Cristian Pasquato - fot. Кирилл Венедиктов / Wikipedia

Pasquato może trafić do Legii

Włoski dziennikarz Gianluca di Marzio poinformował, że do Legii ma trafić Cristian Pasquato z Juventusu. Negocjacje są zaawansowane i możliwe, że w najbliższych dniach pojawi się na Łazienkowskiej. 27-letni Włoch przez kilka lat nie przebił się do składu w drużynie mistrza Włoch, a ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Krylii Sowietow.

Wcześniej w każdym sezonie wypożyczany był do następujących zespołów: Empoli, Triestina, Modena, Lecce, Torino, Udinese, Bologna, Padova, Peacara, AS Livorno.

Pasquato najczęściej gra na "dziesiątce", czyli na pozycji rozgrywającego.



Komentarze: (106)

Despacito, 16.07.2017 16:57 - *.centertel.pl

Jak widać historia z Necidem nic ich nie nauczyła. Licząc ostatnich kilka sezonów facet w ok. 150 spotkaniach strzelił niecałe 30 bramek. Żewłakow, miej odrobinę godności i zajmij się czymś o czym masz pojęcie.

Kibic, 16.07.2017 16:57 - *.internetia.net.pl

Legii potrzebny jest mega rozgrywający Sneijder jest wolnym zawodnikiem . To BYŁBY HIT - HITÓW w Naszej lidze Kopanej . Ale Prezes musiałby już zacząć rozmowy bo taki zawodnik tej klasy długo nie będzie wolny na rynku .

x, 16.07.2017 16:58 - *.dynamic.chello.pl

Dawać Słowo na niedziele Qbasa!

Mario, 16.07.2017 16:58 - *.internetia.net.pl

Sobiech i Błaszczykowski do Legii z doświadczeniem obydwóch piłkarzy - bardzo by się przydali w Legii .

grucha, 16.07.2017 17:01 - *.dynamic.chello.pl

ale lipa tyle klubow po pol roku i po kilka bramek strzelał tylko . niech sie tym murzynem z austrii zainteresuja

Ktoś jest w krzakach, 16.07.2017 17:03 - *.centertel.pl

Bez komentarza

dariusz, 16.07.2017 17:03 - *.centertel.pl

Legia nie interesuje sie tym piłkarzem

cyniek, 16.07.2017 17:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

rozgrywajacy potrzebny od zaraz ale napastrnik tez sie przyda

mart, 16.07.2017 17:19 - *.centertel.pl

Gościu w zawodowej piłce rozegrał 253 mecze w których zdobył łącznie 38 bramek jak na "napastnika" to bardzo skromnie zwłaszcza, że nie były to topowe zespoły w których grał a ostatni klub to w prawie 30 meczach zaledwie 5 bramek on może iść do Olimpi Elbląg a nie Legii Warszawa mistrza Polski. No chyba, że co tydzień chcemy mieć niespodzianki jak ta z Górnikiem to zbierajmy dalej szrot bo co to będzie kolejny Necid mamy jeszcze przeciez Chukwu, który nawet w butach za ciasnych grał. Kocham ten klub, ale czasami co się tutaj wyrabia to kabaret tylko mało śmieszny. Taką ligę powinna Legia wciągać nosem a nie w ostatniej kolejce drżeć o MP...

Www, 16.07.2017 17:21 - *.dynamic.chello.pl

27 lat i 12 klubow-bez komentarza.

Vo(L)f, 16.07.2017 17:25 - *.play-internet.pl

No jak to prawda to może być ciekawie jeszcze pomocnik i obrońca

@rek, 16.07.2017 17:27 - *.dynamic.chello.pl

Z tego, co poczytałem o nim, to zbyt wiele goli nie napykał... Ale za to sporo swoich goli strzelił bezpośrednio z rzutów wolnych i z karnych... Czyli celownik ma dobrze nastawiony... Jako zimny egzekutor karnych i wolnych przyda się... I tak powinien być lepszy od Gui i Hamy razem wziętych... Pozdro (L)

Stare Bielany, 16.07.2017 17:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grał ostatnio w Krylii czyli II lidze rosyjskiej .
Jaki tam poziom ? Nie wiem .

tomiacab, 16.07.2017 17:33 - *.18-2.cable.virginm.net

no to mogłoby być coś

Obregado, 16.07.2017 17:34 - *.centertel.pl

No Way!
Taki Kozak.
5 goli w sezonie w Rasyji.

Wow.
Yeah.

AAa, 16.07.2017 17:34 - *.centertel.pl

Szok te transfery sa parodia..

