Jacek Magiera, Dariusz Mioduski, Jarosław Jankowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Romeo Jozak zostanie trenerem Legii?

Chorwackie media informują, że Romeo Jozak może zostać trenerem Legii Warszawa. Jego asystentem miałby być Dean Klafurić. Jozak ostatnio pełnił funkcję dyrektora sportowego Dinama Zagrzeb oraz dyrektora technicznego chorwackiej reprezentacji. Jego doświadczenie trenerskie opiera się głównie na szkoleniu młodzieży, ale posiada wymaganą licencję trenerska UEFA PRO.

Był asystentem trenera w Dinamie Zagrzeb oraz NK Osijek, sprawując jednocześnie funkcję pierwszego trenera drugiego zespołu.
Jozak pełni w ECA (European Club Association) funkcje związane ze szkoleniem i rozwojem młodzieży.

W gronie potencjalnych trenerów Legii wymienia się również byłego szkoleniowca Olympiakosu Pireus Paulo Bento.

Oficjalnie nazwisko zastępcy Jacka Magiery poznamy dziś około godziny 15.






Komentarze: (115)

lis, 13.09.2017 12:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dan Petrescu!!!Bardzo dobry trener.

Aaa, 13.09.2017 12:27 - *.centertel.pl

Stasiu wróć!!!

Ding, 13.09.2017 12:27 - *.adsl.net.t-com.hr

Raczej Vuković

Gore, 13.09.2017 12:28 - *.centertel.pl

A gdzie Czesio Michniewicz !?

Redi, 13.09.2017 12:29 - *.centertel.pl

Jak już zmieniamy to kogoś z doświadczeniem, a nie trenerem ma zostać były dyrektor sportowy...to tak jakby teraz ktoś zatrudnił Żewłaka na stanowisku trenera....

Boczek, 13.09.2017 12:32 - *.243

jest tak dobry ze google go nie widzi jako trenera...

WZIAC KOGOS DOBREGO!, 13.09.2017 12:34 - *.30

WZIAC KOGOS Z GORNEJ PÓŁKI A NIE POKROJU LAMUSÓW. CO Z TEGO ZE MA KWIT ? GO..O TO DA! MA BYC NAZWISKO!

unti, 13.09.2017 12:35 - *.150

czyli nie ma doswiadczenia w pilce seniorskiej w trenowaniu seniorow ..no nic ..moze bento?

mietek, 13.09.2017 12:35 - *.emea.ibm.com

Najpierw Armando, teraz Romeo. Co my jakąś latynoską telenowelę chcemy kręcić?

Paulo Bento - całkiem ciekawa opcja. Ale nie wiem, czy nasze grajki są wystarczająco dobre technicznie, by się wpasować w portugalski system gry. Raczej nie są :)

robi, 13.09.2017 12:39 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Bez doświadczenia w piłce seniorskiej,wiadomo w jakim kierunku zmierzamy od razu wystawmy CLJ.....

Do Gore , 13.09.2017 12:40 - *.centertel.pl

Prowadzi naszych U-21. Słabo siedzisz w realiach :-)

ppp, 13.09.2017 12:40 - *.centertel.pl

klonom Heninga Berga mówimy stanowcze nie

dek-4, 13.09.2017 12:40 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W Legii musi być trener z konkretnym warsztatem i doświadczeniem, a nie jakiś "Romeo" ... Myślę, że to tylko dziennikarska plota, bo nie pozostanie nam nic, jak tylko"Ręce Załamać" ...

Alex uk, 13.09.2017 12:41 - *.162

Tylko Drago Okuka za ryj zlapie gwiazdeczki

Lee, 13.09.2017 12:41 - *.110

Nie no rewelacja, teraz będzie wszystko poukładane! Kopacze amatorzy i amator trenerzyna hahaha drżyj Europo :)

robi, 13.09.2017 12:41 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Janek Urban.....

do Gore, 13.09.2017 12:43 - *.unregistered.net.exatel.pl

We dupie...

Stanisłav Cherchesov, 13.09.2017 12:44 - *.74

Stasiek, wracaj! Potrzebujemy Cie!

Marcelino8, 13.09.2017 12:47 - *.play-internet.pl

Tylko
Stanisław Czerczesow!

