III liga: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Legia II Warszawa

W meczu 12. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 0-1. Do przerwy było 0-0. Jedyna bramka spotkania padła w 78. minucie po trafieniu Macieja Koziary z rzutu karnego. Po 12 kolejkach Legia II ma na koncie 19 punktów.

III liga: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 (0-0) Legia II Warszawa
1-0 - 78' Maciej Koziara (karny)

Drwęca: 33. Daniel Niźnik - 2. Mateusz Bany, 3. Bartosz Zakrzewski, 7. Grzegorz Domżalski (83' 5. Jan Mater), 23. Marcin Kajca (80' 71. Mikołaj Napora), 9. Oleh Majik (90' 16. Szymon Wenta), 10. Maciej Koziara, 11. Patryk Miarka (74' 26. Przemysław Jurków), 17. Arkadiusz Kuciński, 19. Paweł Kowalczyk, 20. Sebastian Zajączkowski

Legia II: 29. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 3. Mateusz Bondarenko, 4. Mateusz Żyro, 16. Robert Bartczak - 18. Piotr Cichocki (55' 19. Michał Góral), 14. Tsubasa Nishi, 6. Aleksander Waniek (81' 17. Kamil Orlik), 20. Miłosz Szczepański (66' 8. Mateusz Praszelik), 13. Łukasz Moneta - 11. Mateusz Majewski