(L)(L)(L), 16.07.2017 17:35 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak bedziemy grać tak jak z Górnikiem to nawet srałsqati do nas nie przyjdzie .
Ale i tak Kocham Legię (L)(L)(L)

Fan, 16.07.2017 17:36 - *.129

Statystyki za nim nie przemawiaja na 15 meczy 1 bramka.na 19 meczy 4 bramki...lis pola karnego niczym wlodarczyk

77/82, 16.07.2017 17:41 - *.dynamic.chello.pl

55 goli w prawie 300 meczach - gunwo nie napastnik.

MAJKEL, 16.07.2017 17:43 - *.centertel.pl

Kluby zmieniał jak dziewczyny. Wydać prawie 2bańki na niego to byłaby przesada.

Lopez, 16.07.2017 17:43 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski tylko ściągnięcie Robaka z Lecha może Cię uratować...ostatnio powiedział,że nie chce grać w Lechu...na 2 lata był by ekstra napastnik..i to za grosze...

Umtata, 16.07.2017 17:44 - *.ds1-ksa.adsl.cybercity.dk

Taki Juventusowy Szwoch, albo Masłowski, wiecznie w delegacji, no ale nikt lepszy się raczej nie trafi, chyba że desperat albo poszukiwacz przygód, grunt że biały i katolik z zaświadczeniem od proboszcza.

Ksypniks, 16.07.2017 17:44 - *.65

O czym wy marzycie? hahaha Sneijder? facet nie tyle co nawet nie spojrzałby na nasz klub co chyba musielibysmy uciąć całej kadrze pensje co najmniej o 3/4 żeby spełnić jego oczekiwania finansowe a nawet i tak nie wiem czy by wystarczyło.

Pasquato podobnie jak Odjidia Ofoe niespełniony talent. Zeszly sezon regularnie wystepował w rosyjskiej lidze z 10tką na plecach, lidze ktora wciąga naszą ekstraklase nosem i tyłkiem. Jak dla mnie fajny transfer na pewno lepszy niż sciaganie wynalazkow ze skandynawii czy afryki ;)

LOPEZ, 16.07.2017 17:49 - *.dynamic.chello.pl

ROBAKA DAWAĆ DO LEGII..BO LECHA JUŻ OLAŁ....

Kamil, 16.07.2017 17:54 - *.play-internet.pl

Lopez- ROBAKA Z LECHA CHCESZ??

SERIO????

OCHŁOŃ !!!!!!

grzesiek, 16.07.2017 18:01 - *.centertel.pl

Mamy jednego napastnika juz ktory strzelil bramke w tej kolejce, mamy tez chima chukwu ktory moim zdaniem jest w stanie odpalic. Mamy niezgode ktory w ruchu pokazal ze potrafi brqmkj strzelac. Sa tez w polskiej lidze bramkostrzelni napastnixy np marco paixao wiec ja sie pytam na ch** sprowadzac jakies jedno wielkie niewiadomo, ktore jak ktos zauwazyl w 150 meczach strzelil 30 bramek..

Do Ksypniks , 16.07.2017 18:11 - *.play-internet.pl

Szkoda strzepic ryja , po co on jak jest Sneijder wolny hahah takie tu myślenie mają . Sneijder w Legii to takie prawdopodobieństwo jak Rado w Błękitnych Raciarz.

Broda, 16.07.2017 18:13 - *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oddajcie ślamazarnego Fina i bierzcie Robaka dalej ślepota panuje w Legii a szkoda Robak to gwarancja goli i waleczności rozruszał by te nasze panienki bez jaj

77/82, 16.07.2017 18:19 - *.dynamic.chello.pl

@Lopez: lecz się na nogi, bo na głowę już za późno. Robak w Legii sprawdziłby się jak Piech - za wysokie progi na takich grajków jednego sezonu. A co do tego Pasquato to te 12 klubów w ciągu kariery przypomina mi Prijovica - potem znowu będzie problem jak piłkarzyk-obieżyświat sobie nagle wymyśli w połowie sezonu, że odchodzi.

Hoh, 16.07.2017 18:28 - *.dynamic.chello.pl

Nie...

Lopez, 16.07.2017 18:33 - *.dynamic.chello.pl

a Bereszyński to skąd był..Mirek okoński,i wielu innych..tu chodzi o to,że dobry napastnik się marnuje ,a jest na wyciagnięcie ręki..i już nie mówie jak by się spinał na mecze z Lechem..bo nienawidzi Bielicy...