WHAAAAAAAAAT?, 13.09.2017 12:49 - *.70

WIECIE JACYS SĄ BAŁKAŃCY? JAK NIE DOSTANĄ TEGO CZEGO CHCĄ TO ZACZNĄ SIĘ BUNTY, PODJUDZANIE I OBRAŻANIE SIĘ.


NA DŁUŻSZĄ METĘ NIE DA RADY .... AŻ SIĘ BOJĘ JAK SIĘ PAKA ROZWALI TOTALNIE

Pepe, 13.09.2017 12:50 - *.centertel.pl

Dawać Bartoszka,lub kogoś kto weźmie krótko za ryj kopaczy

aarti, 13.09.2017 12:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jeśli faktycznie to będzie ten Romeo, to po raz kolejny okaże się, że Mioduski w zarządzaniu klubem piłkarskim jest kompletnym amatorem, a do tego jest jeszcze naiwny. On naprawdę wierzy, ze Chorwat zbuduje mu taką akademię jakie maja w Zagrzebiu i Dynamie. Z czym do ludzi? Pierwszym trenerem facet, który nie ma żadnego doświadczenia w tym fachu? Nic tylko usiąść i płakać. Do czego nas doprowadzą te pomysły Mioduskiego i jego świty? Aż strach sobie to wyobrazić.

Kibic L, 13.09.2017 12:53 - *.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wreszcie, lepiej późno niż wcale. Ale widać, że eksperyment ze stażystą trenerskim Magierą niewiele włodarzy Legii nauczył. Jeżeli na trenera biorą znów speca od juniorów to nie wróży to Legii nic dobrego. W dodatku jak taki Romeo zamiast o profesjonalnym treningu będzie myślał o Julii to całkowity klops.

sylwiusz11, 13.09.2017 12:53 - *.adsl.inetia.pl

"Jozak pełni w ECA (European Club Association)"


kumpel Miodka z organizacji--to nie trener to działacz gdzie on tu... juz lepszy bedzie Tomasz Kiełbasiński:)

Bartas, 13.09.2017 12:54 - *.mf.gov.pl

I gdzie tu logika? jeśli Mioduski podjął decyzję o zwolnieniu Magiery to trzeba było to zrobić w przerwie na reprezentację a nie teraz nowy przyjdzie i z partyzanta musi wejść. albo się uda albo nie... jeśli nie to będzie tłumaczenie że nie miał czasu na treningi itp. (L)

Bryndza, 13.09.2017 12:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Dałbym szansę Kowalowi. Nassz clopak, legenda, Cewki, zobaczył jak się gra na zachodzie, Nawet jak mu nie wyjdzie, to będzie ciekawie :))) Ewentualnie Wójcika odkurzyć i golimy frajerów!! A duet Wójcik-Kowal byłby nie do zdfarcia!!

Qbafan, 13.09.2017 12:55 - *.internetdsl.tpnet.pl

Tylko Roman Oreszczuk !

Roma, 13.09.2017 12:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to chyba radość cieszących się ze zwolnienia Magiery, nie będzie trwała za długo. Korzystajcie z okazji, dopóki Prezes nie ogłosi swojej decyzji.

pnk, 13.09.2017 12:57 - *.pzu.pl

Parafrazując : Chcemy trenera, a nie jakiegoś Romea.

Urban, 13.09.2017 12:58 - *.cluster-j.forcepoint.net

Qrwa, mial byc Wujo!!!! Co to za trener bez doswiadczenia znowu?? Czy te rozmowy o prace, jak w innych branzach, opieraja sie na ladnych slowkach i przechwalkach 'co to nie ja', a potem chowaniu glowy w piasek.

kiki, 13.09.2017 12:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

Romeo?? Czyli dramatu ciąg dalszy!

