fot. Fumen / Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz z IFK Mariehamn

Trwa sprzedaż biletów na rewanżowy mecz 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z IFK Mariehamn, który odbędzie się w środę 19 lipca o godzinie 20:45. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, ceny wejściówek na tę rundę są całkiem przystępne - szczególnie dla karneciarzy. Sprzedaż prowadzona jest w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Na chwilę obecną zajętych jest niespełna 10 000 miejsc.

UWAGA! Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2017/18, wchodzą na mecz z IFK Mariehamn na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej, na Wyspie Legii w M1 w Markach lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:
fot. Legia Warszawa




Komentarze: (49)

WWL, 17.07.2017 13:10 - *.play-internet.pl

Za to co zagrali z Górnikiem bilety powinny być za darmo i darmowa cola.
Szkoda psuć sobie wakacje

Joker , 17.07.2017 13:24 - *.centertel.pl

Nie idę ! Za karę niech wiedza ze nie dopinguje dopiski nie zaczną fajnie grać !

do Joker i WWL, 17.07.2017 13:57 - *.116.atman.pl

Słabi jesteście z takimi tekstami. Typowe zachowanie kibica sukcesu. Szkoda na Was strzępić ryja, nie przychodźcie jutro ale nie proście też o bilety jak będzie LE albo LM u nas. Pod koniec sezonu też nie przychodź jeden z drugimi bo Januszy i tak przychodzi od groma :) pozdro.

Keko, 17.07.2017 14:01 - *.play-internet.pl

A ja jade

adm, 17.07.2017 14:03 - *.abcdata.pl

napiszę o tym znów, ale muszę.
kibice sukcesu.

Wojtas, 17.07.2017 14:10 - *.134

Niech jeszcze droższe bilety zrobią na takich ogórków...

Powinni zrobić po 25 PLN (normalne czyli na karnet za 13) i byłby cały stadion.

Wojtas, 17.07.2017 14:11 - *.134

To przez cenę biletów. Powinni zrobić po 20 na kartę i 10 dla karneciarzy.

olew, 17.07.2017 14:30 - *.warszawa.vectranet.pl

Żenujące co tu wypisujemy.... na Legie się chodzi bo Legia gra , gra raz lepiej raz gorzej , ale to nie żadnego znaczenia ! . Na Legii trzeba być, czy gra z Przysuchą czy z Realem !!!

wszyscy na mecz, 17.07.2017 14:34 - *.static.chello.pl

a pazie niech spadają !
18 zł do karneciarzy to raczej nie duzo wiec nie pisz ze bilety drogie Wojtas!

rozsadny35, 17.07.2017 14:35 - *.cubiware.com

tu nie chodzi o bycie kbicem sukcesu czy nie. Sorry ale ceny na takich przeciwnikow to powinny byc jak na superpuchar z Arka. Dopiero na Astane powinny byc ceny jakie sa teraz na Muminki.
Ktos upadl na glowe by krzyczec, takie ceny na 2 ligi preelimnacji LM

torebuś, 17.07.2017 14:45 - *.warszawa.vectranet.pl

Niestety gra Legii obecnie to jest dramat :( Finów przejdziemy, ale a Astaną będzie wielki problem..czuje że będziemy odrabiać straty na Ł3 :(
W lidze też mamy ciężkie meczu..Korona i Sandecja u siebie (bardzo ciężko będzie o 6 pkt.. stawiam że damy radę zrobić 4), później mamy Niecieczę (tam jeszcze nie wygraliśmy..i z taką grą nie wygramy, Nieciecza tak jak Górnik przygotuje się specjalnie na mecz z Legią :(..remis biorę w ciemno :(

Także najbliższe 3 tygodnie to b.ciężki czas dla Legii..będzie mnóstwo rozczarowania..ale co Nas nie zabije to wzmocni, także do boju Legio!!

Drogie bilety..co kilka-kilknaście dni mecze..nie dam rady być :(

Mamy to w kodach DNA, 17.07.2017 15:13 - *.240

Panowie!

Właśnie teraz nasi piłkarze potrzebują NASZEGO wsparcia a wy się po 2 słabych meczach odwracacie plecami.

Legia chyba za bardzo was przyzwyczaiła do wygrywania...

Ciekawe co by było na trybunach, gdybyśmy byli w dole tabeli. 5 tys. osób na meczu?
Wszyscy na mecz, ma być ogień piekielny na trybunach, bo to MY jesteśmy LEGIA WARSZAWA!

Pozdrawiam braci po szalu,

KacpeR

kibic L, 17.07.2017 15:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieje ze bedzie mało ludzi na zylecie, Wszyscy zejdziemy na dół tak jak na meczach z Chojniczanką czy Łęczną i pokażemy ogieńńń!!!!

Misza_Praga, 17.07.2017 15:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

karnet kupiony,bilecik jest

Wojtas, 17.07.2017 15:35 - *.137

Drogie bo nie każdy wyda 50 PLN na ogórków.

