Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com

Magiera: Po wygranej pora na treningi

Jacek Magiera (trener Legii): Bardzo ważne zwycięstwo. Dobrze, że Dominik Nagy otworzył wynik w pierwszej połwie. W drugiej połowie kluczowe było wybicie piłki z pustej bramki przez Michała Pazdana. Później dwa strzelone gole pozwoliły nam na zasłużoną wygraną. Teraz czeka nas kilka dni do kolejnego meczu i to mnie cieszy, bo będziemy mogli normalnie pracować.

Piast zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ale oni grają dobrze i powinni być wyżej. Mnie dziś cieszy, że nowi gracze coraz lepiej wpisują się w drużynę. Jestem zadowolony z dobrych zmian. Mecz na plus może zapisać sobie Sadiku. Rozruszał drużynę i miał bardzo dobrą asystę po dobrej indywidualnej akcji. Dobrze rozumiał się z kolegami. To dobry prognostyk na przyszłość. Tym bardziej, że teraz przed nami prawie tydzień na treningi.

Podobnie jak z Sandencją wygraliśmy dwoma golami. Dziś zagraliśmy jednak lepiej. Szybciej zdobyliśmy gole. Zrealizowaliśmy też wiele rzeczy, o którym rozmawialiśmy na odprawie. Pamiętajmy, że były dziś dość ciężkie warunki pogodowe do gry. To też ma znaczenie.



Komentarze: (55)

Mania, 11.08.2017 23:06 - *.dynamic.chello.pl

Panie Jacku i ja się cieszę (skromny kibic)!

Hiszpan, 11.08.2017 23:10 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pazdan uratował Ci dupe. A wprowadzenie Hlouska i Kopczyńskiego i obrona Częstochowy to trenerska zbrodnia.

hubi37 , 11.08.2017 23:18 - *.supermedia.pl

Brawo Panie trenerze brawo drużyna. Placzki niech spadają.

Legionista, 11.08.2017 23:22 - *.226

Bardzo dobre zmiany Magica! Hlousek za kuchego - kuchy w tym meczu nie istniał i dobrze że zmienił go! Sadiku za czukwu - kolejny piłkarz który nie istniał i bardzo dobra zmiana... Kopa za Hame - kolejna dobra zmiana... Hama nie istniał choć lepiej grał niż kuchy i Czukwu... Pokazywał się, ale nie jest odjidją :I Dzięki temu mąka i moulin mogli grać bardziej ofensywnie! 6 dla Magica za zmiany! Tak się zastanawiam: co z włochem?

kyo, 11.08.2017 23:25 - *.dynamic.chello.pl

No kur a nie! Kredyt zaufania miałem duży dla Pana, ale to jak wygląda drużyna taktycznie to dramat. Przygotowanie fizyczne jest fatalne. Nasi zawodnicy ustępowali szybkością i przyspieszeniem wszystkim zawodnikom rywala a podsumowaniem tego niech będzie to, że po raz kolejny Jędza a nawet o zgrozo Gui nie mogli dogonić rywali, którzy biegli z piłką! Przygotowanie fizyczne to jednak jedna kwestia. Druga to schematy gry i ustawienie. Dzisiaj wiele razy zostawialiśmy ogromną dziurę w środku pola. Był taki moment, że nasi obrońcy mieli piłkę na 30 metrze a w ataku w linii czekało na długą piłkę 5 zawodników. W środku tymczasem nie było praktycznie nikogo. Rozgrywania przez środek praktycznie nie było. Strach przed zagraniem piłki prostopadłej jest w tej drużynie tak ogromny, że wolą zagrać do bramkarza. Inna sprawa, że zawodnicy w ataku wklejeni są w obronę i żaden nie ma zamiaru wyjść do gry a nawet jak wyjdzie jeden to reszta i tak się nie rusza i po zagraniu do niego następuje kolejne wycofanie do obrony! Gramy największe gówno w ekstraklasie. Pod koniec było lepiej tylko dlatego, że Piast dążył do wyrównania i prawie im się to udało. Gdyby Piast nie stracił Vasilieva i nie bał się nas zaatakować to by nas ogolili.
Jeśli uważa Pan, że tak fizycznie powinna wyglądać drużyna na tym etapie przygotowań to dla mnie może pan się zwijać już dzisiaj. I proszę się nie zasłaniać tym, że nie miał Pan wszystkich zawodników od początku. Ci co przeszli pełne przygotowania wyglądają tak samo dramatycznie co Ci, którzy przyszli później.