Szakal, 13.09.2017 13:00 - *.153

Ruszyć głowami jeden z drugim. Jeżeli już tego Romea Miodek chce brać, to na stanowisko Dyrektora Sportowego. A tern sobie wybierze trenera. W końcu miało być jak w Houston Rockets:-)

Cziko, 13.09.2017 13:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

media podają że trenerem został Romeo Jozak - jeśli to prawda to widac że dla pudla zalezy tylko na kasie.
bierze trenera od młodzierzy bez doświadczenia w Europie .
trener ten ma szkolić i sprzedawać hurtem naszą młodzież

eL, 13.09.2017 13:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie zdzwilbym się jakby to na Dyrektora Sportowego wziął. Człowiek zna świetnie rynek bałkański juniorów i byłby w stanie parę diamencikow znaleźć które można byłoby becalic na zachód. A Na trenerio Bento lub Skorża

Łysy, 13.09.2017 13:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ha ha ha ha ha ha

Do wszystkich zwolenników pana Mioduskiego i zwalniania Magiery. Uwaga... ha ha ha ha ha ha.

Nie sądziłem, że możliwe jest coś tak parodycznego.

Nexus, 13.09.2017 13:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Widzę samych fantastów. Jaki Petrescu, kto mu da pensję dla jego oczekiwań. Do Legii trafili albo młody trener na dorobku - np. ten Chorwat, albo stary przechodzony - np. Bento. Nie bez powodu kupujemy tanich piłkarzy...

Michał, 13.09.2017 13:09 - *.dynamic.chello.pl

Długofalowa jakość? Na pewno im wyjdzie to przy sprzedawaniu co sezon kluczowych grajków..

Julia, 13.09.2017 13:13 - *.134

Romeo, Romeo, gdzie jesteś Romeo?

luu, 13.09.2017 13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I koniec z układzikami w Akademii ,

Marco, 13.09.2017 13:14 - *.home.aster.pl

Ja to bym najchętniej na ławce zobaczył Wójta, ewentualnie Smudę.

Robert 501, 13.09.2017 13:15 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli teraz po zwolnieniu Magiery nasze piłkarzyki przypomną sobie jak się gra to ewidentnie robili mu pod górkę.I nowy trener nie będzie miał z tym nic wspólnego

wrocLawianin, 13.09.2017 13:16 - *.internetia.net.pl

Romeo Kozak :D

tomasz problem, 13.09.2017 13:17 - *.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Coraz lepiej heeee

pnk do Łysy, 13.09.2017 13:22 - *.pzu.pl

Dokładnie... Ostatnie ruchy w klubie świadczą o panice i braku jakiejkolwiek koncepcji.

Łysy, 13.09.2017 13:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ECA i wszystko jasne.

Pan Mioduski jest członkiem ECA, teraz ostatnio został wiceprezesem ECA. I z ostatniego wywiadu: "Ja mam też przyjemność być w RADZIE NADZORCZEJ WSPÓLNEJ SPÓŁKI, która została powołana do tego z ramienia zarządu ECA".

Myślałem, że sympatycy pana Mioduskiego i zwolneinia Magiery będą musieli dłużej czekać na rozczarowujące informacje.

lagor, 13.09.2017 13:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kurva opcja mało oszczędzna. gość od juniorów. my naprawdę będziemy robić przedszkole....

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 13.09.2017 13:24 - *.tvp.pl

Nie podobał się wam Magiera to macie, będzie melodramat Romeo i Legia. Bierzemy kompletnego żółtodzioba!

lis, 13.09.2017 13:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Nexus.Kolego Petrescu trenuje teraz Cluj i nie sądze żeby tam zarabiał jakieś kokosy.A jak na nasze realia to byłby naprawdę trener z prawdziwego zdarzenia.

miodek , 13.09.2017 13:25 - *.dynamic.chello.pl

tylko Stasiu Czerczesow zlapie za ryj gwiazdeczki !!! a tak serio to tylko trener z doświadczeniem i z tej dwojki Paulo bento !!!!

Piotr, 13.09.2017 13:27 - *.123.ipv4.supernova.orange.pl

No to spadniemy z deszczu pod rynne.
Jakie doświadczenie ma ten Romeo w piłce seniorskiej ?

, 13.09.2017 13:28 - *.play-internet.pl

Kiełbowicz z Karwanem widziani przy Ł3

olew, 13.09.2017 13:29 - *.warszawa.vectranet.pl

Ostatnim dobrym trenerem był Okuka, ale Legia przetrwa. Kandydat z zagranicy ma przewagę braku świadomości...

