Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com

Mioduski: Wotum zaufania dla Magiery

W piątek Dariusz Mioduski spotkał się z dziennikarzami. Prezes Legii odpowiadał na wiele pytań związanych z bieżącą sytuacją w drużynie. Zapewnił, że nawet jeżeli drużyna nie awansuje do fazy grupowej Ligi Europy -
choć nie zakłada takiego rozwiązania - to nie ma opcji mowy o zwolnieniu Jacka Magiery. Co więcej, klub rozmawia ze szkoleniowcem na temat przedłużenia wygasającego wraz z końcem sezonu kontraktuW

Mimo wotum zaufania dla trenera, prezes Mioduski wyraźnie stwierdził, że nie planuje sprowadzić do klubu jeszcze jednego ofensywnego pomocnika. W letnim okienku transferowym do Legii ma przyjść jeszcze jeden zawodnik – środkowy obrońca. Ze względu też na sytuację kadrową związaną z kontuzją Jakuba Czerwińskiego klub nie zgodzi się na odejście Michała Pazdana, o ile nie zostanie aktywowana klauzula wykupu, wynosząca 2,5 mln euro. - Muszę myśleć przede wszystkim o Legii – powiedział w tym kontekście prezes.

Armando Sadiku jest najdroższym zakupem w historii Legii, ale prezes nie chciał zdradzić łącznej kwoty. Powiedział tylko, że przewyższyła one wcześniejsze zapowiedzi o możliwości nabycia piłkarza za milion euro. Mioduski pozytywnie też wypowiadał się o Cristianie Pasquato i wierzy, że będzie to wiodący gracz w Legii.

Klub chce natomiast rozwiązać umowę ze Steevenem Langilem: - Langil na razie do nas nie wrócił. Część jego nieobecności była usprawiedliwiona występami w reprezentacji. Teraz jednak nie pojawia się na treningach. Nie wiem nawet, czy jest w Warszawie. Wiem natomiast, że nie będzie grał w Legii. Nie ma tu dla niego miejsca. Chcemy z nim rozwiązać kontrakt. Podobne zamiary są wobec Michała Masłowskiego, który był nawet skłonny rozwiązać umowę, ale oczekiwał w zamian wypłaty całego kontraktu.

Prezes Mioduski przy tym stwierdził, że w wyniku braku awansu do IV rundy el. Ligi Mistrzów pojawiły się problemy finansowe. Dziura budżetowa wynosi kilkanaście milionów złotych – Pokryję ją z własnych pieniędzy – wyraźnie zadeklarował prezes.

W wypadku awansu do Ligi Europy oczekuje też wsparcia od Ekstraklasy: – Będę bardzo mocno naciskał, żebyśmy po meczach pucharowych w Ekstraklasie grali w poniedziałki. W razie zaś awansu do fazy grupowej, celem będzie awans i poprawienie osiągnięcia z wiosny, gdy odpadliśmy w 1/16 z Ajaxem Amsterdam.





Komentarze: (76)

sledziu, 11.08.2017 13:54 - *.cbf.com.pl

Dziura budżetowa kilkanaście milionów złotych......śmiech na sali...to jak nie wejdą do LE to plajtujemy....a ha rozumiem, dalej spłacamy ITI....

kris, 11.08.2017 13:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Korpo PR ciąg dalszy.. można się łapać za głowę. Sadiku najdroższy? a ja myslalem że Moneta.. Jedzmy łyżką a nie chochlą.. właściwie to szkoda gadać, czarno widzę ten sezon.. słabiutkie wzmocnienia, zespół bez pomysłu na grę, słabo przygotowany przez naszego wybitnego treneiro. czekamy na brzuchatego środkowego obrońcę za free.
Obym się mylił...

