fot. Mishka / Legionisci.com

Bezpłatne bilety dla kibiców, którzy pojechali do Białegostoku

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą klubu, Kibice Legii, którzy byli na liście wyjazdowej na mecz w Białymstoku, będą mogli liczyć na bezpłatne wejściówki na najbliższe spotkanie z Lechią. Posiadacze abonamentów otrzymają z tego tytułu zniżkę na karnet na rundę mistrzowską, w wysokości ceny biletu na Żyletę.

Wszystkie osoby, które znajdowały się na liście wyjazdowej na mecz z Białymstoku i jednocześnie posiadają Karty Kibica Legii mają już nabite bilety na spotkanie z Lechią na swoich kartach. Osoby nieposiadające KK będą mogły odbierać bezpłatne wejściówki w kasach klubu od czwartku 12 października od godziny 11:00.



Komentarze: (17)

Maniek, 11.10.2017 11:08 - *.197

ok, tylko takie pytanie czy jeśli wszedłem na sektor w Białymstoku i wyszedłem ze wszystkim czy też to się liczy na bezpłatną wejściówkę ? czy tylko osoby co stały przed bramą ? dzięki

WIE(L)KOPOLSKA, 11.10.2017 11:17 - *.52

Niestety,ale na mecz z Lechią mimo,że byłem w Białymstoku nie wybieram się. Z chęcią oddałbym komuś innemu ten bilet,ale nie ma możliwości

ja, 11.10.2017 11:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

a jak ktoś akurat na ten mecz nie może pójść?

dom, 11.10.2017 12:14 - *.static.ip.netia.com.pl

W tym roku nie ma rundy mistrzowskiej.

kryniek76, 11.10.2017 12:43 - *.jmdi.pl

Maniek

Kibice Legii, którzy byli na liście wyjazdowej na mecz
w Białymstoku i wszystko !!!

do dom, 11.10.2017 12:58 - *.centertel.pl

Jest.

Legia⚽️News, 11.10.2017 13:05 - *.52

A jaki prezént ?dla zarzádu Babska Białystok?!

do dom, 11.10.2017 13:06 - *.208

Ale pierdzielisz, nie wprowadzaj ludzi w błąd

do dom, 11.10.2017 13:43 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

dobre! ; )))

wlasciwie to smutne... : O

Ale gest Legii piękny!

MKK, 11.10.2017 14:58 - *.warszawa.vectranet.pl

Miło

Arek, 11.10.2017 16:03 - *.free.aero2.net.pl

Jest grupa mistrzowska i spadkowa też. Podziału punktów tylko nie ma. Swoją drogą bilety na Niedzielę coś chyba kiepsko idą, skoro nawet już komunikat zapraszający na stronie się pojawił.

Marcin (L), 11.10.2017 16:22 - *.centertel.pl

A czy można przelać swoj bilet z karty na inną kartę?

blazen54, 11.10.2017 18:21 - *.static.ip.netia.com.pl

WSzyscy na Legię.Gdy Legia gra mecz inne sprawy idą precz!!!!

Banita, 11.10.2017 18:53 - *.pools.vodafone-ip.de

Gdzie są transfery mioduski gdzie są transfery. Gdzie są wyniki mioduski gdzie są wyniki. ZAMIAST ZMIENIAĆ WCIĄŻ TRENERÓW LEPIEJ POGOŃ TYCH KELNERÓW