Legiaaaaaaaaaaaa, 13.09.2017 13:31 - *.net024-g2.isko.net.pl

Jak zatrudnią tego amatora to może być klęska ale może być i coś wielkiego nie jestem młody trener bez doświadczenia pokazał klasę przykładu daleko nie trzeba szukać Zinedine Zidane co prawda tam są pieniądze i zawodnicy ale pookładać gwiazdy to jak po układać marionetki w cyrku jakim jest teraz Legia nasza.

xxx, 13.09.2017 13:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To już wiadomo dlaczego Vuko został,tłumacza też potrzebują.

Echhh, 13.09.2017 13:31 - *.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gosc w swojej karierze nie prowadzil nigdy druzyny seniorskiej. To sobie pocwiczy na Legii. Brawo loczek jestes kozak. Rece opadaja.

Piotr, 13.09.2017 13:32 - *.123.ipv4.supernova.orange.pl

Z Polski ciekawy byłby Pan Bartoszek, pokazał że nawet w Koronie Kielce z zawodnikami przeciętnymi można grać ładną piłkę, walczyć i wygrywać.

Niech wezmą, 13.09.2017 13:36 - *.play-internet.pl

Leszka Ojrzyńskiego. Najlepszy trener.

@rek, 13.09.2017 13:39 - *.dynamic.chello.pl

Mawiają, iż 13-ty to pechowy dzień... I jak tutaj nie wierzyć w przysłowia panie Magiera..? Hahahaaaa...

A tak poważniej, to czułem to przez skórę już od kilku tygodni i pisałem o tym w każdym swoim poście... Czemu to przewidywałem..? Bo spędziłem blisko 20 lat w korporacjach na stanowiskach dyrektorskich, tak więc stety/niestety bardzo dobrze znam zasady tam panujące... Prezes DM, pomimo swoich zapewnień o "poparciu" dla JM, nie miał po prostu wyjścia, bo musi teraz ratować to, co mu jeszcze zostało do uratowania, czyli: wygranie MP 2017/2018 oraz zdobycie PP... Te wygrane zagwarantują DM podreperowanie budżetu w przyszłym sezonie...

Jaki trener będzie odpowiednim..? Silny trener z charyzmą, trener z dużym doświadczeniem w obszarze piłki nożnej, z dobrymi układami w świecie piłkarskim... Czy ten Chorwat będzie idealnym kandydatem..? Nie wiem... Ale zakładam, iż najbliższy trener dostanie kontrakt JEDYNIE do końca tego sezonu w układzie: MP + PP + opcją przedłużenia go o kolejne 2 lata... Ja bym na miejscu DM tak zrobił... Cóż, pożyjemy zobaczymy... A teraz cieszmy się chwilą i nie smućmy się na zapas... Pozdro (L)

Ma(L)echa, 13.09.2017 13:39 - *.play-internet.pl

Kataryniarza se starowki moze zatrudnia niech sie uczy

mietek, 13.09.2017 13:40 - *.emea.ibm.com

@aarti: Biorąc pod uwagę ostatnie lata Dinamo Zagrzeb, to prędzej by się należało spodziewać zbudowania siatki korupcyjnej, a nie profesjonalnej akademii :)))

Glb, 13.09.2017 13:40 - *.67

Kto to k... jest?!

stary kibic, 13.09.2017 13:41 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję ,że trenerem Legii zostanie ktoś z dużym doświadczeniem. Trenerów,którzy się uczyli na naszej Legii było wielu - Jacek Zieliński,Darek Kubicki,Jan Urban, Berg,Hasi, Jacek Magiera.Właściwie oprócz Okuki i Czeczesowa wszyscy od 20 lat !
Ten Romeo prawdopodobnie ściągnie trochę młodych Chorwatów,być może o to chodzi panu Mioduskiemu....
Perspektywicznie to ma sens. Tylko , czy kibicom to wystarczy - dużo cierpliwości trzeba mieć !!!!

Kipkorir, 13.09.2017 13:42 - *.dynamic.chello.pl

Oby tylko nie kolejna "polska myśl szkoleniowa". Bardzo ucieszyłby mnie powrót Czerczesowa, jednak to na dzień dzisiejszy niestety niemożliwe. Obawiam się, że ten Romeo (trener rezerw i grup młodzieżowych) sobie nie poradzi.