Mati , 16.07.2017 18:41 - *.dynamic.chello.pl

Czyli Niezgoda Sanogo i Chukwu na wylocie najbardziej szkoda tych dwóch pierwszych

Dziedzic, 16.07.2017 18:44 - *.106

Nie ma takiego klubu jaj Blekitni Raciarz, wiec Radko tam nie trafi

Karo1, 16.07.2017 18:46 - *.dynamic.chello.pl

http://sportsport.ba/bh_fudbal/haris-duljevic-karijeru-nastavlja-u-poljskoj/244875

Haris Duljevic jeśli to prawda to wygląda lepiej

Leon , 16.07.2017 18:56 - *.123

Rybus ma iść z Lyonu do Lokomotivu Moskwa za 1,5 mln euro, to jest kwota na jaką Legia też może sobie pozwolić, szkoda ze nikt się nim nie zainteresował.

Krzeszczu, 16.07.2017 18:58 - *.cust.bredband2.com

@ Lopez: Bereszynski byl nastolatkiem kiedy przychodzil. A ty tak na serio chcesz tu sciagac emeryta?
33 letniego dziadka?

Jest juz tu jeden ktory drze jape o Sneijderze, zaraz sie pojawi Drogba, Van der Vaart, Wasilewski czy Essien.

Kuzwa, odstawcie te wszystkie FIFY i wezcie jakies leki.

Juri, 16.07.2017 19:00 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Stoper i rozgrywający!

LOPEZ, 16.07.2017 19:02 - *.dynamic.chello.pl

77]88 ROBAK ZAWODNIKIEM JEDNEGO SEZONU?..WIDAĆ,ŻE TY PIŁKE WIDZIAŁEŚ Z ZA SZYB PRZJEŻDŻAJĄCEGO POCIĄGU...

Arek, 16.07.2017 19:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niektórym to już w dupach się poprzewracało. Jeden chce Sneijdera, szkoda jeszcze, że nie zaproponuje mu płacenia pensji z własnych środków, drugi podstarzałego Robaka, który jak nie będzie grał zacznie syf w drużynie robić. Leczyć się tam, a nie głupoty wypisywać. A o tym Pasquato trochę poczytałem i pewnie przymierzają go jako ofensywnego pomocnika. Tak przynajmniej w Rosji grał. I nie w żadnej drugiej lidze, tylko w ekstraklasie. A że ta jego drużyna spadła, to już inna sprawa. Jak przychodził do nas Vadis, wiedziałem kto to. O tym Włochu nigdy wcześniej nie słyszałem, poza tym co przeczytałem. Poza tym z tego co mi się kojarzy to Vadis też nie miał powalających statystyk, a w tej lidze był gwiazdą. Ten Pasquato najpierw to niech w ogóle przyjdzie, a potem będzie można cokolwiek powiedzieć. Jak była informacja o Barazite to przeszkadzało, bo muslim. Teraz to przynajmniej katolik hehehe.

LOPEZ, 16.07.2017 19:12 - *.dynamic.chello.pl

PODBROŻNY TEŻ BYŁ NASTOLATKIEM..JAK PRZYCHODZIŁ Z LECHA?..A ROBAK ŚMIAŁO 2 SEZONY MÓGŁ BY POGRAĆ...BO DYNAMIKI MOŻE MU POZAZDROŚCIĆ KAŻDY W TEJ LIDZE...

Bass, 16.07.2017 19:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak dla ścisłości to Pasquato jest właśnie rozgrywającym a nie napastnikiem. :)

LOPEZ, 16.07.2017 19:15 - *.dynamic.chello.pl

PODBROŻNY TEŻ BYŁ NASTOLATKIEM..JAK PRZYCHODZIŁ Z LECHA?..A ROBAK ŚMIAŁO 2 SEZONY MÓGŁ BY POGRAĆ...BO DYNAMIKI MOŻE MU POZAZDROŚCIĆ KAŻDY W TEJ LIDZE...

grzesiek do Krzeszczu, 16.07.2017 19:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Myslę, że Błaszczykowskiego nam potrzeba !
;>

x, 16.07.2017 19:27 - *.19-1.cable.virginm.net

dobry grajek, ale lepszy bylby ten angulo z gornika zabrze,loczek powienien o niego sie starac

Krzeszczu, 16.07.2017 19:36 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: I Rasiaka!
:-)

EBR , 16.07.2017 19:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A może kupić Orlando Sa? On chciał wrócić. Pytanie tylko czy jest to na tą chwilę możliwe.