Ja kupiłem za dwie dychy bo mam karnet.

W.

Afro, 17.07.2017 15:39 - *.play-internet.pl

Ja przychodze na Legie zawsze a nie na przeciwnika. Nie obchodzi mnie z kim i o co gra. Tylko Legia!

Bogacz , 17.07.2017 15:39 - *.centertel.pl

Nie idę bo nie bende na to patrzył i jeszcze płacił !!!

Pawe(L), 17.07.2017 15:51 - *.centertel.pl

To jest śmieszne jak gramy z realem to wszystkie trybuny zajęte a jak mecz mniej ważne to prawie nikt nie idzie. Na Legie idzie się na mecze ze słabszym i gorszym rywalami, nie ważne czy przegrywają czy wygrywają.

SlawoL, 17.07.2017 15:52 - *.rev.snt.net.pl

takich co przychodzą na sukcesy i dobre drużyny to NIE CHCEMY. Widać to było szczególnie jak była LM gdzie masa ogórków kupiła karnety bo miał być boski CR7 a później na lidze były wolne miejsca (klub zrobił pierwszeństwo zakupu dla karneciarzy nawet tych nowych)
DRAMAT ALE CÓŻ ZRBIĆ

JANUSZ KASY, 17.07.2017 15:55 - *.66

35 ZL ? ZA TĘ RUNDĘ?! ZA TAKIEGO RYWALA?

NO SORY ... 10 ZŁ MAX

DO OLEW, 17.07.2017 15:56 - *.66

GDZIE TAKIE CZEREPY JAK TY SIE CHOWAJĄ?

Cult⚽️Legia, 17.07.2017 15:58 - *.28

Żyleta powinna zrobic oprawe,bad brothers out!

As, 17.07.2017 16:02 - *.dynamic.chello.pl

Na takich ogórków 60 zł !! Chyba kogoś po...
Chciałbym iść ale odpuszczę..
Owszem dla tych co mają karnet cena jest ok ale mnie na karnet najzwyczajniej nie stać!! Różnica w cenie ja za duża!

Wola Bellator , 17.07.2017 16:07 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wola jak zwykle sie stawia na kilka fur na 106 tak samo na korone i nie ma wymówek że deszcz,cena czy transfery

mg, 17.07.2017 16:17 - *.2

Do zobaczenia w środę ! Tylko Legia!

@płaczków cenowych , 17.07.2017 16:27 - *.rev.snt.net.pl

Jak by się okazało że ceny biletów są po 5 PLN to narzekalibyście, że trzeba kupić bilet na autobus i cola +popcorn za drogie

ronny, 17.07.2017 16:33 - *.dynamic.chello.pl

Zadzieram kiecę i lecę.........przed TV
Nie stać mnie.......

pazie narazie, 17.07.2017 16:42 - *.static.chello.pl

Legia klubem tylko dla wiernych kibiców i fanatyków!

do Joker, 17.07.2017 16:48 - *.play-internet.pl

Nieeeeeeeee,nie rób nam tego,przyjdź,jak my sobie bez ciebie poradzimy?

Wyjazdowiec., 17.07.2017 17:10 - *.centertel.pl

Kiedy u nas na trybunach będzie browar jak w Zabrzu ?????????

PYTAM KIEDY ? NIE CZY, SKORO W ZABRZU MOŻNA.
...

Matti, 17.07.2017 17:38 - *.centertel.pl

Za drogo?! A transfery to byście chcieli za kilka milionów. Chodźcie na mecze a potem wymagajcie.

do Wyjazdowiec, 17.07.2017 17:59 - *.play-internet.pl

A ty na mecz to przychodzisz sie nachlać czy powydzierać ryja albo obejrzeć mecz?bez piwa 90 minut nie wytrzymasz?to chyba czas sie do jakiegoś specjalisty zgłosić.

Alex uk, 17.07.2017 18:01 - *.244

Na mecz trzeba isc niezaleznie po ile sa bilety ani jak Legia gra, ale przydaloby sie jakies ostrzezenie dla szopenhauera zeby w chu.... nie cial, bo kibice maja wlasne oczy i widza wyprzedaz najlepszych za grosze i zastepowanie ich opaslymi murzynami i muzulmanami
bo chociaz VOO byl gruby jak Rychu Kalisz a potem sie ogarnal, to nie znaczy ze z reszta tez tak bedzie

wszyscy na mecz ! , 17.07.2017 18:39 - *.static.chello.pl

wszyscy na mecz ludzie !