Legionista80, 13.09.2017 13:45 - *.play-internet.pl

Chwile bedzie lepiej bo lamusy beda walczyc o plac i wyjsciowki...jak mocnej psychy ten Romeo Kozak nie bedzie miał to te nygusy go zwolnia jak Hasiego albo przestana grac jak u JM

Jaaa, 13.09.2017 13:45 - *.play-internet.pl

Jak to sie potwierdzi to zero wyciągnięcia wniosków z zatrudniania amatorów i szkółki trenerskiej ciąg dalszy

CCH, 13.09.2017 13:48 - *.dynamic.mm.pl

Czekam na komentarz Krzeszcza i Mietka..
Dyro z chorwacji i kumpel DM z ECA bedzie lepszy od Magiery prawda? :/
Problemem byl Zewlakow i sciagani pilkarze, nie Magiera..

(L), 13.09.2017 13:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

Proponuję Romea i Julię

:), 13.09.2017 13:53 - *.play-internet.pl

Buaaa ha ha ha Romeo co trenowal juniorow. Lubu dubu... Qrwa raz dwa trzy

tomiacab, 13.09.2017 13:54 - *.199

Kolejnego wf-iste? Dawać tego Porugalczyka.

asdfghjkl, 13.09.2017 13:55 - *.internetdsl.tpnet.pl

porąbało tego kudłatego - jak nic spuści nas do 2 ligi
trzeba się go jak najszybciej pozbyć, bo to wizjoner jest - a tacy są groźni bo oderwani od rzeczywistości
DRAMAT

Nik, 13.09.2017 13:57 - *.play-internet.pl

Ciecie malinowe co Wy z tym Staszkiem? Przecież teraz zarabia miliony za bycie selekcjonerem sbornej i przynajmniej do lipca 2018 ma co robić!

Fred, 13.09.2017 13:57 - *.centertel.pl

To jeszcze Smude do kompletu, będzie śmieszniej

Wolfik, 13.09.2017 13:59 - *.dynamic.mm.pl

No to żeśmy zamienili... Jako dyrektor sportowy może i się sprawdzi (chociaż wolałbym na to stanowisko mądrego Polaka - mam na myśli fakt, by wreszcie trafiali do Legii polscy młodzi piłkarze, z których można coś zrobić a nie zagraniczny badziew) ale czy będzie dobrym trenerem??? Książkę "Narodowy model gry" napisał niejaki Dorna - trener, który nigdy w piłkę nie grał. Jak skończyło się jego trenowanie chyba wszyscy pamiętają.

Niestety, co do tej kandydatury jestem sceptyczny. Ale to chyba lepsze niż Michniewicze czy inne Probierze.

Malecha, 13.09.2017 14:09 - *.play-internet.pl

Jesli to prawda co pisze Stanowski to...... ja pie....le nie wierze!!!! Na bento nie ma chajsu wiec moze chociaz magazynier z Arsenalu bedzie lepszy

seba, 13.09.2017 14:12 - *.235

trener od młodzieży ... loczek weź sie lecz ...

T-72, 13.09.2017 14:19 - *.static.chello.pl

To może trener z doświadczeniem reprezentacyjnym np. Fornalik Waldemar. Albo ktoś kto ma ogromną wiedzę i zna się na wszystkim : Petru Ryszard lub Hołdys Zbigniew :-) Ale nie, Prezes stawia na młodych więc może uda się wyjąć Rumaka?

Robi10, 13.09.2017 14:20 - *.warszawa.vectranet.pl

Do @rek , Nie wiem czy kojarzysz mnie , kilka razy ripostowalem do Ciebie , bo myslimy i czujemy podobnie . I znowu sie z Toba zgadzam w 100% , bo ja tez ...... ponad 20 lat w korpo na stanowiskach dyrektorskich . W wieku 52 Lat , w zeszlym roku odpuscilem sobie z korpo i zyje spokojniej . A ty dalej walczysz w korpo ? Pozdrawiam . Tylko Legia

fryjtiof111, 13.09.2017 14:21 - *.dynamic.chello.pl

Zamienil stryjek...