Uli, 16.07.2017 19:39 - *.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Samara to rosyjska druga liga, zdecydowanie sportowo porównywalna do naszej grupy spadkowej (drugiej òsemki). Finansowo mocniejsza.
Pasquato w karierze najlepsze statystyki ma jako cofnięty napastnik. "Cuś" jakby zmiennik dla Rado. W zeszłym sezonie 5 goli ale... 8 asyst.

Toni, 16.07.2017 19:44 - *.0pools.vodafone-ip.de

Troche duzo tych napastnikow u nas w Legii.Hamalajnen,Niezgoda,Chukwu,Sanogo.Teraz doszedl Sadiku.Trzeba tez pamietac o Maticiu,Kulenoviciu,Sadamie i Sulejmanie.Utrzymanie ich wszystkich kosztuje.Zostawic dwoch najlepszych reszte sprzedac i za te pieniadze kupic jednego dobrego.
Bardzo duzo w Legii jest niby pilkarzy co nic Legii nie daje a ich utrzymanie kosztuje.Kadra Legii jest z byt szeroka i zbyt duzo w niej przecietniakow.

Le Ja, 16.07.2017 19:48 - *.adsl.inetia.pl

Że tak powiem... do rezerw się nada.

krys008, 16.07.2017 19:50 - *.serv-net.pl

Panie Dariuszu, nie wiem, czy Pan zauważył, ale odszedł lider zespołu - rozgrywający. Podpowiadam - potrzebujemy dobrego rozgrywającego, który poprowadzi grę zespołu, pilnie!!!

Do uli, 16.07.2017 19:51 - *.46.interdom.net.pl

Ty ekspert to jest spadkowicz .W tamtym roku grał w pierwszej lidze. Więc liczby na pierwszą ligę rosyjską ma zajebiste. Gdyby nie spadek by tam został.

Legia Bemowo, 16.07.2017 19:51 - *.dynamic.chello.pl

A może Rybus wróci ;)?!

word!up, 16.07.2017 20:00 - *.adsl.inetia.pl

Ale po co nam kolejny gracz na środek pola ? Nam jest potrzebny nowy trener taki który zna się na taktyce oraz potrafi ustawić zawodników na boisku. Ta gra bocznymi obrońcami to jest dziadostwo do kwadratu.

maniekos, 16.07.2017 20:02 - *.9

Niestety to ogóras. Co ten Mioduski wyprawia razem z Żewłakiem?

@rek do Arek, 16.07.2017 20:03 - *.dynamic.chello.pl

Nie wkurzaj się tymi chcącymi Robaka czy Sneijdera... Olać to... Za to ta pogłoska może być prawdziwym strzałem w 1-0-kę... Jest kojarzony z (L)egią... To byłby niezły ofensywny pomocnik... Mocny, kreatywny i bramkostrzelny... Poczytaj sam.: https://www.transfermarkt.pl/haris-duljevic/profil/spieler/184473 Pozdro (L)

Martin, 16.07.2017 20:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Robak? Błagam.... jest cieniutki jak zad węża i do tego stary pierdziel i to bardzo roszczeniowy. Mamy już nowego napastnika i jestem pewien że będzie gwiazdą tego sezonu o ile dostanie wsparcie i własnie teraz podstawa to ofensywny pomocnik na środek i środkowy obrońca. Jędza to prawa obrona a jak odejdzie Pazdan to z kim niby Dąbrowski będzie grać?

Maxior, 16.07.2017 20:17 - *.117.ipv4.supernova.orange.pl

Obczaj nie to http://sportsport.ba/bh_fudbal/haris-duljevic-karijeru-nastavlja-u-poljskoj/244875. To byłby HICIOR

Sebo(L), 16.07.2017 20:20 - *.play-internet.pl

Ofoe statystykami też nie porażał. Jedynie w Club Brugge zaliczył sporo występów ale nazbierało się tego w ciągu 5 lat jego pobytu w tym klubie. Przez rok pobytu w HSV rozegrał...2 mecze,w ciągu dwóch sezonów w Norwich na boisku pojawił się w "aż"...15 spotkaniach. Tymczasem przyjechał do Polski i pozamiatał Ekstraklasą. Wystarczył zaledwie sezon żeby stał się mega gwiazdą...

Umtata, 16.07.2017 20:21 - *.ds1-ksa.adsl.cybercity.dk

Dajcie już spokój z tymi lamentami i z tymi Snejderami, co wy macie pod tymi beretami? Koleś idzie do MLS na kontrakt w granicach 3mln za sezon, a Pasquito może trafiź na wypożyczenie, być może z opcją wyjupu, tak jak w zeszłym sezonie Vako, a od przybytku głowa nie boli, poza tym jest szansa, że jeszcze ktoś solidny trafi.