Kylu, 11.08.2017 13:55 - *.internetdsl.tpnet.pl

Żartowniś

lol, 11.08.2017 14:00 - *.wroclaw.dialog.net.pl

słabo to widze w przyszłości - mistrza w tym sezonie raczej nie będzie

Miodek, 11.08.2017 14:01 - *.9.245.33

Bede #Mocno naciskal na ekstraklase, zeby w przypadku awansu do LE Legia po swoich meczach grupowych dopisywane miala 3 pkt w ligowej tabeli BEZ koniecznosci grania. Rozwiaze to nasze problemy kadrowe.
#Legia #ZawszeMocniej #Prezes

@rek, 11.08.2017 14:01 - *.dynamic.chello.pl

No i pozamiatane... Ręka rękę myje... Czułem to przez skórę...

Od dzisiaj mam gdzieś, co powie i co zrobi DM... Od dzisiaj mam gdzieś, co powie i co zrobi JM... Od dzisiaj zajmuję się wyłącznie oceną graczy Mojej (L)egii Warszawa... Wszelakie komentarze pod adresem DM, JM i ŻBB pozostawiam innym... W temacie wymienionych panów ja mówię passe... Szkoda zdrowia... Do boju (L)egio... Do zobaczenia na Ł3... Pozdro (L)

olo, 11.08.2017 14:05 - *.pl

Taaaaa. A za chwile stracisz Pazdana, który idzie do Betisu i Legia zostaje bez obrony...

Polityka transferowa tego klubu to kpina, a odpowiedzialny za nią polonista jest chyba, kurvv@. nietykalny.

mG, 11.08.2017 14:06 - *.2

"Pokryję z własnych pieniędzy".... hehe
Tak jak hajs na wykup Leśnego i Pędzla poszedł z prywatnej kasy a nie z klubu... hehe

Awans do LM, a tu same problemy ,hajsu dostaliśmy ogromny zastrzyk, a jak to bywa u Nas szybko się rozszedł...

Gdzie my jesteśmy ....

Marq, 11.08.2017 14:06 - *.play-internet.pl

Czemu nie wyciągamy Lipskiego skoro jest za darmo? Mlody, zna lige,Polak ktory w przypadku dobrej gry moze trafic do reprezentacji (potencjalnie dobre pieniadze za transfer), czemu by nie sprobowac?

PROROK, 11.08.2017 14:07 - *.70

DZISIAJ 1:1 BO JAK OD DŁUŻSZEGO CZASU FATALNEJ GRZE :)

Notak, 11.08.2017 14:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to marzenia o kreatywnej grze jeb..y do rynsztoka. Będziemy tworzyć ataki pozycyjne z prędkością partii szachów. Od lewa do prawa i z powrotem.

Doki, 11.08.2017 14:08 - *.16

Zanim Pasquato zacznie jako tako grać, bo poki co to jest dramat, to będzie już z 10pkt straty do lidera.

iksde, 11.08.2017 14:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masło - transfer dekady :D zagrał z 200 minut zarobił miliony

aaa, 11.08.2017 14:14 - *.adsl.inetia.pl

i git

Jaceeekkkk Maaagierrraaa ........

wolski wolak, 11.08.2017 14:17 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

wzmocnienia się robi przed albo na początku fazy przygotowań i w piłkarzy zdolnych do gry,żeby trener ich zgrał i dostosował taktyke a nie na ostatnią chwilę sprowadzać kontuzjowanych i otyłych,za te kilkanaście baniek co teraz z takim zadowoleniem mioduski dołoży z własnej kieszeni można było konkretnego ofensywnego piłkarza kupić i teraz nie musiałby płakać że jest dziura w budżecie

Jerz z Potoku, 11.08.2017 14:20 - *.dynamic.chello.pl

Cieszy to, że wreszcie usłyszeliśmy konkrety ze strony prezesa Mioduskiego. Czy nie można było tak postępować wcześniej?!
Rozgrywanie meczów ESA w poniedziałki - po spotkaniach pucharowych - uważam za pomysł oryginalny ale chyba konieczny. To wyniki sportowe drużyny powinny być priorytetem, a nie frekwencja na stadionie oraz potrzeby medialne canal+.