Toni, 11.08.2017 23:28 - *.pools.vodafone-ip.de

Nareszcie zwyciestwo.Gratuluje i dziekuje.Oby tak dalej.

lol, 11.08.2017 23:31 - *.wroclaw.dialog.net.pl

ja tam postępu nie zauwazylem dalej klepanie pilki i nic wiecej. I albo sie udo albo sie nie udo

lw73, 11.08.2017 23:31 - *.centertel.pl

Asysta Sadiku palce lizać

Kristo(L)wawa, 11.08.2017 23:33 - *.centertel.pl

Farta więcej niż rozumu... Wejście kopczyńskiego za Hamę to jakieś jaja. Chlopaki przy pierwszej akcji sie pogubili grajac na 3 defensywnych... Czemu nie gra Szymański? Szkoda chłopaka żeby siedział na ławie... Hamalainen w wyjściowym składzie się nie sprawdza...
Wyjątkowo Sadiku dzis pograł ale chukwu tez troche powalczył...moze dac mu szanse na skrzydle caly mecz? Kucharczyk niewiele gra dobrego...

I ciągle się dziwię jednemu- czemu nie mozemy sie jak za Staśka przesunąć wszystkimi formacjami do przodu ze 20 metrow tylko na byle kelnerów czekamy na swojej polowie i ryzykujemy przypadkowego gola?

słabizna, 11.08.2017 23:34 - *.play-internet.pl

Po co wszedł Kopczyński?! Trzeci defensywny pomocnik?! Nie ogarniam, dlaczego JM nie sprawdził Włocha w ostatnim kwadransie???

PIC NA WODĘ , 11.08.2017 23:44 - *.internetia.net.pl

PREZES POWIEDZIAŁ , ŻE LEGIA MA DŁUGI , CO DAJE DO ZROZUMIENIA , ŻE NIEMA KASY NA MEGA WZMOCNIENIA . A NIE DAWNO BYŁO , ŻE LEGIA NAJBOGATSZA W POLSCE . WYGLĄDA NA TO , ŻE TO TYLKO BYŁ PIC NA WODĘ .

Krzeszczu, 11.08.2017 23:49 - *.cust.bredband2.com

@ slabizna: Powiedz jak mogl Tragic sprawdzic wlocha skoro wlocha nawet na lawie nie bylo?
Juz o tym pisalem przed meczem.

DiscoPolo Tragica, czyli ciagle mieszanie i bezsensowne eksperymentowanie nadal trwa.

Legionista, 11.08.2017 23:57 - *.226

@słabizna może dlatego że włoch to drewno i nie jest przygotowany do sezonu...

fan, 12.08.2017 00:02 - *.centertel.pl

Krzeszczu na trenera. I na managera. I na prezesa :-)

olew, 12.08.2017 00:09 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zwód i podanie Sadiku przy trzeciej piękne , na tę akcję warto było czekać !!! tutaj jak zwykle płaczki wzmożone, są śmieszni niezbyt, ale już się przyzwyczaiłem do ich skamlenia, widać tak mają i tylko tak ....

Do slabizna, 12.08.2017 00:18 - *.play-internet.pl

Pamiętaj ze synek trenera musi zagrać to raz a dwa nie wymagaj od trenera który tylko tu jest bo jest najtańszy jakiś przemyślanych ruchów a co do tego że kolejny amator na ławce trzymany jest tylko bo jest tani pokazuje jeden fakt alban mimo awansu do LM został zwolniony ten pięknie odpadł a trenuje dalej siostry i bracia po szalu walter wrócił i tyle