Bartez, 16.07.2017 20:23 - *.hypernet.biz.pl

Jestem zszokowany, bo to drugie lub trzecie okno bez zadownika nie dla Legii.

(L)odz, 16.07.2017 20:27 - *.toya.net.pl

wszyscy mieli tu trafić ,nie trafił nikt!!!

typowyandrzej, 16.07.2017 20:31 - *.internetia.net.pl

Jesteście trochę niepoważni.W poprzednim sezonie gość grał w rosyjskiej ekstraklasie, był 4ty na koniec sezonu jeżeli chodzi o ilość asyst i 2gi jeżeli chodzi o średnią ilość kluczowych podań. Ma niezły strzał z dystansu, dobrze bije wolne, niezła technika.Gość ma papiery na granie, jest szansa, że się przyjmie w naszej ogórkowej lidze.

Martin, 16.07.2017 20:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak dla mnie to najważniejsze ściągnąć środkowego obrońcę bo bez Pazdana jest duży problem. I żadnych Kopczyńskich w 1 składzie.....

Malarz

Jędza - Dąbrowski - ? - Hlousek

Berto - Mączyński - Moulin - Gui

Nagy

Sadiku

eth, 16.07.2017 20:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli ma pretendować na podstawowego napastnika to za mało. Ciągłe wypożyczenia po słabych drużynach i Rosjach to nie wystarczy nawet na gola przeciwko Astanie.

Btw, co z Gunnarssonem Panie Żewłakow?

gizior, 16.07.2017 20:39 - *.128

Blaszczykowski i Sobiech z szkla a do tego pewnie by chcieli z 800-1mln euro za sezon... Snejder podstarzala gwiazda który pewnie będzie chcial z 3mln euro za sezon a w chinach lub u arabów dadzą mu 10mln wiec proszę was dajcie spokój z takimi durnymi komentarzami ... Jak przychodził Vadis wszyscy mówili ze nie dal rady w norwich ze gra przez miesiąc gdzies w 3lidze, po pierwszych 2-3meczach byl wyśmiewany itd..
wiec troszke wyluzujcie... Wole go niż ostatniego dnia okienka trickovskiego, vako, necida czy aleksandrova...

Pan Zewlakow, 16.07.2017 20:41 - *.cust.bredband2.com

@ eth: Co? Mamy Kopczynskiego.

do kibic, 16.07.2017 20:41 - *.44

sneijder kasował ponad 5mln euroszekli tam

Umtata, 16.07.2017 20:43 - *.ds1-ksa.adsl.cybercity.dk

I jeszcze słowo na niedzielę dla miłośników talentu Robaka, koleś jest mało kontaktowym odludkiem i łatwo się obraża, w ogóle pozbawiony poczucia humoru, przy byle pierdu pierdu może narobić smrodu w szatni, zwłaszcza jak niewiele starszy trener znany z pedagogicznych skłonności zacznie traktować go jak Jasia z pierwszej B, twierdząc że musi być cierpliwy i dużo pracować na treningu, aby od czasu do czasu wyskoczyć na kwadrans. lub dwa na boisko.

Damian , 16.07.2017 20:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktokolwiek przeczytał ostatnie zdanie? Jak na rozgrywającego, statystyki ma konkretne. Od 5 lat gwarantuje co najmniej 5 goli i asyst (z przewagą asyst). Ciekawy transfer

(L)egniczanin, 16.07.2017 21:11 - *.ssp.dialog.net.pl

Cristian Pasquato to cofnięty napastnik, nie typowa 9! Przestańcie strzępić ryja! Gościu wygląda jak jakiś zakładnik Juve.

eqw, 16.07.2017 21:15 - *.206

wykupić Angulo z Górnika ( stzrelił 2 gole Legii) to król strzelców 1 ligii, a kto wie czy nie bedzie ekstraklasy. Brać dziada, sprawdzony

Wolfik, 16.07.2017 21:26 - *.dynamic.mm.pl

Ludzie, przestańcie już z tym Robakiem, bo się niedobrze robi. Może jeszcze Brożka chcecie?

Najlepszy za VOO byłby Gunnarsson, ale to zapewne plotka była że są jakieś rozmowy. Gdyby zechciał przyjść do Legii, to byłby kosmos.