Bakłazan, 11.08.2017 14:22 - *.core.ynet.pl

Stasiek wróć !!!!

kiki, 11.08.2017 14:24 - *.internetdsl.tpnet.pl

Chcemy trenera a nie Magiera!

kibic(L), 11.08.2017 14:24 - *.pl

Niestety słowa prezesa potwierdziły moje wcześniejsze przypuszczenia, że Legia podzieli los innych europejskich klubów, które dostały się do Ligi Mistrzów a następnie te rozgrywki odbiły się mocną czkawką... Drużyna nieprzygotowana, zmęczona i nasycona wielkim sukcesem z poprzedniego roku. Do tego zarobiona po uszy (premie za mistrzostwa i udział w LM). Następców brak, kasa pusta, chybione transfery i na inne nie ma pieniędzy. Niestety z planów wielkiej Legii na lata może się okazać, że za chwilę trzeba będzie sprzedawać zawodników, by klub w ogóle funkcjonował. Stąd wypożyczenia wszystkich młodych zawodników i presja na rozwiązywanie kontraktów (Langil, Masłowski).

BL WRÓĆ, 11.08.2017 14:27 - *.dynamic.chello.pl

Macie swojego Prezesa!!

kowaL, 11.08.2017 14:36 - *.centertel.pl

stek bzdur, czy on myśli, że ktoś na to słodkie pierdzenie się nabierze???? jego wypowiedz hańbią Legię i tyle...żałość i rozpacz

Arek, 11.08.2017 14:37 - *.free.aero2.net.pl

Przecież tu powinno przyjść jeszcze ze dwóch stoperów, bo coś słychać o Betisie i Pazdanie, lewy obrońca, żeby odciążyć Hlouska, rozgrywający za Radowicia, a on mówi, że już nie będzie transferów? Przy awansie do le to ja nie wiem, ale ciężko to widzę. Przecież nawet Magiera powiedział czego oczekuje, a tu tylko stoper przyjdzie. No grubo, grubo. I jeszcze ta słynna dziura budżetowa. Chciałbym się dowiedzieć i pewnie nie tylko ja, co z hajsem z lm. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystko rozeszło się na "bieżące wydatki".

Mariano, 11.08.2017 14:40 - *.162

100% poparcia dla Pana Prezesa. Dla mnie człowiek który wie co robi. Przynajmniej nie uciekł po LM z pełnymi kieszeniami złotówek.

jerk, 11.08.2017 14:45 - *.centertel.pl

Problem tkwi w tym że to ty straciłeś zaufanie wielu kibiców i trochę śmieszne jest twoje votum zaufania wobec JM !

Hiszpan, 11.08.2017 14:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zbyszek Was rozliczy jaka dziura budżetową? Co z milionami za LM gdzieś się przykleily?

Zajmon Szczecin , 11.08.2017 14:55 - *.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po tych słowach trzeba stwierdzić że obrona tytułu nas nie interesuje bo nie ma pieniędzy i nie ma transferów. Byle tylko wejść do pucharów tanim kosztem. Nie wiem czemu nie wezmą Lipskiego za którego nie trzeba płacić kwoty transferu tylko dać mu pensje i coś za podpis. Chłopak młody to niewiele ryzykujemy a może się sprawdzić i opłacić.

Juri, 11.08.2017 14:56 - *.adsl.inetia.pl

No to zgrywamy kadrę i do boju.
Za rok to bankrut jak teraz hajsu brak.
Pieniądze z ligi mistrzów,transferów znikły.
Panie Darku sprzedaj Pan klub!

Eeeeeeeeeeee, 11.08.2017 15:02 - *.centertel.pl

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Szkoda, myślałem , ze oni mają jakieś pojęcie i czują ,że przedewszystkim to musimy sprowadzić prawdziwego playmakera.


