Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com

Guilherme zdąży na Lecha?

Guilherme doznał kontuzji w pierwszym spotkaniu z Sheriffem Tiraspol. 27-letni pomocnik uszkodził wówczas więzadło poboczne przyśrodkowe kolana prawego. Lekarze zakładali, że przerwa potrwa od 6 do 9 tygodni, ale kolano goi się jednak szybciej. Prawdopodobnie "Gui", wróci do pełnego treningu jeszcze we wrześniu i będzie do dyspozycji trenera na mecz z Lechem Poznań.






Komentarze: (41)

Krytykant_Zawodowiec, 12.09.2017 07:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Mam nadzieje ze już z nowym trenerem

@rek, 12.09.2017 07:43 - *.dynamic.chello.pl

Ja bym tonował te zachwyty nad ew. uzdrowieniem Gui przed Lechem... Gui to jedna wielka niewiadoma... Nie wiemy, w jakim będzie stanie fizycznym, w jakim stanie psychicznym, w jakim stanie wolicjonalnym... Przecież przed kontuzją Gui chciał podwyżki, a kiedy jej nie otrzymał, to grał bardzo ślamazarnie i nierówno... Powiem więcej, wielu z kibiców chciało go wypieprzać do rezerw pisząc, iż sodówa uderzyła Gui do głowy... Przy dzisiejszym stanie rzeczy (czytaj: Magic jako trener...) to jestem jakoś dziwnie przekonany, iż Gui nie stanie się nagle liderem zespołu i zbawcą (L)egii... Ale tak czy siak tak po ludzku napiszę: Gui wracaj do zdrowia... Pozdro (L)

Byniek Marki Legiunia, 12.09.2017 07:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A po co ma wracac to ogor jest

Ja, 12.09.2017 08:11 - *.play-internet.pl

I bedzie najlepszy na boisku w pierwszym meczu po kontuzji. Tak samo jak w swoim pierwszym meczu po powrocie najlepszy byl Jodlowiec, Kucharczyk czy Niezgoda. Później wpadnie w rece Krzepoty I Magiery I bedzie sie ruszał jak wòr ziemniakow

urban, 12.09.2017 08:28 - *.cluster-j.forcepoint.net

Wejdzie po kontuzji to pewnie bedzie najlepszy na boisku. Po kolejnym tygodniu treningow pod okiem Placka, wroci marazm i dramat.

mietek, 12.09.2017 08:43 - *.emea.ibm.com

Żeby się tylko nie okazało, że go będą na siłę wprowadzać do zespołu, a potem się skończy jak z Vrdoljakiem i Radoviciem.

referee, 12.09.2017 08:44 - *.itcomp.pl

Kibice jedziecie po Jacku a zobaczcie ilu piłkarzy nie ma (bo sprzedali) lub nie gra bo kontuzje...
Niko,Prijo,Bereś, VOO, a do tego GUI i Rado czyli cała ofensywa z zeszłej JESIENI...
Ja bym skupił się na HEJCIE MIODKA, a nie Jacka

zduneq do krytykant, 12.09.2017 08:49 - *.116

Myślę, że zarząd już pracuje nad nowym trenerem bo w meczu ze śląskiem Legia była tak beznadziejna jak Ruch w zeszłym sezonie.

bubba, 12.09.2017 08:54 - *.net.hawetelekom.pl

A czy nowy trener już jedzie????Żadnych przecieków. Będzie bomba

ANTYzygo, 12.09.2017 09:12 - *.static.ip.netia.com.pl

a po ten drewniak? znowu będzie się przewracał, płakał i dramatyzował. przecież on nawet nie jest w stanie dogonić dziecka, taka z niego błyskawica. ech...

mietek, 12.09.2017 09:31 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Oj tak, masz rację. A ja się boję, że przeważy wariant z wprowadzeniem Gui do składu "byle szybciej", potem rozwali to kolano jeszcze gorzej i trzeba go będzie wysłać na operację. A klub "wyciągnie pomocną dłoń" i przedłuży z nim kontrakt i Sanatorium Łazienkowska będzie dalej rozkwitać.

Juri, 12.09.2017 09:32 - *.centertel.pl

Gui wracaj do zdrowia.
Jesteś obok Rado najbardziej kreatywnym piłkarzem Legii.

