Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com

Dwie bramki Sadiku w reprezentacji

Armando Sadiku zdobył dwie bramki w wygranym 3-2 towarzyskim spotkaniu Albanii z Turcją. Napastnik Legii trafił do siatki w pierwszej połowie dając dwubramkowe prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron 26-latek dołożył asystę przy trafieniu na 3-1. Ostatecznie Sadiku został zmieniony w 67. minucie meczu.

Bramki Armando Sadiku
Turcja 0-1 Albania
Turcja 0-2 Albania



Komentarze: (21)

sońko, 13.11.2017 20:30 - *.opera-mini.net

dobry kocur

siwy, 13.11.2017 20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no i sie k... wystrzelal

(L) , 13.11.2017 20:42 - *.dynamic.mm.pl

Brawo Armando, teraz czekamy na bramczki dla Naszej Legii, chociaż jak pokazała klasyfikacja kanadyjska nie jest źle, ale narzekacze zawsze się znajdą... Do boju...

..., 13.11.2017 20:46 - *.dynamic.chello.pl

fiufiu

@rek, 13.11.2017 20:49 - *.dynamic.chello.pl

U buków obstawiałem delikatną wygraną Turcji... A tutaj proszę jaka miła niespodzianka: wyśmiewany Sadiku strzela Turkom 2 brameczki... Może faktycznie w tej naszej obecnej (L)egii nie ma nikogo zdolnego, kto dogrywałby piłki do Sadiku... Panie DM - kup Pan wreszcie jakiegoś klasowego rozgrywającego, bo się nam Sadiku zmarnuje... Pozdro (L)

malcz, 13.11.2017 20:58 - *.centertel.pl

Człowiek na to patrzy i myśli ale mamy napadziora, po czym przychodzi co do czego i piłka odbija mu się od piszczela - to nie jest zły piłkarz, niestety dla nas za Albanię by umierał a u nas ma fajny kontrakt.

p.s. druga bramka to deja vu z meczów z astaną i sheriffem...szkoda że u nas było bez happy endu.

Lebaid, 13.11.2017 21:24 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Super! Może nabierze pewności siebie i będzie u Nas klubie pakował gole jeden po drugim ...

Pio, 13.11.2017 21:31 - *.dynamic.chello.pl

No brawo Armando

a, 13.11.2017 21:33 - *.dynamic.chello.pl

Молодец!

filand, 13.11.2017 22:17 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gratulacje i owacje

HarryUjarany, 13.11.2017 22:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

JAROSŁAW JACH DO LEGII!
Niech Legia przeznaczy 50% tego co dostanie za Pazdana. Zwróci się z nawiązką. Przekaż dalej #JACHWLEGII

Jo, 13.11.2017 22:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry kocur... brać go do Legii :-D

Szyszko, 13.11.2017 23:59 - *.dynamic.chello.pl

Bo prawda jest taka, że jak wychodził w pierwszym składzie (L) to w okresie naszej najgorszej padliny gdzie w meczu pół piłki z pomocy nie przychodziło. To nie jest zły grajek i myślę że jeszcze pomoże

kaktus, 14.11.2017 01:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tylko, że obydwie bramki dostał na tacy...

klf, 14.11.2017 08:16 - *.84

zeby tylko ktos z legii umial dogrywac takie pilki jak dostal w meczu z turkami...

CWKSiak, 14.11.2017 08:35 - *.100

Koniecznie trzeba spróbować gry na dwóch napastników, mogą się fajnie z Niezgoda uzupełniać...

aa, 14.11.2017 08:37 - *.43

Trzeba najpierw ściągnąć zawodnika z Albanii nr 21, żeby miał mu kto dograć...;)

@rek do aa, 14.11.2017 10:50 - *.dynamic.chello.pl

Facet z numerem 21 nazywa się Odise Roshi
Data urodzenia: 22 maj 1991
Miejsce urodzenia: Fier Albania
Wiek: 26
Wzrost: 1,87 m
Narodowość: Albania Albania
Pozycja: Napastnik - Prawy napastnik
Noga: prawonożny
Menadżerowie: Funke Spielerberatung
Obecny klub: Akhmat Grozny
W drużynie od: 1 lip 2016
Umowa do: 30.06.2019
Wartość: 1,2 mln euro

oLaf, 14.11.2017 12:21 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

no ręce opadają... w Legii 2 bramki to ma w .. pół roku, w reprezentacji Albanii w 100 minut ....

... czy Legia marnuje talenty czy co???

Necid to samo: w 3 meczach Slavii Praga w LE zdobył 2 bramki.... no żesz k...., czy oni się uwzieli na Legię, że tu nie strzelają czy jest problem trenera czy pomocników????

@rek do oLaf, 14.11.2017 14:09 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy narzekają na brak napastników... Ale my napastników zawsze mieliśmy... i teraz też mamy dwóch: Niezgodę i Sadiku... Nam po prostu brakuje bardzo dobrych skrzydłowych, którzy na tzw. "radar" dogrywają piłeczki pod/do napastników... Sorrki, ale Kuchy, Nagy czy nawet Gui to nie są "rasowi" skrzydłowi, a dośrodkowania Hlouska czy Brozia także pozostawiają wiele do życzenia... Napastnicy są od "wyjścia na pozycję" i od strzelania... U nas zawsze niestety pokutuje standard, iż napastnik w (L)egii "musi" samemu wykreować sobie sytuację... No i mamy co mamy... Pozdro (L)

krys008, 14.11.2017 15:42 - *.82

Pisałem już wcześniej :

uważam, że problem Sadiku polega bardziej na tym, ze nasza pomoc kuleje. Jest osamotniony w ataku. Jeszcze jak gra Gui to coś się zaczyna dziać, ale ogólnie nie ma sytuacji, nie ma goli. Ostatnie zwycięstwa bardzo wymęczone. Wyjdę na malkontenta, ale mówiąc krótko mizeria.