A tu ch*j

Roma, 11.08.2017 15:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale Prezesowi te miliony giną. Szkoda mi chłopa.

do iksde, 11.08.2017 15:09 - *.70

takich w Legii było kilku :)
ale żeby kupć takiego Masłowskiego ...
A NAJLEPSZE, ŻE PARU KRZYKACZY TUTAJ CHCIAŁO FURMANA , WOLSKIEGO I BORYSIUKA HAHAHAAHAHAHAHA :D co trzeba mieć w bani

Pan Jacek, 11.08.2017 15:13 - *.met.pl

Pan Prezes nie był uprzejmy dodać, że "dziurę w K(L)ubowym budżecie" pokryje z własnych środków, czyli części tego, co łysknął przy rozstaniu i podziale kasy z poprzednimi wspólnikami....
LEGIA to MY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wie(L)kie pozdro dla wszystkich prawdziwych i oddanych
Legionistów !!!

misiek o, 11.08.2017 15:15 - *.internetdsl.tpnet.pl

kiedy mówiłem, że nie wiadomo, czy iTI jest spłacony, to się śmiano, że nie wiem o tym, że oni są dawno spłaceni.
Powtarzam, ten Mioduski jest słupem ITI, aby wyciągnąć z klubu wszystkie zainwestowane tam pieniądze.
Normalnie nikt na takich warunkach- cena rynkowa+ pieniądze pożyczone klubowi by Legii od ITI nie kupił. Jedynym wyjściem było postawienie słupa w celu wyciągnięcia pieniędzy. Już niedługo z Legii zostanie wydmuszka.

Luk, 11.08.2017 15:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No i mówiłem że JM nie ma wpływu na skład.Niektórzy tutaj na forum mocno to negowali...

Najsmutniejszy kibic, 11.08.2017 15:33 - *.play-internet.pl

Do @rek Trzymam za słowo ;)
Nie wiem czy wiesz, ale Magiera jest najmniej zarabiającym trenerem w ostatnim czasie. Stąd kredyt zaufania :).
Tak na serio to wierzę w niego i trzymam kciuki. Już z jednego kryzysu wyszedł obronną ręką (po Albańczyku). Wierzę, że dziś zacznie się passa zwycięstw i że będzie awans do LE.
Z jednym się z Tobą zgadzam. ŻBB to jest jedno wielkie nieporozumienie(delikatnie pisząc).

enkidu, 11.08.2017 15:39 - *.dynamic.chello.pl

Ale wy pier...ie. Dobrze że nikt z osób decyzyjnych w klubie nie czyta tych głupich komentarzy i się nimi nie sugeruje. Sadiku jak na realia naszej ligi jest kozakiem. Kiedy Polska drużyna kupiła ostatnio reprezentanta swojego kraju, który strzelił gola na ostatnim euro? Nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu. Dziura w budżecie po odpadnięciu z Astną - normalka. Wiadomo, że grając rok temu w Lidze Mistrzów zakładali że w tym roku dojdą przynajmniej do ostatniej rundy eliminacji, więc skoro nie dotarli to hajs się nie może zgadzać. Szkoda, bo mieliśmy pecha w losowaniu a na boisku zabrakło jednej dobrej akcji w rewanżu lub ogarnięcia się w pierwszym meczu. Zatrzymanie Vadisa było niemożliwe podobnie jak Prijo i Niko. Nie ma co sprowadzać w panice 10 nowych zawodników. Na pewno następcy wyklarują się z grona takich piłkarzy jak Pasquato, Hama, Szwoch, Sadiku, Niezgoda, Kucharczyk, Chukwu. Kwestia czasu zanim wyklaruje się najlepszych którzy będą regularnie grać. A stracone punkty się odrobi jak w zeszłym sezonie. Magier ogarnie. To dobry trener.