Alan, 12.09.2017 09:32 - *.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do referee
I ci z tego, mimo wszystko na papierze mają skład na conajmniej ligę Europy a jak jest każdy widzi.

do referee i alan, 12.09.2017 09:47 - *.internetdsl.tpnet.pl

też uważam że najbardziej zawinił tutaj wielki pan prezesik a nie magic. Miodek gdzie kasa za ligę mistrzów

Sebek, 12.09.2017 09:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kase buchneli Wondzel z Lesnym, ich sie pytaj gdzie jest kasa z LM

Oczko, 12.09.2017 10:03 - *.centertel.pl

Wkoncu to sezon ogórkowy ! Bedzie pasował wkomponuje sie idealnie .. Trzyma odpowiedni poziom jak reszta warzywniaka . Razem z trenerem kalafiorem tworzyć bendzie GANG SWIEZAKOW ;)

kubakibic, 12.09.2017 10:04 - *.centertel.pl

Do....... referee i alan, l
też uważam że najbardziej zawinił tutaj wielki pan prezesik a nie magic. Miodek gdzie kasa za ligę mistrzów
Macie rację, bo to przecież przez Mioduskiego wszyscy piłkarze ruszają się jak ślimaki, interwencje są zawsze spóźnione, zadyszka jest już po 20 minutach gry, strzałów na bramkę brak, zaangażowanie do dupy. To wszystko wina Miodka,
Przestańcie już pierdo.... w ten sposób, bo czym innym są dobre transfery a czym innym brak przygotowania piłkarzy, tutaj winę ponosi sztab szkoleniowy i jego metody.

@rek, 12.09.2017 10:25 - *.dynamic.chello.pl

Jak podaje LegiaNet: "Dobre wieści napływają ze Słowacji. Sulley został wybrany do jedenastki kolejki..." Hmmm, jak to jest, że u nas piłkarze nie przebijali się do I składu, a tymczasem po odejściu z (L)egii wszyscy zapierniczają w innych klubach, że aż miło i są "the best" kolejki... Boże, Ty widzisz i nie grzmisz...??? Pozdro (L)

Oczko do kubakibic, 12.09.2017 10:27 - *.centertel.pl

Miodek nie przygotowywał drużyny tylko Jacus , nie jeden trener chciałby mieć tak drewnianych piłkarzy z których mając jaja by cos wystrugal !

jano, 12.09.2017 10:31 - *.wum.edu.pl


Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i formy.
W tym momencie jeden z najbardziej wartościowych graczy.
Byłaby np. dobra alternatywa dla Hlouska na lewą obronę.

bubba, 12.09.2017 10:40 - *.net.hawetelekom.pl

Panowie nie ma obaw, on już u nas nie pogra, wyleczymy go coś pościemnia że go boli w zimie albo go sprzedamy za czapke gruszek, albo podpisze kontrakt z kimś innym. Podobnie jak Sonogo.

maka, 12.09.2017 10:53 - *.4

Drużyna serwuje go...no od jakiegoś czasu najmniej od połowy wiosny. To że cudem siedzac w szatni z TV zdobyła mistrzostwo wpłynęło tragicznie na morale niektórych. Obecnie oglądanie meczy L to męka dla duszy i ciała nuda i parodia. Ale tu nie koniec dna - a gdzie rezerwy silne zaplecze dla I drużyny? Rezerwy jadą do Ełku i w d...? Z widzewem u siebie... w d....? Czy nie ma choć odrobiny godności by po gnoj..u jaki trzeba było oglądać w sierpniu choć troszkę podnieść morale kibiców? Gdzie wasza godność pseudo grajkowie? Może to czas by Legie tworzyli najlepsi na mazowszu z sercem i nie za miliony Euro? Gorzej nie będzie niż jest aktualnie. Mam wrażenie że to C+ zamydla oczy i w lipcu każdemu każe wierzyć że nasza L jest tak dobra jak ją widać w TV z 15 kamer. A tak naprawdę to tylko gó... w pięknym opakowaniu udające czekoladę.