Legionista, 12.08.2017 00:20 - *.226

Panowie..... Według was mieliśmy dużo szczęścia itp... Ja to rozumiem, ale nie rozumiem czemu wszystko co jest źle to wina trenera... Mistrza zdobyliśmy dzięki Odjidji... Ten mecz wygraliśmy dzięki pazdanowi.... Albaniec dobrze przygotował drużyne na sezon, a Magic przejął jego ciężką prace.... Wiadomo że Odjidja wygrał nam Mistrzostwo, ale byśmy nie wygrali i nadal byłby u nas (byśmy nie grali w europejskich pucharach..) dzięki Magicowi... To on zmienił pozycje Odjidji z def na ofensywnego pomocnika... Pazdan nas by nie uradował gdyby nie Magic - Bo to on wystawia Jedenastkę i to on odpowiada za wyniki... A wynik tego meczu jest bardzo dobry... On odpowiada za wyniki z poprzedniego sezonu, a nie Alban... Jak mówicie że on był dobrym trenerem i miał charakter itp... To oznacza że przeszłości nie mieliśmy trenerów z charakterem (nawet Rusek) bo nie zostali wywaleni wciągu 3 miesięcy... I nie prowadzili wojen w szatni.... Po prostu mieliśmy słabych trenerów, a Alban jest Dobry.... Jednak nie jest dobry bo nie pokazał - w żadnym jego sezonie że "jego" zespół dobrze funkcjonuje... Może pierwszy sezony w Anderlechcie (raczej koniec sezonu- wtedy co zdobył tytuł.)... Później jego drugi sezon... Słabo .. Jednak został.... I znowu słabo grali... Został zwolniony, a kibice jego klubu nazwali "najgorszym" trenerem... Przyszedł do Legii.... Nic nie osiągnął (przegrał superpucharze.. Byliśmy na dnie tabeli, przegraliśmy w pucharze... Awansowaliśmy tylko do LM) Teraz jest w Olimpiakosie i zobaczymy co pokaże.... Zakończy się tak jak zwykle....

Poirytowany, 12.08.2017 00:21 - *.adsl.inetia.pl

Przegrywają źle, wygrywają źle, niektórym "znawcom" w głowach się pie**oli!! MOCNO LEGIA!

Leron, 12.08.2017 00:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Było widać poprawe ale tylko jeśli chodzi o pressing|(w końcu agresywnie na całym boisku) i rozgrywanie pomiędzy obrońcam (zamiast grać po sznurku przerzucali często na drugą stronę, co zdecydowanie przyśpieszało gre). Niestety z przodu zawodnicy dalej nie wiedzą jak się ustawić lub wyjść do podania, wiec jest nad czym pracować.

Cult⚽️Legia, 12.08.2017 00:27 - *.53

Punkty cieszâ ale czegoś brak!piast słaby a Legia przeciétna, na Europe cienka no Magiera skrèca

@krzeszczu, 12.08.2017 00:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale wygrali. ocenimy trenera po wynikach

Zinedine Zidane , 12.08.2017 01:27 - *.dynamic.chello.pl

Czemu chociaż jednego meczu nie możemy zagrać systemem 3 5 2? Czemu zawsze twardo gramy tylko jedynym napastnikiem ? Czemu tak bardzo się skupiamy na obronie a zapominamy, że najlepszą obroną jest atak?

Ja bym zaryzykował takie ustawienie:
Malarz
Dąbrowski, Pazdan, Hloušek
Moulin, Mączyński, Guilherme, Szymański, Kucharczyk
Sadiku, Chukwu

keris, 12.08.2017 01:29 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Jak nie ma meczów to marudzenie, że brak gry o stawkę. Jak są mecze to marudzenie, że nie ma czasu na trening. Dżizas... Jacek przestań marudzić! Jak nie brak zgrania, to cięzki lipiec, jak nie ciężki lipiec to brak treningów, jak nie brak treningów to kontuzje czy upał...

Brendzlo, 12.08.2017 01:29 - *.play-internet.pl

Do Legionista.Ile Ci płaci Mioduski za to podniecanie sie pod kazdym tematem?

Patataj, 12.08.2017 02:04 - *.bflony.fios.verizon.net

Oto nadszedł historyczny moment, pierwsze zwycięstwo trenera stulecia w lidze bez Vadisa i Rado przeciwko drużynie grającej cały mecz w komplecie !!!
Oby tylko nie był to jednorazowy wybryk i nie przyszło nam czekać na powtórzenie tego sukcesu do następnego sezonu.