Lukaku , 11.08.2017 15:55 - *.dynamic.chello.pl

to co się teraz dzieje w klubie to jakas kpina

3er, 11.08.2017 15:57 - *.centertel.pl

Człowiek bez wizji

cziko, 11.08.2017 16:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

no i powstało towarzystwo wzajemnej adoracji.
Trener zadowolony bo pracuje bez względu na wyniki a wełniak zadowolony bo trener nie upomina sie o transfery.
Z tym prezesem chude lata nas czekają .
Zobaczymy co zrobi jak za jakiś czas będzie bojkot za wyniki.

tomiacab, 11.08.2017 16:02 - *.18-2.cable.virginm.net

po co zwalniać Magierę? To by się wiązało z dodatkowymi kosztami. Miodek bezczelnie jedzie po najniższych kosztach. Miodek wypi...aj z Legii.

Greg61, 11.08.2017 16:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda słów Pan Prezes coś kręci. To się zrobiło takie towarzystwo wzajemnej adoracji. A jeszcze do tego nie omylne. Znowu ich piast pyknie jak kostka brukowa. Czyli z awansu do LE nici. Stado baranuf
Pomachamy białymi chusteczkami tak będzie najlepiej

Pan Jacek, 11.08.2017 16:10 - *.met.pl

- Mioduski !
- co ?!
- dziadostwo !!!!!!!!

LEGIA TO MY !!!!!!
( L ) !!!

Arek, 11.08.2017 16:14 - *.free.aero2.net.pl

@enkidu, Szwoch to może i się wyklaruje, tylko że nie tu, a w Gdyni.

PRAWDA , 11.08.2017 16:23 - *.play-internet.pl

Pi.....ony kłamca. Jak to on się nie podniecał, że BL robi źle, że opiera budżet klubu na awansie do rozgrywek europejskich a teraz został prezesem i jakoś nic się nie zmieniło; pier.... głupoty, że musi dokładać bo jest brak awansu. Żal mi takich idi......

Kibic L, 11.08.2017 16:35 - *.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To zawsze tak jest, że jeden nieudacznik wspiera drugiego. Każdy wie, że Magik to wariant oszczędnościowy więc po co to mydlenie oczu?

Wolfik, 11.08.2017 16:38 - *.dynamic.mm.pl

Jak zapewne większość Kolegów wie, nie jestem fanem prezesa Mioduskiego (uważam, że za jego panowania nie osiągniemy "wyższego stopnia wtajemniczenia"). W odróżnieniu jednak do poprzedniego prezesa gość ma jednak swój plan (poprzednik planów nie miał, poprzednik "reagował" - cokolwiek to znaczyło). Postawienie na trenera Magierę uważam za krok dobry, chociaż lepszym byłoby zatrudnienie trenera zagranicznego. Z opcji trenerów rodzimych nadal uważam, że Magiera jest opcją najlepszą.

Co do "dziury". Od dawna zastanawiam się na co DM i wspólnicy przesrali ponad 20mln euro w niemal pół roku. Pytałem o to na tym forum wielokrotnie. Cóż, większości to jednak nie zdziwiło, zatem do tej pory nic nie zostało wyjaśnione. Brak zapowiedzi wzmocnień mnie nie dziwi - też pisałem, że nie spodziewam się po tym prezesie fajerwerków. Do czasu tzw. "ustabilizowania budżetu" (a może to trwać rok, dziesięć czy sto lat - wypisz, wymaluj jak w Polsce ogólnie) uniesień nie będzie. Taki to już rodzimy biznes.

Legionista, 11.08.2017 16:42 - *.226

Brawo! 100% poparcia Magica! Mieliśmy kryzys za albańczyka... Przyszedł i dał sobie rade... Jeszcze zrobił "wyniki" które żaden przyszły trener w Legii nie będzie miał czyli 3 miejsce w fazie grupowej LM (A mieliśmy przegrywać..) Odrobił 12 pkt i zdobył Mistrza! Mieliśmy kryzys po meczu z Wisłą.K (większość znawców uważało że nie wygramy Ligi) Dał sobie rade... Teraz nie możemy patrzeć w przeszłość (było minęło..) Musimy zacząć wygrywać w Lidze i awansować do fazy grupowej Ligi europejskiej! Dziś gramy z Piastem i musimy wygrać - Nie ważne jak! Ważne żeby wygrać! Jednak nadal uważam że żewłakow powinien odejść - Lubiłem jego gre w obronie, ale Legia nie powinna mieć swoich "misiewiczów..."