TRENER, 13.09.2017 14:23 - *.70

I MAMY ROMEA :d JULIĄ JEST MIODEK

PHIL, 13.09.2017 14:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda ze nie Bento!

Cicirici, 13.09.2017 14:24 - *.bras1.syd7.internode.on.net

Trener Furman byłby niezłą kandydaturą, młody, zdolny, ambitny, zna realia klubu.

FOR MONEY, 13.09.2017 14:27 - *.193

Zwolnili Jacka po WYGRANEJ z Zagłebiem 2-1 ???

Leo WHY ???

dome(L), 13.09.2017 14:31 - *.12

Nie oceniam tego trenera, ale co już nie jesteśmy jako Legia zafascynowania Ajaxem teraz patrzymy na Dinamo Zagrzeb.
Co to się dzieje, że bierzemy zawodników i trenerów z półwyspu Bałkańskiego. Ok może się zdarzyć, że będą świetni, ale to mało prawdopodobne, żeby skałci z zachodnich klubów przeoczyli perełki.

ja, 13.09.2017 14:40 - *.dynamic.chello.pl

Znowu trener jak Magiera czyli bez doświadczenia jako pierwszy trener w seniorskiej piłce?
Ludzie o co chodzi?
Serio nie ma trenera, który ma doświadczenie i silną rękę?

osa, 13.09.2017 14:45 - *.dynamic.chello.pl


MAM NADZIEJE ŻE TO ŻART !!

TRENER BEZ ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA...

ZERO>>>>

adm, 13.09.2017 14:46 - *.abcdata.pl

romeo nie jest głupi, oby nie był złym trenerem. Przeczytajcie artykuł na weszło, wygląda na to, że ma łeb. Na pewno warto dać mu szanse

mons, 13.09.2017 14:58 - *.dynamic.chello.pl

Kur... o co chodzi?
Ten człowiek przyszedł do Legii uczyć się trenerki??
Szopen co Ty odp....!!

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 13.09.2017 14:59 - *.tvp.pl

A więc teraz będzie liczyła się tylko i wyłącznie KASA! Podpromować jakiegoś juniorka z akademii i sprzedać go za gruby hajs. To pan Romeo na pewno umie, a czy umie trenować? Czy to ważne?

Hmmm, 13.09.2017 15:01 - *.play-internet.pl

Kolejny po Magierze fachowiec od wuefu!

Legionista, 13.09.2017 15:02 - *.226

Czas na powrót Pana Trenera czyli Ouki!! Nie żadne wynalzki: Czerczesowy, Hasity i inne Bergi... Którzy Legie nie szanują i traktują jako podmiot !!

Magiera sie nie nadaje, 13.09.2017 15:10 - *.static.ip.netia.com.pl

kazzdy zawodnik bez formy, brak szatni, koncepcji, wynikow, wszyscy placzkowie Magiery wy...lac z Lazienkowskiej razem z nim. Kto za to odpowiada...?

Bardzo dobrze

Jacek R., 13.09.2017 15:13 - *.zone5.bethere.co.uk

HAHAAHAHAHAHAHAHAH!

Loczek - WON!

Radzio , 13.09.2017 15:13 - *.play-internet.pl

Co oni ku*** telenowelę kręcą w Legii ? jak nie Armando to Christian jsk nie Christian to Romeo...w sumie ten klub to od kilku miesięcy telenowela

Jacek R., 13.09.2017 15:14 - *.zone5.bethere.co.uk

ITI 2?

LOCZEK - WON!

kiki, 13.09.2017 15:15 - *.internetdsl.tpnet.pl

Nieźle ... teraz to będziemy mieć wuefistę :D

Wars, 13.09.2017 15:16 - *.dynamic.chello.pl

Znowu ktoś ma zdobywać u nas doświadczenie?!

adam, 13.09.2017 15:17 - *.chojnet.pl

Po co szukać jak Maciej Bartoszek wolny , świetny trener z niczego potrafiący zrobić drużynę . Ale nie my musimy ehhh zresztą....

