2017-10-18  młodzież, Orneta - fot. Legijne Orneta

Młodzież z Ornety i Dęblina na meczu z Lechią

W niedzielę na meczu Legii z Lechią obecna była grupa młodzieży z gimnazjum nr 2 w Ornecie. Była to już dziewiąta w ostatnich kilku latach wizyta uczniów z tego legijnego gimnazjum. Tym razem powód był szczególny. Na Łazienkowskiej 3 miała się pojawić po raz pierwszy na naszym stadionie fana "Legijnej Ornety".
W celach wychowawczych pojawiła się więc, oprócz stałej grupy wyjazdowej, również młodzież.

- Dziękujemy ekipie ze sklepu Żyleta za szaliki ufundowane młodym kibicom z naszego miasta. Wszyscy mamy nadzieję, że wszystkie wrażenia z wyjazdu wśród nastolatków zwiążą ich życie kibicowskie z jedynym możliwym wyborem jakim powinna być Legia Warszawa - mówią przedstawiciele grupy Legijna Orneta.

Na mecz dotarła autokarem także liczna grupa dzieci ze szkół w Dęblinie, którzy także otrzymali legijne szaliki.

fot. Legijne Orneta
fot. Legijne Orneta
fot. Legijne Orneta
fot. Legijna Orneta



Komentarze: (13)

Chyba, 18.10.2017 13:06 - *.81

Bluzy to chyba do poprawki. Bardzo słabo widoczne białe liście, przykryte napisami i dlatego układ barw sprawia wrażenie wrocławskich. :-(

rafe, 18.10.2017 19:37 - *.156.ipv4.supernova.orange.pl

Pamiętacie z Żylety z początku lat 90. flagę, czcionką z "Gwiezdnych Wojen"?
"Boże Chroń Legię
Na zawsze tylko Legia
ORNETA"

rob bandit, 18.10.2017 19:42 - *.satfilm.com.pl

wieniec laurowy w barwach jak na tarczy w środku,białe liście słabo widoczne bo jest wąski biały pasek stąd Tarcza Legii we wieńcu laurowym o tych samych barwach ...FORZA LEGIA!!!Dobra akcja!!!

Orneta 100% Legia, 18.10.2017 19:50 - *.dynamic.chello.pl

Boże zachowaj Legię
Na zawsze tylko Legia

SPW, 19.10.2017 11:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rafe . Czy masz na myśli ta flage skrojona i spalona w Olsztynie przez Stomil ?!

Chyba, 19.10.2017 13:12 - *.81

rob bandit. Jeżeli barwy tak jak w herbie lub na fladze to czerwonego powinno być zdecydowanie mniej.

Do Stomilu, 19.10.2017 20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ee , Stomil - pamiętajcie , że Sylwester Czereszewski , choćby nie wiem jakie głupoty gadał ( a gada niestety ) jest Legionista Warszawski i nigdy nie był i nie będzie Stomilowcem . Legia to przeznaczenie , od kołyski aż po grób . Wy Stomilaki gumaki jesteście żałosne . Jesteście już tak długo do nas uprzedzeni , a nie wiecie właściwie dlaczego . Tak ma niestety wiele miejsc w naszym kraju : nie lubimy Legii . A dlaczego ? Eee , bo tak ... Jak to mówi młodzież - żaaaaaal i żenada . Z betonami z Gdańska wam dobrze ? He , to niewiele wam trzeba .

SPW, 20.10.2017 05:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

http://kibice.stomil.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2013/12/fcorneta.jpg

Pomimo przejscia Czeresia ze Stomily do legii w Olsztynie dalej cieszy sie szacunkiem , za to co zrobil w bialo niebieskich barwach.
Pozatym co powiesz o jego wystepach w Lechu ? Czy prawdziwy legionista by tak postapil ?

LFCO, 20.10.2017 10:43 - *.centertel.pl

W Ornecie tylko Legia!

do SPW, 21.10.2017 01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czereś i Lewy zrobili ten błąd i zabłądzili do Lecha . Masz rację , że nie powinni tam pracować . Dla nas (L) grali , dla nas byli i są , a dla Lecha pracowali , choć nie powinni . Może żałują . Poza tym Sylwek zwiedził jeszcze Chiny , jeśli dobrze pamiętam ( jak Rado ) . To są ciężkie błędy , szczególnie gra dla Amiki Poznań .

SPW, 21.10.2017 16:41 - *.dynamic.mm.pl

Nie oszukujmy sie , gdyby Czereś dostal propozycje nie od Legii tylko np od Widzewa , bylby teraz Widzewiakiem pełna gębą ! Taki typ czlowieka , choragiewka . w Olsztynie nikt go nigdy nie uwazal za Stomilowca , szanujemy go za to jakim byl pilkarzem nic pozatym .

SPW, 21.10.2017 17:06 - *.dynamic.mm.pl

A decyzja Lewego o grze w Lechu byla najlepsza w jego zyciu. Nie oszukujcie sie , wybierajac Legie gralby teraz w ekstraklasie sluchajac ciagle chamskie teksty i dostajac plaskacze od kibicow. Legia to klub idealny dla emyrytowanych obcokrajowcow nie dla mlodych Polskich talentow.

odpow. do SPW, 22.10.2017 01:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czereś i Lewy , jacy by nie byli - są nasi (L) . Miłość jest straszna , bo wszystko wybacza . Dziękujemy wam , że uczyliście gry Sylwestra łobuza . U nas jeszcze bardziej się rozwinął . Tak przy okazji , jesteśmy narodem , podziały są przez ,, niewiernych '' z naszej ojczyzny . mogłoby być inaczej , choć czasem jest wesoło ... A co do Lewego - live and die in Warszawa . Lepiej mieć ciężko w Warszawie niż obfitować w Borusii czy Bajernie . A co do ,, chamskich ' tekstów : podobno Mirosława Okońskiego i Gumisia Jerzego Podbrożnego Lechici baardzo wyzywali , nawet przy żonie na ulicy ( choć w sumie , zdarza się ) . To my na tym tle tacy źli jesteśmy ? My tylko chcemy wzajemnego szacunku i patrzenia na tabelę . Konstruktywnie .