WWL, 17.07.2017 20:04 - *.dynamic.chello.pl

Do tego co do mnie napisał:
Nie pisałem,żeby nie iść na Legię-pisałem,że po takiej bryndzy bilety powinny być za darmo z darmową colą!.
Od lat mamy problem z Górnikiem Z.,sprężają zawsze zwieracze na grę z nami i mimo ostatniego spadku z eklapy udało im się wyrzucić nas z Pucharu Polski.Oni mogą inne mecze przegrać,ale TEN chcieli wygrać-no właśnie chcieć to móc-jak wszyscy chcą i gryzą trawę to taki wynik,Niestety pół naszej drużyny olało mecz(czytaj olało NAS)

Do Matti-TRANSFERY!?
Synu kasę zarobioną z LM i transferów wzięli solidarnie Wandzel z Leśnym(niby w sercu Legia itd... blablabla) po 19mln zł-policz sobie ilu Sadiku byś sobie za to kupił.
Nie bądź śmieszny,że coś tam na transfery pójdzie.Zbieram niechciany szrot,którym kończą się kontrakty-Sadiku wyjątkiem,ale taka prawda-Z taką grą nie będzie nawet Pucharu Europy-i wiesz co???
Wyprzedaż-piłkarze żyją w nierealnych kominach płacowych i bez Ojro z UEFA zostaną nam same wygi jak Moneta,Szwoch,Broź,itd.
Czyli walka do ostatniej kolejki o wejście do pierwszej ósemki

Toma(L)a, 17.07.2017 20:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A ja tam przyjadę na moją kochaną Legiunię m

L87, 17.07.2017 21:03 - *.play-internet.pl

"kibice sukces"?hahaha,wymińcie te sukcesy bo sobie nie przypominam a na (L) śmigam od 97

77/82, 17.07.2017 21:16 - *.dynamic.chello.pl

@Mamy to w kodach DNA: nasi piłkarze to akurat mają nas w d* co pokazali meczem z Górnikiem. I nie piszę tego w kategorii iść/nie iść, po prostu to żaden argument. Idę dla Legii, dla tych szmaciarzy - nigdy!

d2b90, 17.07.2017 23:10 - *.centertel.pl

A to Astana to juz taki pewny rywal jest?
Bo z tego co sie orientuje to rewanżu chyba jeszcze nie grali... JM tez juz woe kto jest kolejnym orzeciwniekiem.. taki znawca

Hugosek, 17.07.2017 23:39 - *.dab.02.net

Nie ma coli jest Pepsi. ..moze byc?

oLaf, 17.07.2017 23:50 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

45 zł na taką ''chałę'' co gra Legia??? Nie, dziękuję.

123, 18.07.2017 01:20 - *.dynamic.chello.pl

@Pawe(L) akurat jak graliśmy z realem to wszystkie trybuny były puste. Więc real olewamy!!!

Podhalanczyk, 18.07.2017 07:21 - *.dyn.telefonica.de

Wy wszyscy chcielibyscie transfery jak w realu madryt czy barcelonie a bilety chcielibyscie jak w kambodrzy za darmo albo dwa banany hehe

Jo, 18.07.2017 07:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Najlepsze" jest to, że swoje żale i frustracje w tym poście wylewają janusze, kibice sukcesu i wszyscy ci, którzy szukają wymówek żeby nie iść i jeszcze o tym opowiedzieć jacy to oni nieszczęśliwi. Normalnie wzruszyła nas wasza historia... Redakcja powinna utworzyć nowy dział dla malkontentów poszukujących sposobu nieuczestniczenia w meczu Legii.

Bielany, 18.07.2017 07:33 - *.static.chello.pl

wszyscy na mecz !! precz z kibicami ! sukcesu !

K(L)AKIER, 18.07.2017 08:24 - *.adsl.inetia.pl

3;0 u siebie i dziękuje dobranoc.Nie ma co się przejmować jedna porażka w lidze, ludzie dajcie spokój,forma odpali jak i zawodnicy nowi.Jeszcze wspomnicie moje słowa.

do podhalańczyk, 18.07.2017 08:48 - *.play-internet.pl

U ciebie w Niemczech takie transfery sie robi,my wiemy,źe Legia nie wyda na transfer tyle co Real czy Barca,ale taniej kogoś lepszego od Szwochów,Kopczyńskich da rade kupić.

aro, 18.07.2017 12:01 - *.centertel.pl

Do tych ogórków i wekendowych kibiców co przychodząca raz na kilka miesięcy na mecz...jak was nie stać na bilet za 50 zl i placzecie a to tak grają a to taki przeciwnik to idziecie na mecz Dolcan Zabki tam tylko 10 zl bilet kosztuję a wspomozecie Legijnych fanatyków z Ząbek i drużynę podwarszawską.Przychodzi się na mecz po to by wspierać Legie w trudnych momentach anie płakać.Wyżej kolega napisał co by było jak byśmy byli na dole tabeli?Połowa słoików tutaj pewnie to by na Lecha się przezuciła.

, 18.07.2017 15:40 - *.centertel.pl

Gdzie w Zabrzu widziałeś browar?? weź mi odpowiedz