Gor, 12.08.2017 02:11 - *.dyn.optonline.net

Za dużo tych podań w środku pola zamula.czasami miałem wrażenie ze czuja się jak Barcelona!

Do "Legionista" i "Do słabizna", 12.08.2017 02:48 - *.play-internet.pl

Co wy furacie?

Jacek, 12.08.2017 06:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mimo wszystko jakies swiatelko w tunelu zauwazylem. Zdecydowanie mniej bylo irutujacych podan w szerz boiska. Troche co prawda wiecej do tylu i to spod pola karnego Piasta co tez moglo wkurzac, ale duzo wiecej bylo zagran do przodu. Gra w/g mnie momentami wygladala lepiej. Oczywiscie do idealu jeszcze duzo brakuje, ale mam nadzieje, ze zmierza to w dobra strone. Co do przygotowania fizycznego to pomimo upalu jaki wczoraj panowal uwazam, ze na chwile obecną nie wyglada to najlepiej. Za to b.podobaly mi sie dosrodkowania Maczynskiego.
Na stale powinien wykonywac stale fragmenty zamiast francuza.

Fradista, 12.08.2017 07:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dominig nagyon Naagy vagy

AAA, 12.08.2017 09:23 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk-Fatalczyk

Juri, 12.08.2017 09:54 - *.centertel.pl

Brawo Panie Jacku,Brawo drużyna.
3 brameczki cieszą.
Legia Warszawa Duma i Sława

Dickson Chotowski, 12.08.2017 10:19 - *.range86-153.btcentralplus.com

Co ten Mioduski pier....ze Legia ma dlugi. To ja sie pytam gdzie 20 mln juro od mafii za LM ? Moze pora badac konta bankowe mioduskiego ??

ortofon, 12.08.2017 11:03 - *.centertel.pl

Panie Mioduski daj Pan super premie za wygrywanie meczów 3-0! Wtedy drużyna dąży żeby po pierwszej bramce strzelić drugą (mniej jest srania przy wyniku 2-0 niż 1-0 choć może nie według Michniewicza) a po drugiej trzecią przy jednoczesnym uważaniu żeby bramki nie stracić na 3-1 bo wtedy siana nie ma. Drużyna automatycznie (za tę extra premię) ćwiczy dążenie do strzelania bramek w końcówkach a obrona koncentracja by nic nie stracić tak jak wczoraj kupę w majtkach miał Jędrzejczyk który pozwalał na wrzutki i zapraszał piasta do naszej bramki jak na swoje wesele... Premia za wynik 3-0 powinna być. Piłkarze grają dla kasy a taka premia może ich nauczyć na boisku pewnych zachowań skoro na treningi nie mają czasu.

Krzeszczu, 12.08.2017 11:18 - *.cust.bredband2.com

@ fan: Nie mam takich ambicji.
Ale spokojnie moglbym zajac stanowisko Dyrektora Sportowego, i na pewno nie pelnil bym moich obowiazkow gorzej niz Konwiktorska Band of Brothers.

gc, 12.08.2017 11:50 - *.dynamic.chello.pl

wygrali! teraz euforia Magiera najlepszy trener, Hamalainen i Kopczyński i Jedrzejczyk super gwiazdy ligi...... do meczu z szeryfem

Hector, 12.08.2017 12:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie ma co przypiardywać. Są 3 pkt lecimy dalej : z LE i wyjazd do Płocka trzeba wygrać i jedno i drugie heeej Legiaaaa goool ;-)

andy2009, 12.08.2017 12:31 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do legionista- masz rację! Tacy laicy,jak kilku twoich adwersarzy to są zwykli krytykanci,bez pojęcia o footballu!oni oczekują,że druzyna legii będzie grać,jak barca lub real!!!!

Zajmon, 12.08.2017 12:32 - *.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nawet Frankowski w tym meczu dobrze sędziował co rzadko mu się zdarza.