Legionista, 13.09.2017 15:21 - *.226

Trenerowi Magierze należą się podziękowania za zeszły sezon.
Niesamowite występy w LM- remis z Realem i zwycięstwo ze Sportingiem, których nigdy nie zapomnę oraz MP zdobyte w świetny sposób z bilansem 19-6-2, serią 15 meczów bez porażki na wiosnę oraz rekordem wygranych na wyjeździe w historii klubu.
W tym sezonie trochę się pogubił i zawalił 2 dwumecze w europejskich pucharach, ale zostawia Legię w dobrej pozycji wyjściowej do zdobycia MP i PP- 2 pkt straty do lidera.
On zaczynając po poprzedniku z 9 pkt na 14 miejscu takiego komfortu nie miał.
Nie wiem, czemu zmiany nie dokonano podczas poprzedniej lub następnej przerwy na kadrę.
Miałoby to większy sens, ale to już inna kwestia.

Tom87, 13.09.2017 15:24 - *.12-3.cable.virginm.net

Bardzo dobra decyzja właściciela. Takiego trenera nam było trzeba nie jakiegoś Magiery. Poukładać te klocki i jedziemy. Pozdrawiam Panie Midulski i nie zwracaj uwagi da koleżanki Bogusia co tu błyszczą.

Śmieszne, 13.09.2017 15:25 - *.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to Legia powalczy w tym sezonie. O utrzymanie rzecz jasna.

@rek do Robi10, 13.09.2017 15:35 - *.dynamic.chello.pl

Witaj brachu... Ja także kilka lat temu odpuściłem sobie dyrektorowanie w korpo... i także żyję sobie spokojniej, nie licząc oczywiście ostatnich kilku miesięcy (vide: wyniki (L)egii)... Pozdro (L)

Toni , 13.09.2017 15:35 - *.0pools.vodafone-ip.de

Mioduski mowil ze Magiera to trener na lata.Chcial nawet nie dawno przedluzyc z nim kontrakt.
Ale u nas w Polsce zawsze tak jest.Wlasciciel wyprzedaje druzyne zgarnia kase do kieszeni i cala wine za brak wynikow zrzuca na trenera.

Oj zaraz nam stadion opustoszeje.
Panie Mioduski nie idz ta droga.

Alex uk, 13.09.2017 15:37 - *.162

Dawac Besnika Hasiego

_I_, 13.09.2017 15:43 - *.dynamic.chello.pl

JA SIĘ PYTAM CZY LEGIA JEST TAKIM KLUBEM BY ŚCIĄGAĆ TRENERA KTÓRY U NAS BĘDZIE SIĘ UCZYŁ??

JA CHYBA KU.... ŚNIE !!

Paw, 13.09.2017 15:45 - *.cust.tele2.hr

Żenada
Jacka zwolnić

ale jaja, 13.09.2017 15:46 - *.skranetcan.pl

okuka jak wyzej ale czy prezesa stać ????????

tarcho, 13.09.2017 15:56 - *.centertel.pl

jprd

pnk, 13.09.2017 16:00 - *.pzu.pl

Przychodzą do nas świetne nazwiska... tylko czy na odpowiednie stanowiska? :/

Dragomir, 13.09.2017 16:07 - *.internetdsl.tpnet.pl

Liczyłem na ... puka puka DRAGO OKUKA a tu jak zwykle z deszczu pod rynnę .

Legionista, 13.09.2017 16:21 - *.226

@dragomir, nie tylko ty tak myślałeś :(

LW , 13.09.2017 16:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ojrzynski trenerem "L " ! LEGIA !!!

Arek, 13.09.2017 17:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magierze to należy się szacunek patałachy. Żaden z tych wyzywających go teraz nie zrobił tyle dla Legii co Magiera. I jako zawodnik i jako trener. Mam nadzieję, że odpowiedni transparent zawiśnie w niedzielę na Żylecie.

Cult⚽️Legia, 13.09.2017 17:38 - *.23

Bravo!za!decyzje!Miodu!Legia ma walczyć z najlepszymi I co roku grać z najlepszymi!w lidze Mistrzòw!

LW , 13.09.2017 18:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zobaczymy jak to bedzie wygladalo ! LEGIA GRAC !! LEGIA !!!

Legionista, 13.09.2017 19:23 - *.226

@Arek, Ja bym jeszcze dodał żeby coś o wizji Janusza (Miodek) ... np: OUT Miodek...