(L)eo, 16.07.2017 21:30 - *.wmc-si.pl

Tak szczerze mówiąc,to gdybym miał wybierać,to wziąłbym jednak tego Duljevicia,piłkarze z Bałkanów w większości się u nas sprawdzali,nie wiem jak z Włochami,ale bym nie ryzykował. Duljevic młody,duży talent,no właśnie,tylko ciekawe czy się za szybko nie zakocha w Warszawie.

Hiszpan, 16.07.2017 21:41 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Następny wynalazek za 50 tyś euro.

Do do Uli, 16.07.2017 22:03 - *.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Weź nie wyzywaj od "ekspertów". Sprawdź jak często Samara pojawia się w rosyjskiej "ekstraklasie". To etatowy drugoligowiec który w sezonie 2016/17 tylko nieznacznie się wzmocnił. I wrócił tam gdzie jego miejsce. Tak jak napisałem - poziom drugiej polskiej ósemki. W Samarze też nie był czołowym strzelcem (licząc wszystkie gry - trzeci). Howgh.

olimpia, 16.07.2017 22:08 - *.centertel.pl

Moim skromnym zdaniem sprzedać Gui za 2 mln euro i to wszystko przeznaczyć na Rybusa. Lyon go sie pozbędzie a i Maciek grałby w pierwszym i sie szykował na MS w Rosji. Przy okazji zagrałby w LM i zdobył MP ;)

Arek, 16.07.2017 22:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @rek, ale ja też bym chciał u nas Sneijdera, na prawdę. Tylko, że wiem, iż nie ma takiej opcji, bo żeby mu pensję płacić, to trzeba by z całej reszty zrezygnować, a do tego Mioduski musiał by charytatywnie być prezesem Legii, razem z całym zarządem, skautami i innymi działaczami. Po prostu patrzę realnie na rzeczywistość. Natomiast fakt, krew mnie zalewa, jak ktoś mi do Legii Robaka chce wrzucać. Wyobraź sobie sytuację, że Sadiku wali bramy za bramą, a Robak siedzi na ławce. I jak myślisz, co dalej? A o tym Duljeviciu jeszcze nie czytałem, ale nadrobię zaległości.

Wolfik, 16.07.2017 22:35 - *.dynamic.mm.pl

A Kulenović ponoć trenuje z juniorami Juventusu. To w końcu jego też w Legii nie ma??? Gdy rok temu go sprowadzano, miał to być megatalent ale w 1-szym zespole nie zagrał ani minuty. To w ogóle był piłkarz z serii Yeti. Jeśli teraz jest we Włoszech to znaczy że nie jest już piłkarzem Legii?? Na jakich zasadach odszedł i dlaczego. Pytam z czystej ciekawości, bo to przypadek na powieść s-f jest.

novacco, 16.07.2017 22:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ile goli strzeli łVadis w Legii? Ogarnijcie się, on ma być rozgrywającego a nie NIKO

1337, 16.07.2017 22:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto wie, moze odpali? Ma papiery do gry, a rozgrywajacego nam trzeba...

Bolek, 16.07.2017 23:00 - *.bb.sky.com

Czy co nie ktorym cos sie nie poprzestawialo snajder itp ludzie oni tylko kase licza gdzie tu granie w tym wieku a my mamy taka renome eklapy ze wszyscy sie pala tu grac myslcie troszke vadis byl tu ale dlaczego i tez z drugiej ligi wieczny talen latke mial nie mowie ze ten chlopak da rade ale kto wie

jacek, 16.07.2017 23:23 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

Legia ma też podpisać kontrakt z dwoma obrońcami z Barcelony!!!!
To znaczy mieszkają w Barcelonie a jeden nawet kiedyś był na meczu!

Cult⚽️Legia, 17.07.2017 00:39 - *.23

Ponoć Robak chciałby grać w Legii bo w łachu go niechcá I Lepiej dla Polski✨⚽️⚽️⚽️✨

Dima, 17.07.2017 00:43 - *.gigabit.info.pl

Ludzie to ROZGRYWAJĄCY a nie napastnik :)

Do Kibic, 17.07.2017 01:50 - *.dynamic.mm.pl

Pepe2000, 17.07.2017 04:16 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

On ma być rozgrywającym, a nie napastnikiem. Technicznie to pewnie bije na głowę większość naszych ligowców, na dodatek potrafi dobrze wykonywać rzuty wolne.