, 12.08.2017 12:43 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wku....ją mnie wieczni krytykanci,pokroju krzeszcza,arek,i kilku innych! Dla nich trener jest dobry tylko wtedy,gdy wygrywa. W innym przypadku wylewają pomyje na człowieka! A właściciel to powinien dawać kasębez ograniczeń wg ich głupich koncepcji . W innym przypadku jest oszustem,krętaczem lub złodziejem!!!

Wolfik, 12.08.2017 13:00 - *.dynamic.mm.pl

@Dickson Chotowski: Odkąd Mioduski został samodzielnym właścicielem i oznajmił, że pieniędzy z LM nie ma o to samo pytam. Dla mnie jest nie do pojęcia by w przeciągu pół roku przesrano tyle kasy. Awans do grupowej LM miał Legii zapewnić odskok finansowo-sportowo-organizacyjny od całej reszty ligowych klubów. Tymczasem uważam, że my cofnęliśmy się jakieś 3-4 lata (finansowo-sportowo).

Jedyna różnica jest taka, że wg mnie odpowiedzialność za ten stan rzeczy ponoszą Leśniodorski&Wandzel&Mioduski a nie tylko Mioduski. Pytanie pozostaje jednak otwarte: na co przesrano tyle hajsu w tak krótkim czasie???

Krzeszczu, 12.08.2017 13:07 - *.cust.bredband2.com

@ , 12.08.2017 12:43:38 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl:

Cos cie chyba powaznie popi****lo bo ewidentnie majaczysz.
Nie czytasz tego co my piszemy ale chetnie drzesz jape i ublizasz.
Przypomnij mi np, kiedy to ja ostatnio chcialem lub pisalem zeby DM wydawal kase bez ograniczen?
Ja wiem ze ja akurat mam przeciwne zdanie tylko ze ty tego nigdy nie przeczytales, ale jestes jednym z tych ktorzy tylko jaraja sie moim nickiem.
Zacznij czytac co pisze i jakie mam podejscie a dopiero pozniej pajacuj.
Aha, to wedle ciebie trener jest dobry kiedy dostaje w döpe? Nasz trener jest swietny kiedy bija go takie potegi jak Arka, Korona, Termalica czy inne Boraty?
Swietna koncepcja.
Wiesz co, wku***ja mnie wieczni zaslepieni milosnicy Tragica, tacy jak ty i Legionista, ktorzy chetnie zaklinaja rzeczywistosc.

Zibin55, 12.08.2017 13:59 - *.play-internet.pl

Do Wolfik: tez mnie to ciekawi.. spłata długów? Przegięte kwoty na wynagrodzenia i transfery jesienno zimowe? Coś innego?
Mioduski jest teraz zakładnikiem wobec Magiery w wyniku dobrych jesiennych wyników..szkoda ze Magiera nie przydarzył sie Legii kilka lat później z bagażem doświadczeń w przygotowaniach, taktyce i uczestnictwie w transferach. Tak po ludzku sytuacja Mioduski- Magiera nie jest zero-jedynkowa. Mioduski to biznesmen ale jednocześnie facet z emocjami i legionista. Chciałby mieć trenera związanego emocjonalnie z klubem ale Magiera to za wcześnie teraz moim zdaniem . Za kilka lat mógłby sie okazać lepszym rozwiązaniem niż dziś. W końcu tyklo i wyłącznie wyniki określają trenera. Niby jest troche okoliczności łagodzących ale przecież inne drużyny jak Lech czy Korona przeżyły większy kipisz a grają lepiej. Kłania sie sensowna polityka transferowa również ....umiejscowiona prawidłowo w czasie i przestrzeni. Trudny czas dla Mioduskiego i życzę mu mądrych decyzji podjętych we właściwym czasie ...ale o tym można sie będzie przekonać dopiero po fakcie.....niestety.

do krzeszcza, 12.08.2017 14:37 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"jarają się moim nickiem" ---przykład megalomanii!!! Facet,ty jesteś malo ważny a twoje opinie są głupie! Ja ich nie czytuję często ale niektóre znam i nic dobrego nie powiem! Do ciebie nie pisałem tylko użyłem twojego przykladu,jako takiego niemądrego krytykanta! Napisałem pierwszy raz,bo mnie denerwują głupie opinie.