Dżendżejczyk , 11.08.2017 16:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dziękuję dobranoc...
Po słowach tego oszusta przestaje się interesować tym co robi ze swoją firmą a niestety naszą Legią
Pozdro

Zyga, 11.08.2017 16:56 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co za brednie. Niedawno mowil, ze cel w tym roku to LE a teraz ze po odpadnieciu z LM dziura budzetowa. Czy ktos tu ma nas za mega idiotow?????

Do Enkidu, 11.08.2017 16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A świstak siedzi i zawija sreberka.

@rek, 11.08.2017 17:00 - *.dynamic.chello.pl

do najsmutniejszy kibic...

Słowa co prawda Ci "nie dawałem", ale faktem pozostanie, iż od dzisiaj postacie DM, JM i ŻBB są mi całkowicie obojętne... Mam po prostu już dość tego korpo-bełkotu i tego towarzystwa wzajemnej adoracji... Natomiast nie zwalniam siebie z obowiązku komentowania na bieżąco gry naszych piłkarzy oraz formy Mojego Zespołu (L)egii Warszawa... To mój kibicowski OBOWIĄZEK... To tak gwoli jasności przekazu...;)))) Pozdro (L)

Alan, 11.08.2017 17:04 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do enkidu
Hehe mieliśmy pecha w losowaniu no proszę cie, jak się boisz Kazachstanu to z czym do Europy, jedziemy dalej Sadiku kozak to niech to pokaże na boisku bo na razie gra piach jak reszta kolegów, Vadis odszedł bo może pomyślał sobie kur...ja w tej drużynie nie mam z kim grać...( w dużej mierze to jego zasługa MP wiec coś w tej myśli jest ) co do litani nazwisk które wymieniłeś i o których siłę ma stanowić Legia to powiem tylko ze Szwocha juz nie ma na Niezgode to raczej nikt nie liczy o reszcie wybacz ale nie wspomne no i ostatnie Magiera to dobry trener oki przyznam ci racje jak ugramy coś w LE a po pierwszej rundzie będziemy mieli max 6 pkt straty do lidera i finał PP obowiązkowo patrząc na to jakie zespoły grają dalej.

d2b90, 11.08.2017 17:08 - *.centertel.pl

IBRAHIMOVIC JEST BEZ KLUBU. MOZE JEGO BY SPROWADZIC :D

tomiacab, 11.08.2017 17:14 - *.18-2.cable.virginm.net

zmiana trenera wiązałaby się z większymi wydatkami, Miodek bierze wszystko, byle tanio. Jedzie po najniższych kosztach. WON Z LEGII SZOPEN!!!

sywliusz11, 11.08.2017 17:16 - *.adsl.inetia.pl

po spłaceniu Leśnego i Wandzela, teraz musi oddac kase tym którzy mu pozyczyli na spłacenie tych dwóch wyżej wymienionych

off mida nie planuje zakupić
stopera penie też nie kupi tylko weźmie jakiś złom za darmo na ławkę który bedzie 3-4 miesiące do siebie dochodził i zgrywał z drużyna , ale na ławke akurat...

kasy nie ma i nie wejście ( choc prezes nie zakłada--tak jak nie zakładał nie wejścia do LM) do LE rozwali budżet---bo teraz musi załatac dziurę powstałą po odpadbieciu z LM , a czym załata dziurę po odpadnieciu i nie wejściu do LE?