Mac, 12.09.2017 10:54 - *.90

Do referee
Legia nawet po wakacyjnych "wzmocnieniach" powinna jechać ze wszystkimi w lidze. Jeśli my narzekamy na jakość piłkarzy, to co mają powiedzieć w Niecieczy czy Górniku..? Jeden Jędrzejczyk zarabia tyle co całe 11-tki tych drużyn. Czyli Legia się osłabiła, ale i tak Magiera ma najlepszych piłkarzy (i najdłuższą ławkę) w lidze.

Jacek, 12.09.2017 10:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przestancie co niektorzy opowiadac bzdury, ze to przez wyprzedaz Legia nic nie gra. Pewnie w jakims sensie jest to prawda bo wartosc pilkarska Legii znacznie spadla. Ale i tak z tymi zawodnikami, ktorych Legia posiada to całą tą marną ligę powinna wciągnąc nosem. To, ze jest inaczej to jest tylko i wyłącznie wina sztabu szkoleniowego. Przeciez nie przez brak Prijo, Nikolicia czy Odzidzi nasze asy nie biegają, nie walczą, nie oddają strzalow na bramkę, itd, itp. Im dluzszy pobyt Krzepoty i Magiery tym wiecej rozczarowań i frustracji.

R, 12.09.2017 11:04 - *.play-internet.pl

Wina miodka ze skład jest jaki jest ale to trener przygotowuje drużynę a ta jest beznadziejna. Przeciez niko siedział u nagiery na ławie wiec odszedł a prijo strzelił focha. . Vadis tez się poznał ze magiera jest słaby a i to on go wiezie na plecach do sukcesu. Magiera juz w tamtej rundzie źle przygotował drużynę i to było widać tylko ze vadis to udzwignal.

WAKACYJNY, 12.09.2017 11:12 - *.internetdsl.tpnet.pl

Słuchajcie każdy tutaj przyłożył swoją cegiełkę do fatalnych wyników i formy jaką prezentuje Legia. Od prezesa za fatalne transfery, a właściwie ich brak, za nieudolność w zatrzymaniu najważniejszych zawodników oraz za roztrwonienie kasy za poprzedni sezon Ligi Mistrzów. Przez trenera i sztab szkoleniowy który nie był w stanie przygotować piłkarzy do sezonu, Legia normalnie mogłaby sanatorium otworzyć. Aż po samych piłkarzy którzy powinni dostać po liściu na twarz za ich podejście do gry i brak chęci do godnego reprezentowania Legii. Jedyną częścią tego chwiejnego monolitu która nie zawiodła to jak zwykle my Kibice.

do kubakibic, 12.09.2017 11:14 - *.internetdsl.tpnet.pl

zamilcz, bredzisz

honest man, 12.09.2017 11:21 - *.hsd1.mi.comcast.net

Wracaj Gui jak najszybciej.
Mioduski powinien przedluzyc z nim kontrakt, i niech zarabia tyle co Czukwu.

referee, 12.09.2017 11:26 - *.itcomp.pl

i właśnie najgorsze jest to że gwiazdki maja za dużo kasy za nic...
powinni mieć po 5 tys na miesiąc pensji a reszta do podniesienia z boiska i niech byłyby to grube miliony... wtedy byłoby zaangażowanie w każdy mecz czy z Niecieczą czy z Lechem...
a tak nic się nie gra a sianko na konto wpływa...
to jest własnie cała PATOLOGIA polskiej piłki

sklad, 12.09.2017 12:13 - *.eltronik.net.pl

Magiera go wpusci na ostatnie 5 minut

do WAKACYJNEGO, 12.09.2017 12:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Trochę się zgadzam ale, kibice też nie są bez winy. jesteśmy słabi tak jak słaba jest cała Legia . Ale nadejdą lepsze czasy.

Bogy, 12.09.2017 12:36 - *.134

Uratowani, hurra! Bocian!