Krzeszczu, 12.08.2017 14:50 - *.cust.bredband2.com

@ do krzeszcza, 12.08.2017 14:37:16 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl:
Mowisz ze nie czytasz ale komentujesz i uzywasz jako przyklad?
Wychodzisz na jeszcze wiekszego idiote, komentujac cos czego nie czytasz.
Megalomania? Przeciwnie, ale wq****ja mnie wlasnie takie komentarze jak twoje. Ublizanie tylko dlatego ze/kiedy widzisz mojego nicka. Bo, jeszcze raz, nigdy nie czytasz tego co pisze.
Naprawde, sam udowodniles jak wielkim durniem jestes.

Afro, 12.08.2017 14:57 - *.dynamic.chello.pl

Żewłakow out! Ile wziales pod stolem za sprowadzenie takiego szrotu? Juz dosyć.

Panie prezesie, kupujmy zawidnikow z ekstraklasy - zobaczcie jak Mąka się wkomponował! Tacy zawodnicy wiadomo co pokażą a przynajmniej wiadomo co pokazywali i to nie z jutube. Są Polakami albo juz sie zaaklimatyzowali, pasuje im kasa i liga a Legia moze im dac europejskie puchary, duze bonusy i satysfakcje z bycia pilkazem na najwyzszym poziomie.

do krzesz za, 12.08.2017 15:50 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chyba masz kłopoty z rozumieniem tego,co czytasz! Z głupotą nie ma co polemizować,pozostań w przekonaniu o swojej racji,tak,jak ja pozostanę w przekonaniu o twojej mizerności intelektualnej!

Wolfik, 12.08.2017 16:21 - *.dynamic.mm.pl

@Zibin55: Gdy wywalono wreszcie Hasiego uważałem, że najlepszą opcją dla Legii jest trener zagraniczny. Gdy ogłoszono, że trenerem zostanie Jacek Magiera uznałem to za najlepszą opcje z trenerów krajowych, m.in dlatego że zna specyfikę tego klubu, szatnię itp. Dodatkowo Magiera zrobił coś, co wg mnie było niemal niemożliwe - w miarę szybko ogarnął bajzel jaki pozostawił po sobie "projekt Hasi", odrobił straty i zdobył mistrzostwo.

I tutaj wkraczamy w dylematy... podobna sytuacja miała miejsce rok temu, gdy trenerem był Czeczesov. Jemu podziękowano po tym jak zrobił dokładnie to, co Magic. Dlaczego - można się tylko domyślać (moim zdaniem chodziło o koncepcję odpowiedniego, realnego wzmocnienia zespołu tak, by zaatakować LM), ale chyba ktoś doszedł do wniosku, ze drugi raz nie warto powielać tego schematu. Czy dobrze??? Tutaj spieramy się z wieloma Kolegami. Ja uważam, że dobrze iż zostawiono Magierę. Źle, że nie dostał odpowiedniego wsparcia w postaci odpowiednich wzmocnień w odpowiednim czasie. Cyrk z Vadisem trwał zdecydowanie za długo, zastępcy przyszli zbyt późno. A należy pamiętać, że nie są to gracze którzy mogą przyjść i grać od razu, bo na takich naszych właścicieli nigdy stać nie było (a tym bardziej nie stać teraz). Tacy, którzy z miejsca grają są na Legię po prostu za słabi (wyjątek - Polak Mączyński). Pamiętasz Vadisa w Legii z sierpnia??? Toż to była karykatura piłkarza. Dlatego uważam, że ten zespół zacznie grać jak oczekujemy. Niestety może to być wrzesień. Ten czas po prostu musimy przeczekać.

Mam nadzieję, że nawet z taką formą wejdziemy do LE. Jeśłi nie, będzie to wielka porażka tego klubu a Mioduskiego w szczególności (o Magierze nie wspominając).

Dickson Chotowski, 12.08.2017 18:22 - *.range86-153.btcentralplus.com

Widze ze nie jestem jedyny ktory jest zdizwiony ze nie ma kasy. Uwazam ze tu powinien byc zrobiony niezalezny audyt kasy od mafii tj. kiedy i ile otrzymano i gdzie (to ostatniego centa) te pieniadze poszly. Osobiscie uwazam ze wszytko poszlo na konta tych 3 zlodzieji wlascicieli. Przy okazji jestem szokowany ze kibice tak przyjeli to bez zadnych protestow.......