Robak?- zawodnik który u nas nie ma szans się sprawdzić. Błaszczykowski?- któremu bliżej do emerytury, nie ma już takiej formy i łapie kontuzje często.
Sneiider?- kto mu zapłaci pensje, pomijając fakt, że na naszą ligę pewnie nawet nie chciałby spojrzeć.

adr, 17.07.2017 05:51 - *.dynamic.chello.pl

Niektórzy z was tutaj to niesamowite ciamajdy. Także specjalnie dla was kilka cennych informacji o Pasquato:

1) Pasquato grał ostatnio w Rosji w EKSTRAKLASIE. Krylia grała w ubiegłym sezonie w najwyższej lidze i spadła. Dlatego teraz jest klasyfikowana jako klub drugoligowy. Staty Pasquato z Rosji to staty z ekstraklasy rosyjskiej.

2) Pasquato gra głównie jako środkowy pomocnik lub skrzydłowy, czasami jako drugi napastnik, głównie asystujący temu najbardziej wysuniętemu. Biorąc to pod uwagę i fakt że na początku kariery głównie grał ogony, jego statystyki są dobre.

3) Gość ma świetne stałe fragmenty gry, a takiego zawodnika nam potrzeba. Ogólnie wygląda bardzo dobrze i to jest własnie zawodnik, który może u nas zastąpić Ofoe

Sebo(L), 17.07.2017 07:17 - *.slupsk.vectranet.pl

Ktoś "pierd...ł" nazwisko Sneijdera i wszyscy to chwycili. To ja rzucam nazwisko Cristiano Ronaldo. Jest na wylocie z Realu bo już tam nie chce grać. Wykładamy 100 banieczek i jest nasz ;) Ludzie bądźcie poważni. Mamy kiepsko rozbudowany scouting. Nie wiem dlaczego nie penetrujemy rynku Ameryki Południowej,ghdzie w klubach argentyńskich,urugwajskich,chilijskich czy brazylijskich jest na prawdę wielu b.dobrych piłkarzy,których można by kupić za te 1-1,5 mln euro.Zachowując proporcje świetnych piłkarzy onegdaj sprowadzał właściciel Szachtara Donieck z Brazylii i robił na tym znakomite interesy.Tyle,że to muszą być piłkarze z klubów ligowych a nie z plaży Copacabana.

jawor100, 17.07.2017 07:59 - *.centertel.pl

Po pierwsze to nie jest typowy napastnik (egzekutor)
Po drugie najczęściej gra na pozycji Vadisa (ofensywny pomocnik)
Po trzecie statystyki w lidze rosyjskiej miał lepsze jak Vadis w polskiej.
Po czwarte bardzo dobra technika (jak to Włoch)
Po piąte bardzo dobrze bije stałe fragmenty a w Legii od kilku lat takiego nie ma(zdecydowanie lepiej jak Vadis)
Po szóste BRAĆ GO !!!

mietek, 17.07.2017 08:06 - *.emea.ibm.com

@LOPEZ: Jak Podbrożny przychodził do Legii, to miał 27 lat - to raz. A dwa - zdecydowaną większość bramek strzelał z gry, a nie jak upindrzona papuga Robak z karnych.

Artec, 17.07.2017 08:29 - *.100

Statystyki na kolana nie powalają. Może by tak zamiast o Mariano Italiano pomyśleć o Adrianie Mierzejewskim? Myślę że więcej pożytku z niego by było. No ale możę się mylę. Z drugiej strony nie przekreślajmy już na starcie Passata. Prijo jak przychodził do nas też krzyczeli wszyscy że to ogór, i po co nam on.

Graven, 17.07.2017 09:08 - *.dynamic.chello.pl

Może ktoś zapyta w klubie co tam robią skauci bo jak na razie to kupowani są tylko ci, których menager sam do nas przyprowadzi. Chyba, że odkąd wyjechali szukać lewego obrońcy parę lat temu to jeszcze nie wrócili. Jak długo Pan Prezes będzie jeszcze znosił stwierdzenie, że piłkarz przyjechał się odbudować. Myślałem, że to klub sportowy, a nie firma budowlana.

Daniel Grabowski, 17.07.2017 09:27 - *.play-internet.pl

ile można pisać takie debilne informacje typu Błaszczykowski do Legii ? nie stać nas na niego ludzie ! albo jeszcze lepiej , jeden z pierwszych komentarzy tu pod tekstem " że Sneijder jest wolny i trzeba się spieszyć " ! przecież on w Galacie zarbiał 3/4 mln euro rocznie jak nie więcej , przestańcie grać w FM i zacznijcie myśleć trzeźwo ! kiedy do was dotrze że NASZA LIGA JEST 21 W EUROPIE i 99,9 % średnich grajków omija naszą ligę a dobrych już nie wspomnę .... w Europie wiedzą że tylko Legia jakoś trzyma się w pucharach a reszta naszych " pucharowiczów " jest non stop ośmieszana ... pozdrawiam

mG, 17.07.2017 09:55 - *.2

Dawajcie tego, no... Włocha! - J.Wójcik :D

PS
5 goli w lidze rosyjskiej to jak u Nas 10-12 , nie pytajcie jak wyliczyłem ;)