Do do wakacyjnego , 12.09.2017 13:09 - *.centertel.pl

Słaby to ty jestes i te twoje żałosne komentarze kibicu w kapciach

do Do do wakacyjnego, 12.09.2017 13:28 - *.warszawa.vectranet.pl

Od wiosny 1973 opuściłem tylko 4 mecze na Legii i ze dwieście razy byłem na wyjazdach ( pierwszy wyjazd Poznań PP), nigdy w kapciach. Wcześniej też chodziłem , ale nieregularnie.

do do do wakacyjnego, 12.09.2017 14:36 - *.dynamic.chello.pl

Kibice także marni ! Nie ma dopingu tylko śpiewy żałobne....Patriotyzm ważna rzecz ale ciągłe eksponowanie go na stadionie to obłęd !
Bo piłkarze potrzebują PRAWDZIWEGO dopingu,takiego,jak był na STAREJ ŻYLECIE !!!

Y, 12.09.2017 15:05 - *.play-internet.pl

Nie wróci

Do do do do wakacyjnego, 12.09.2017 17:20 - *.centertel.pl

I co z tego ze byłeś ? Chwalisz sie czy żalisz ?
Przedstawiłeś sie i nic więcej napisz o co ci chodzi ?
200 wyjazdów to moze i masz ale na ryby ...
Kibice nie przeszkadzali w zdobywaniu punktów tej całej ogórkowej drużynie a wręcz dawali z siebie wszystko zreszta jak byłeś to powinieneś to wiedzieć ale w tv tego tak nie widać ....

Piotr, 12.09.2017 17:21 - *.147.ipv4.supernova.orange.pl

Nawet jak będzie mógł grać z Lechem to co z tego ? Guilherme od długiego juz czasu nie gra tak jak jeszcze rok temu w lidze mistrzów.
A tak z innej beczki.. Rzeźniczak w Legii tylko na rezerwie, wszyscy wieszali na nim psy, a teraz ? Zarabia 4 razy tyle co u nas i gra w lidze mistrzów... ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Bartic, 12.09.2017 17:54 - *.static.chello.pl

Gui wracaj do zdrowia! Potrzebujemy Cię! Jedyny klasowy gracz tej drużyny.

Legionista, 12.09.2017 19:07 - *.226

@do referee, łatwo jest mówić o takich pomysłach, ale ciężko jest zrobić - Jaki piłkarz przyjdzie do Legii lub Ekstraklasy jak się dowie że tu się zarabia 5 tyś. na miesiąc? Legia musi mieć przynajmniej 3 VOO + Młodzi wtedy możemy rozmawiać o szansach w europie. (A nie jak teraz sprzedać i mieć nadzieje że za darmo przyjdą...) Teraz nie mamy żadnego piłkarza który umie grać szybką piłke i żaden trener ich nie nauczy ponieważ tak ich wyszkolili w młodości.. (Jedynie Rado, Nagy, Gui oraz Berto umieją... Reszta dobra na kontry...) Co to Kasy LM według mnie najlepiej byłoby gdyby Miodek przeprowadzi audyt. @R, Prijo wtedy był o wiele wiele lepszej formie niż Niko więc się nie dziwię że Niko siedział w LM... Niko jest dobry na Lige, ale nie na LM... A w wywiadach Niko powiedział że gdyby Klub zaproponowałby kontrakt to by pozostał... Wszystko jest winą Magiery... A może to jest wina naszych władz? Czy to nie są winy Miodka oraz Leśnego? Może mogli pozostawić Prijo, Niko, Bereszyńskiego itp.... To oni decydują o funkcjonowaniu klubu, a nie trener... Obecnie mamy najgorszy skład od wielu wielu lat...

Andrzej , 12.09.2017 20:39 - *.centertel.pl

Gra fatalna, pisząc delikatnie, decyzję w klubie fatalne i nikt nie ponosi odpowiedzialności.
Mioduski sam się nie zwolni
Magiera podejmuje idiotyczne decyzje, skład, zmiany, debilna ultra defensywna taktyka, dużo ludzi broni Magiere że mu zawodników sprzedali, ale nikt nie pisze czemu odszedł Nikolic, bo Magiera poradził go na ławce.
Żewłakow głupie decyzje, jest potrzebny rozgrywający to ku... transfer napastnika Włocha.
Można było zostawić Qazaishviliego(w MLS pokazuje że u mnie bo szansę dostał, w Legii rozegrał jeden cały mecz) lub wziąć Lipskiego czy Aankoura jeśli brak kasy na drogiego rozgrywającego