fot. Woytek / Legionisci.com

Wdowczyk: Z optymizmem do Warszawy

- Każdy moment na pokonanie Legii jest dobry. Zdajemy sobie sprawę, że to wyjazdowe spotkanie nie będzie łatwe. Nie zamierzamy się jednak wystraszyć. Do stolicy jedziemy w optymistycznym nastroju. Szykujemy strategię na piątkowy mecz i wiemy, co będziemy chcieli zagrać - zapowiedział na konferencji prasowej Dariusz Wdowczyk trener Piasta Gliwice.

- Wydaje mi się, że Legia nie jest w tej chwili w swojej najwyższej dyspozycji. Jednak mecz meczowi nie jest równy. Wrócę do spotkania w Poznaniu, w którym przez 40 minut wyglądaliśmy dobrze, a potem cała strategia nam się posypała. Bądźmy uważni, bo to nadal jest mistrz Polski i klasowy zespół - mówi szkoleniowiec. - Nie jesteśmy zmęczeni i fizycznie nie wyglądamy źle. Zawodnicy regularnie przechodzą badania i nie ma obawy, że są przemęczeni. Nie musimy w tej chwili szukać alternatyw i rotować składem. Zobaczymy jak będzie wyglądało to w trakcie sezonu.



Komentarze: (23)

Rio , 11.08.2017 14:06 - *.dynamic.mm.pl

Teraz każdy przyjeżdża do Warszawy jak po swoje

ANTYzygo, 11.08.2017 14:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Wdowczyk - jesteś handlarzem punktów, nie powinno Ciebie nigdy być w piłce. Nie masz honoru, nie masz za nic....

kiki, 11.08.2017 14:26 - *.internetdsl.tpnet.pl

Wiadomo Warszawa gościnna ;)

robochłop, 11.08.2017 14:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Rio - i wyjedzie z Warszawy z niczym...

Hiszpan, 11.08.2017 15:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Strategia na Tragica jest banalna: autobus-jeb w 20 minucie gola - autobus i do domu.

zioLek, 11.08.2017 15:17 - *.maxon.pl

...dziś karta się odwróci...

Lfan, 11.08.2017 15:17 - *.dynamic.chello.pl

Dariusz W.? Jakim prawem takie osoby działają w piłce?

Paw , 11.08.2017 15:27 - *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legiaaaaaa
Warszawa
Legiaaaaaa Warszawa
Tylko Zwycięstwo

LW, 11.08.2017 15:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3 - 1 Piast ! LEGIA !!!

Lukaku, 11.08.2017 15:50 - *.dynamic.chello.pl

każdy przyjezdza na Legie po punkty...zenada

Kajtus Czarodziej, 11.08.2017 16:12 - *.static.virginm.net

Takich ludzi nigdy nie powinno byc w sporcie! Kupczyles kiedys punktami, nigdy wiecej nie powinienes byc dopuszczony w poblize stadionu! Wdowczyk i cala reszta tych handlarzykow to dla mnie na zawsze PATOLOGIA!!!!!!!

WWL, 11.08.2017 16:28 - *.play-internet.pl

Jaka strategia?
Nawet pani z warzywniaka wie jak wygrać z Legią.
Trzymać przed polem karnym,kontra i dowidzenia

raf, 11.08.2017 16:34 - *.3-1.cable.virginm.net

tak z ciekawosci dlaczego Legia majac teoretycznie najmocniejsza kadre graja ciagle jednym napastnikiem (nawet z 2 ligowa Wisla Pulawy) gdzie w wiekszosci meczow sa dluzej przy pilce? dlatego ze nie maja napastnikow?

d2b90, 11.08.2017 16:58 - *.centertel.pl

I to jest wlasnie to. Zaden klub ktory przyjezdza do Warszawy nie czuje strachu. Nawet takie "pazie" jak Piast, Termalica itd. Nie podoba mi sie to.

Jacek, 11.08.2017 17:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ma racje Wdowczyk, ze Legia nie jest jeszcze w najwyzszej formie. Pozostaje tylko miec nadzieje, ze wystarczy ona do pokonania Piasta, ktory rzeczywiscie w Poznaniu zle nie wygladal. Najwyzszy czas zeby Legia zaczela systematycznie punktowac.

L, 11.08.2017 17:50 - *.sieradz.vectranet.pl

Do Warszawy każdy przyjeżdża z optymizmem. Cyrk Magiery podłoży się każdemu!

grzesiek , 11.08.2017 17:52 - *.centertel.pl

D2b90

Celniejszm stwieidzenie jest ze Legia czuje strach jak przyjezdza termalica anizeli termalica czuje strach jak przyjezdza Legia...

matus007, 11.08.2017 18:05 - *.play-internet.pl

chukwu-sadiku-kucharczyk tylko to nas uratuje.

@grzesiek, 11.08.2017 18:32 - *.centertel.pl

"...nie czuje strachu..."
Jesli juz chciales poprawiac. Zakladajac, ze tak wlasnie chciales napisac to wcale jedno nie wyklucza drugiego.

Legionista, 11.08.2017 18:33 - *.226

Szanuję pana Wdowczyka za 152 meczy Ligowych w Legii! Ja jednak nie uszanuję że zagrał 5 meczy Ligowych w Polonii... A póżniej był asystentem oraz menedżerem ich... Jednak szanuję jego za zdobycie Mistrza 2006 r póżniej jego Legia grał gorzej :I Wdowczyk jest osobą którą nie wiem jak oceniać :I Czy to Legionista :I Czy Polonista :I Jednak za gre w Legii należy się szacunek oraz za zdobycie Mistrza 2006r... Co to samego trenera uważam że nie jest słaby, ale też nie jest dobry :I Tak samo jak Pawła Janasa jest trudno ocenić - ma sukcesy w Legii, a jednak pracuje u nich :I

Kristof, 11.08.2017 18:49 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Wdowczyk ty sprzedawczyku powinienes miec zakaz wszystkiego co jest kojarzone z futbolem!!!Do konca zycia!!!

Kibic z Raciąża, 11.08.2017 21:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wdowczyk jest OK panie Darku życzę powodzenia ale od kolejnego meczu Piasta.

Wolfik, 12.08.2017 13:13 - *.dynamic.mm.pl

@a2b90: Tak, oczywiście. Najlepiej byłoby gdyby oddawali mecze walkowerem. Głupoty jakie wypisują tutaj niektórzy są doprawdy porażające....