Wolfik, 12.08.2017 19:24 - *.dynamic.mm.pl

@Dickson Chotowski: Mnie to akurat nie dziwi. W naszym kraju to normalne, zatem i kibice się już przyzwyczaili. A zatem na pytanie: "gdzie pieniądze wyparowały" zapewne nie dowiemy się nigdy. Tak to już z pieniędzmi w naszym pięknym kraju bywa...

Legionista, 12.08.2017 20:43 - *.226

@Wolfik Różnica w tym jest że Czerczesov nie traktował poważnie Legii. Raczej Legia była krokiem jego kariery czyli miał potrenować i odejść do Rosji (nie mówię tu o reprezentacji bo pewnie się nie spodziewał..) Nie zgadzam się z tym że chciał wzmocnień itp... Raczej może i chciał, ale przypominam że w poprzednim sezonie Legia przeprowadziła najlepsze transfery za rządów Miodka i Leśnego. A Magic od zawsze chciał trenować Legie i tym się różnią.. @Diskson Chotowski, Fajny nick :) Dopóki w Legii nie będą rządzili osoby którzy mają "kase" to będzie tak zawsze wyglądało...

Krzeszczu, 13.08.2017 11:03 - *.centertel.pl

Sorry macie racje. Przemyślałem swoje malkontenctwo - wynika z tego ze ojciec kibicował czarnym piżamom a matka sprzątała szatnie na stadionie arki z Gdyni

Wolfik, 13.08.2017 12:07 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu "centertel": Człowieku, nie rób wiochy. Masz inne zdanie niż Krzeszczu, to je wyraź a nie uprawiaj przedszkola bo ten twój wpis nawet żałosny nie jest. Traktujmy się poważnie, nawet jeśli się nie zgadzamy....

@Legionista: Z tymi transferami ubiegłego lata to bym polemizował. Porównując oba miesiące (sierpień) wyglądało to podobnie jak teraz. Różnica jest taka, że byli w klubie sprawdzenie napastnicy, których obecnie brakuje. A tak na marginesie - moim zdaniem najlepszym transferem Legii był Ondriej Duda :).

Prosty kibic , 13.08.2017 13:46 - *.centertel.pl

Witam.
Zdobyte 3 pkt cieszą. Ja chciałbym żeby za tym szła też ciekawa ,fajna gra piłkarzy. Narzekam? Pewnie Tak,Ale chciałbym taką Legie widzieć. Mam nadzieję, ze tak będzie

Legionista, 13.08.2017 16:23 - *.226

@Wolfik ehh ten Krzeszczu to jest "popularny" :I Zgadzam się że pod koniec były robione transfery - Jak teraz itp, ale jednak przyjście Odjidji, Moulina, powrót rado, dąbrowskiego oraz Czerwińskiego (dobry rezerwowy) i decyzja o transferze Nagy to jednak można nazwać "Najlepszym oknem transferowym Miodka oraz Leśnego" Ondriej Duda był dobrym piłkarzem i przede wszystkim Legia na nim zyskała... Możemy obrażać zarząd Legii itp, ale zarząd Hertha BSC się nie popisał... Kupił gracza za 4-5 mln.euro i dostał kontuzjowanego piłkarza ;) Jednak według mnie najlepszymi transferem Leśnego i Miodka to Nagy, powrót Rado,Duda oraz Pazdan... Kupili według transfermarka Pazdana za 700 tyś.euro, a teraz mogą na nim zarobić 2-2.5 mln.euro... Największym błędem to transfer Langila oraz sprzedaż VOO za tzw.grosze... Jednak mam wrażenie że mogliśmy lepiej na nim zarobić :I Mógł powiedzieć Miodek że po awansie do fazy grupowej LM będzie mógł odejść... A jak będzie "słabo" grał to pozostanie....

@ Krzeszczu , 14.08.2017 08:11 - *.axadirect.pl

Dlaczego nie pracujesz jeszcze na Łazienkowskiej , albo w Cafe Futbol nadajesz się do tego idealnie :)