ale prezes nie zakłada....urodziny optymista dusigrosz

zawsze trzeba zakładać i być przygotowanym z gotowym planem B

Kojot, 11.08.2017 17:19 - *.104

Ciągle nie zadowolenie na forum,co to k.... jest! kącik żalów ! nic tylko płaczą.Magiera to prezes tamto itp. Cierpliwości potrzeba przyjdzie forma i będą wyniki a co do transferów czuję że będą dobre:-). A co do Żewłakowa to osobiście uważam ,że dobre transfery robi (wiadomo,że nie wszystkie ) nie będę pisać nazwisk bo po co? A to że klub ich sprzedaję to już inna bajka

grzesiek, 11.08.2017 17:26 - *.centertel.pl

Nie stac nas bylo na danie 2-3 mln euro vadisowi za rok kontraktu a sciagamy sadiku za ponad 1 mln euro. Hmm cos mi tu nie gra. Mielismy byc na 0 i juz jakas dziura budzetowa sie pojawila. No to moze ten stan 0 zakladal awans do finalu LM ? Hmm
Krzeszczu byles optymista zatruenienia nowego prezesa wiec wywoluje cie do odpowiedzi. Potrafisz jakos wytlumaczyc to co mowi prezes? :)

do kojot, 11.08.2017 17:28 - *.179

Miodek nie troluj

grzesiek, 11.08.2017 17:28 - *.centertel.pl

Aha Krzeszczu i jak uzasadnisz chec podpisania nowego kontraktu z magiera. Za pe2ne kontraktu dlugoterminowego ;)

felek, 11.08.2017 17:32 - *.warszawa.vectranet.pl

Ciekawe skąd ten kolo ma tyle siana, że tak szasta milionami. Na rozgarniętego nie wygląda, ot taki pan Zenek z pracowni.

najsmutniejszy kibic, 11.08.2017 17:34 - *.30

@rek
Zrozumiałem o co Ci chodzi w pierwszym poście.

Co do JM, to się jeszcze przekonasz (mam nadzieję). Każda drużyna ma kryzys. Trzeba z niego wyjść. JM już sobie z tym wcześniej radził.

Do Wolfik - zgadzam się w kwestii trenera

@enkidu, 11.08.2017 17:44 - *.dynamic.chello.pl

Szwoch, Niezgoda... hahahaha

ibik, 11.08.2017 17:52 - *.adsl.inetia.pl

Pan Mioduski kręci, bo niedawno mówił, że budżet oparty jest o awans do LE, a nie LM. Teraz mówi, że jest dziura, którą pokryje z własnej kieszeni. Kłamczuch. Ponadto, bez rozgrywającego nie mamy czego szukać nie tylko w LE, ale możemy zapomnieć o MP. Mioduski woli się jednak trzymać wersji o środkowym obrońcy.

Ron, 11.08.2017 18:24 - *.centertel.pl

Juz raz przedluzali z Bergiem mistrza nie zdobyl i zwolnienie i kasa do wyplaty z kontraktu nie ma z czym sie spieszyc Magiery nikt tak szybko nie porwie

Legionista, 11.08.2017 18:24 - *.226

Do Wolfik zgadzam się z tobą.

Lisek Chytrusek, 11.08.2017 18:24 - *.127

Jak nie wezmą Astiza, który jest bez nadwagi, w Warszawie. za darmo i gotowy do gry w Legii od już, a wezmą jakiegoś kolejnego ogórka za kasę, to będzie znaczyć, że transfery służą do nabijania kasy niektórym menago, dyrektorom i prezesowi.
No i że działają na szkodę Legii.

Łukasz , 11.08.2017 18:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest Prezes,który wprowadzi Legie na salony.Tylo on widzi ile w klubie jest pieniędzy. Nie można wydawać więcej niż się zarabia bo to grozi katastrofą. Dajcie mu czasu. To nie może być tak że brak awansu do pucharow zrujnuje klub ,a Leśny był już tego bliski
.
Ludzie czasu dajcie trochę. Mioduski zrobi z Legii Wielka firmę

PedroS-c, 11.08.2017 19:04 - *.dynamic.chello.pl

Jedną głupią decyzją załatwili dwa kluby: Legię i Zagłębie...
Zagłębie byłoby teraz w ekstraklasie z trenerem odpowiednim na spokojny środek tabeli a Legia szykowałaby się do IV rundy el. LM z prawdziwym trenerem... A Magierę do Legii owszem, ale za 2-3 lata.