Reckless_Bastard, 17.07.2017 10:06 - *.rev.snt.net.pl

Facet nie jest typowym napastnikiem. Gra na pozycji "10" lub na skrzydle. W zeszłym sezonie w spadkowiczu z rosyjskiej ligi miał 5 goli i 8 asyst. Vadis Odjidja-Ofoe w zeszłym sezonie w Ekstraklasie miał 4 gole i 12 asyst, czyli zbliżone liczby. Sezon przed przyjściem do (L) VOO miał w całym sezonie 2 gole i 3 asysty. Pozdro dla tych co tylko na statystyki patrzą...

dawid91, 17.07.2017 10:32 - *.76

przeciez to drewno...

mietek, 17.07.2017 10:39 - *.emea.ibm.com

Co do tego transferu, to można sobie zadać jedno pytanie. Co oni zamierzają zrobić z Chukwu, który przecież za frytki tutaj nie jest? I, jak rozumiem, Niezgoda znowu wyfrunie na wypożyczenie. Bo przecież "drogo opłacani" nie mogą siedzieć na ławce. A młodego i tak nie było w kadrze w Finlandii.

mietek, 17.07.2017 10:40 - *.emea.ibm.com

@Sebo(L): Za to akurat podziękuj Bońkowi i temu choremu limitowi obcokrajowców bez paszportu UE. Dla mnie Brazylijczyk niczym się nie różni od Czecha - i jeden i drugi to obcokrajowiec, który zabiera miejsce Polakowi. A skoro nie widać różnicy, to... ;)

Krzeszczu, 17.07.2017 10:50 - *.cust.bredband2.com

@ Graven: Nie wiem czy ogladales wczoraj Lige + Ekstra, ale wlasnie Probierz dal znakomita odpowiedz na temat "odbudowy, czy odbudowywania sie" pilkarzy.

Nasz Prezes ewidentnie tego nie ogladal.
DM traci coraz wiecej i bardzo szybciutko w moich oczach...

JANUSZ TRANSFERÓW, 17.07.2017 11:29 - *.66

NECID, CHIŃCZYK, MEKSYKANIEC, TERAZ TEN MEKSYKANIEC

JAK WIDAĆ CIĄGLE TE SAME BŁĘDY.

CIĄGLE ŚCIĄGANA SZROT BYLE TANIO, BYLE KTO.
SKAŁTING W NASZYM KLUBIE TO DNO. 1/10 SIĘ TRAFI JAKIŚ SENSOWNY GRAJEK :/

Krzeszczu, 17.07.2017 11:46 - *.cust.bredband2.com

@janusz: A TOBIE MOZE SIE W KONCU TRAFI KOMP BEZ CAPSLOCKA!!!!
DOPIERO BY SIE DZIALO!

Phoenix(L)k, 17.07.2017 12:26 - *.226

@Wolfik:

Kulenovic MOŻE odejść z Legii jako część rozliczenia za Pasquato... Juve chce sprawdzić, co z niego za piłkarz

mietek, 17.07.2017 13:06 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Wytrzymaj, proszę, do końca okienka transferowego, bo ja tyle dałem Szopenowi kredytu zaufania, jak pamiętasz. A nie chcę być po drugiej stronie barykady :)))

Hector, 17.07.2017 13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój przyjaciel włoch powiedział, że w Juve ciężko miał się przebić przez gwiazdy typu Tevez i Vucinic, Dybala...ale jak na polską ligę zrobi furorę, szybki z bardzo dobrym przeglądem pola, idealne długie podania co do centymetra i do tego drybling na naprawdę niezłym poziomie.

Ziggie, 17.07.2017 14:51 - *.static.tpgi.com.au

Zamknijmy już ten temat panowie, Vadis także nie miałby czego szukać w Juventusie, nawet z tą formą z którą błysnął w Legii, Dlatego też nie trafił do żadnego klubu w Serie A, nie mówiąc o Juventusie tylko do przeciętnej ligi greckiej, do klubu będącego tylko na trochę wyższym poziomie od Legii, który nie jest zadnym gigantem.

Czytać ze zrozumieniem!, 18.07.2017 12:29 - *.dynamic.telkab.pl.pl