz już zdążył podnosić się z ziemi, a ten głupek, nie zdążył skręcić.

eLka, 16.07.2017 02:00 - *.play-internet.pl

Specjalnie Arka kopnął z kolana sku@#@# jeden! Mógł przeskoczyć cokolwiek.

rdzenny, 16.07.2017 07:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

musiał to kalkomania sędziego ze coś takie jak ten pajac w ogóle sędziuje powinien sędziować ale okręgówkę i to i tak za wiele jak na niego

cezary_1958, 16.07.2017 07:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewidentny bezmyślny faul Hiszpana. Musiał jak zwykle wzorowy idiota i drukarz. Hiszpan miał bardo dużo czasu, żeby ominąć bramkarza. Ten sędzia ewidentnie chodzi na "krótkim pasku".

łysy, 16.07.2017 07:30 - *.adsl.inetia.pl

To nie był przypadek, powinna być czerwona kartka !

Afro, 16.07.2017 07:47 - *.dynamic.chello.pl

Tak się zastanawiam czy można założyć doniesienie do prokuratury w takiej sytuacji? Bo skoro mógł a nie obiegł to działanie celowe czyli pobicie.

JVat, 16.07.2017 08:46 - *.dynamic.chello.pl

Opamiętajcie się. To był przypadek. Takie rzeczy zdarzają się na boisku. Mógł go Jędrzejczyk dogonić odebrać piłkę i nie byłoby faulu

biały, 16.07.2017 08:59 - *.dynamic.chello.pl

cholera wie, mógł to być przypadek - w euforii radości. ale chyba ani raz nie podszedł, nie poklepał, nie przeprosił. ten fakt kiepsko o nim świadczy.

no właśnie , 16.07.2017 09:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pokazało to jaka jest ta mityczna atmosfera w szatni. Hiszpański siepacz bez szwanku dograł do końca i jeszcze bramkę strzelił. Byle się kasa zgadzała i do domu po treningu.

Obiektywny, 16.07.2017 09:24 - *.icpnet.pl

Taki twardziel z niego...gdy Kownackiego powalal to byl basior...zwykly pozer z niego. Trafila kosa na kamien

jaro, 16.07.2017 09:32 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Mógł ominąć Arka i już. Na bank poczuk6 ze go udezrzyl kolanem. Nawet nie przeprosił.
Cham i tyle. A nasi to ciotki bo powinni go za to skasować nawet za cene czerwieni. Ratajczyk albo beret by mu nie darowali.

Tadek, 16.07.2017 09:41 - *.dynamic.chello.pl

Nie było żadnego przypadku w tym zamachu na zdrowie Arka!!!
Było sporo czasu na przeskoczenie go lub ominięcie...

Cch, 16.07.2017 10:10 - *.dynamic.mm.pl

To nie bylo przypadkowe..

robochłop, 16.07.2017 10:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Obiektywny - cytując klasyka, czyli Zbigniewa Lacha podsumowującego przemówienie jednego z kandydatów na prezesa PZPN - Obiektywny się tym wpisem k..wa skompromitował...

gp0055, 16.07.2017 10:26 - *.90.ipv4.supernova.orange.pl

odtwarzałem te sytuację kilki raz, nie jestem ekspertem, ale
tam nie było nawet próby ominięcia Malarza.
Gol strzelony prawidłowo, ale za to zagranie powinien wylecieć z boiska i następnie zakaz na kilka meczy.
Choć w tym momencie już słyszę komentarz Pana Sławka ,
jak to był tylko nieprzyjemny incydent.

Marcin, 16.07.2017 11:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie jest kapitan gdzie jest drużyna po takim brutalnym faulu gość powinien wiedzieć że nie ujdzie mu to bezkarnie a tu co zero reakcji. Bez jaj drużyna....
Arek trzymaj się!!!!!!

grzesiek do Marcin, 16.07.2017 12:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nasz trener z tego co pamiętam zarządził, że jak ktoś dostanie żółtą kartkę to musi napisać wypracowanie na 2 strony podaniowe. Więc to chyba odpowiedź na Twoje pytanie...

Kibic L, 16.07.2017 13:42 - *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera parę dni temu mówił, że z każdym następnym meczem będzie lepiej i sprawdziło się ... lepiej nie mówić. Jak dla mnie duet M-M, Mioduski, Magiera jak najszybciej do wymiany. Im szybciej tym dla Legii lepiej.

Obiektywny, 16.07.2017 14:11 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do robochlop: pieknie klasyką pojechales, szkoda ze obiektywizmu za grosz. Gdyby to sie dzialo.w druga strone to bys pial z zachwytu. Tyle w temacie

paranoja, 16.07.2017 14:49 - *.ostnet.pl

Arek to twardziel wiadomo nie od dziś ale to co jego u koledzy grali to mu się po prostu w głowie nie mieści ból głowy taki ze głowa mała

Do Arek, 16.07.2017 15:47 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Panie bramkarzu
nie wkur..aj się na wynik tylko zacznij bronić (grać na przedpolu),albo odpocznij -z korzyścią dla siebie a na pewno dla Legii.

K. B., 16.07.2017 20:39 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Powinno zostać przeprowadzone odpowiednie postępowanie. Na pierwszy rzut oka widza transmisji, P. Angulo to boiskowy bandyta i powinien zostać ukarany 2-3 miesiącami zawieszenia(choć strzelił 2 ładne bramki), a P. Musiał powinien zrozumieć, że 4 taktyczne faule to 4 żółte kartki. W poważnej lidze (vide: angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska) nie powinno być tak, że czołowa drużyna szykowana na ligę mistrzów jest wycinana przez boiskowych rzeźników i że chłopaka jak Nagy(wcześniej: Kosecki) bezkarnie się poniewiera tylko dlatego, że nie można go dogonić. Jeżeli na poziomie organizacji rozgrywek nie zostaną wyciągnięte wnioski, będzie to oznaczało, że wolimy mieć zaściankową ligę dla (boiskowych) recydywistów z krajów o silniejszych ekonomicznie systemach rozgrywek.

Cult⚽️Legia, 16.07.2017 22:59 - *.86

Miodusku!szukaj!Kapitana!nie!czekaj!na!żewłaka!

m4, 16.07.2017 23:45 - *.dynamic.chello.pl

liczylem ze troche odpoczniesz i sie zastanowisz np nad odspawaniem sie od bramki ;) gratuluje tez kolegow ktorzy nawet nie wytlumaczyli angulo ze troche przedobrzyl...

Gor, 17.07.2017 04:32 - *.dyn.optonline.net

Arek lubię Cię bracie! Dawaj na murawę i pokaz kto rządzi!!!

bbk, 17.07.2017 14:15 - *.130

moim zdanie brakuje szatni widac to na boisku a te filmiki z YT to wyrezyserowane gnioty pod publiczke obym sie mylil , pozdro Arek i szybko wracaj szacuneczek