Krzeszczu, 11.08.2017 19:07 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: ja juz k***a nie mam sily....

Lucas36, 11.08.2017 19:38 - *.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Arek
O hajs z LM to raczej musisz się spytać Leśnego..
Mam jeszcze jedną uwagę do wszystkich piszących coś w stylu "Magiera won", "nieudacznik", "Leśny wróć" itp. - mam nadzieję,że jak będziemy w czerwcu świętować kolejne mistrzostwo to was na fecie nie będzie..

Luka, 11.08.2017 20:01 - *.dynamic.chello.pl

Michał Masłowski domaga się wypłaty pieniędzy za cały kontrakt:)
To jest ten sam piłkarz, który mówił, że nie sprostał wymaganiom i tym, że przychodził do Legii wiedząc, iż ma problemy z plecami???????? Czy to ten sam piłkarz???????
Więc ja coś napiszę do pana MM: wypie..j stąd, wypie..j!!!

WERTIS(L), 12.08.2017 02:51 - *.centertel.pl

Super by było, ja dalej wierzę w Jacka Magierę w Legii o roli trenera .

Wojtek, 12.08.2017 11:26 - *.sohonet.co.uk

Ilu tu jest mądrych ludzi.
Sami znawcy piłki nożnej i biznesu.
Dajcie spokojnie działać i Magierze i Mioduskiemu.
Tyle chciałem od siebie.

Artec, 12.08.2017 12:39 - *.dynamic.chello.pl

Ja pier.ole mam dość słuchania tych steku bzdur przez tego dyletanta. Teraz naszła go melancholia że dziura jest w budżecie. To było zrobić odpowiednie transfery i wyłożyć na nie konkretny hajs i to jak najszybciej żeby na zgrupowaniu w Warce Magiera miał wszystkich piłkarzy. Niestety ale ś.p. Zarzeczny miał rację mówiąc że Legie kupił gołodupiec.

iti won, 12.08.2017 13:37 - *.centertel.pl

nie badzmy pesymistami ci ktorzy pamietaja czasy iti wiedza ze naprawde teraz jest wporzo a wszystkim to sie nie dogodzi wierze w mioduskiego lesny byl zajebistym prezesem ale mioduski moim zdaniem tez bedzie wporzadku mam taka nadzieje a przypomnijcie sobie jeszcze raz czasy iti to odrazu wraca usmiech ze prezesem jest mioduski

Zyga, 12.08.2017 13:51 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Liga Mistrzow byla a golodupcy dalej za sterami.

Mario, 12.08.2017 14:31 - *.130

Dobre, tak gadał, że Legię stać na transfery po 1 mln euro. Sprzedali za 3 mln euro Ofoe. Kupili Sadiku pewno za 1,2 mln, Mąke za 0,5 mln, Pasquato na pewno za mniej niż 1 mln euro. Czyli te transfery można było sfinalizować za jednego sprzedanego i jeszcze zostaje. To prezes dowcipny jest. Wszyscy czekali na transfery po 1 mln euro za zawodnika, ale w momencie nie sprzedawania z pierwszego składu. Przecież kogoś sprzedając, to wiadomo, że te 1 mln euro można z tych pieniędzy sfinansować. A kasa ze sprzedanych zawodników z ostatnich lat ? Przecież to grube miliony euro, a sprowadzani byli darmo albo za niewielkie pieniądze. Zawsze to mówiłem, że gołodupcy przejeli klub i co więcej kupili sobie Legię za pieniądze klubu. Na koniec dwóch dostało kupę kasy na odchodne. Pieniądze zarobione w LM, a kasa pusta. Mit medialny o budżecie na 300 mln zł.