fot. Woytek / Legionisci.com

Legia testuje 19-letniego bramkarza

Od poniedziałku na testach w stołecznym klubie przebywa 19 letni bramkarz Vjaceslavs Kudrjavcevs. Łotysz trenuje z pierwszą drużyną Legii. Ostatnio reprezentował barwy łotewskiego Riga FC. W minionym sezonie nie rozegrał żadnego spotkania w tamtejszej ekstraklasie.






Komentarze: (21)

Qbafan, 14.11.2017 14:55 - *.internetdsl.tpnet.pl

Czy nie można się rozejrzeć po polskich klubach celem znalezienia utalentowanego bramkarza? Uważam, że byłoby to z korzyścią dla klubu gdyby grało w nim więcej Polaków.

beka, 14.11.2017 15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

XD

Pawel, 14.11.2017 15:12 - *.play-internet.pl

Moze i dobrze rokuje ale wolalbym raczej zainwestowac w polaka- dla obcokrajowca to bedzie jedynie przystanek w drodze na zachod. A rak wogole to na jeden-dwa sezony moglby wroc krol Artur ;)

Bear, 14.11.2017 15:13 - *.153.ipv4.supernova.orange.pl

Serio ?
Nie ma w Legii, w Polsce żadnego zdolnego bramkarza ?

Apgap , 14.11.2017 15:36 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Aaaaa to takich bramkarzy nam brakuje takich co nie rozegrali ani jednego spotkania. Brawo !!!! Chlopak musi byc wytrenowany i przygotowany na 100%. Tak jak BERTO CHUKWU ASTIZ NECID lalaunia

Darth-Bane, 14.11.2017 16:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Serio ?
już był jeden Antalović i gdzie jest ?
A poza tym mamy jednego zdolnego i młodego
Radoslaw Majecki nazywa się i ogrywa się
https://www.transfermarkt.pl/radoslaw-majecki/profil/spieler/346546

Arek, 14.11.2017 17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakby to u nas mało bramkarzy było. W samym I zespole jest ich czterech, a jeszcze Majecki na wypożyczeniu. I niech mi ktoś teraz powie. Czy ma to sens?

corny pdk, 14.11.2017 18:02 - *.telnetropczyce.pl

Myślę że od nowego sezonu zmiennikiem Malarza powinien być Majecki, który zbiera dobre recenzje w Stali Mielec.
Powinien być wpuszczany powoli do I składu..

@cornypdk, 14.11.2017 18:49 - *.153.ipv4.supernova.orange.pl

Zmiennikiem Malarza ?
Ja to się modlę żeby to był ostatni sezon Malarza.
Jest przeciętnym bramkarzem z bardzo słabymi warunkami fizycznymi.

, 14.11.2017 18:59 - *.dynamic.chello.pl

A Boruc się nie nadaje?

Legionista, 14.11.2017 19:20 - *.226

Jaki jest sens tego transferu? Ktoś o nim wie? Czy będzie to transfer typu Czukwu czyli może odpali, a może nie.... Na tą chwile Legia ma za dużo bramkarzy (nie będę oceniał ich poziomu...) i jeszcze ma Majeckiego który już pokazał swoje umiejętności w Stali Mielec... A ten Vjaceslavs Kudrjavcevs co osiągnął? Nic... Prawdopodobnie będzie to piłkarz typu: Antolović... Jak takie będą transfery RJ to LM powróci za 20 lat...
MP oraz PP jestem spokojny (Jak zawsze pisałem...) ponieważ nie mamy przeciwnika (Korona oraz Górnik mają swoje 5-minut......)

d2b90, 14.11.2017 19:27 - *.centertel.pl

Przypominam ze Legia slynela z najlepszych bramkarzy. Zobaczymy czy cos sie z niego na wiosne wykluje

Radek Dekiel, 14.11.2017 22:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arek Malarz , Majecki , Jałocha , Szumski , Cierzniak - mamy bramkarzy , co jest grane ??! ZA DUŻO KASY MAMY CZY CO , nie mamy przypadkiem potrzeb na innych pozycjach ? A ARTUR to co , ma czekać na powrót do sześćdziesiątki ? Tu są teksty , że jest mało hajsu , a tu szukanie dziury w całym . Po pierwsze - NIE PUSZCZAĆ MICHAŁA PAZDANA , żadnych strat w połowie sezonu , to jest priorytet .

Barteezz83, 14.11.2017 23:09 - *.lukman.pl

Po to są testy aby sprawdzić. Jeśli okaże się zdolny i pracowity to brać. Co z tego ,że mamy tylu bramkarzy? Malarz i Cierzniak już wiekowi a Szumski z Jałochą są raczej bardzo przeciętni. Jeżeli trafia się okazja , nawet gdy pozycja jest obstawiona to trzeba korzystać.

Radek Dekiel 2, 14.11.2017 23:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znaczy , dziury w całym szuka łowca wzmocnień ( kto ?) klubowy , nie Wy - chłopcy ( i dziewczęta ) . Ciekawe czy Romeo to wymyślił czy ktoś mu to sugeruje . Bramka jest ogólnie zabezpieczona , nie wiem co jest grane . Krzysztof Dowhań by tego chciał ? A Majecki to co , przecież się rozkręcił . No . Ps. Kto oglądał '' Roboty '' ?

Mocno zniesmaczony (L), 14.11.2017 23:21 - *.dynamic.chello.pl

Ten "ruch transferowy", jako żywo odzwierciedla realia, tzw. inter klubowej akademii piłkarskiej lansowanej - nie w deklaracjach, ale w praktyce - przez prezesa Legii. Nad tym kolejnym idiotyzmem naszego włodarza można tylko...zapłakać.

do Darth-Bane, 15.11.2017 08:21 - *.77

O rany az mi przypomniałes o tym gołodupcu :D i z ciekawości sprawdziłem jak potoczyła sie jego blyskotliwa kariera po odejsciu z Legii.. od czzasu odejscia w 2013 rozegrał... 85 spotkań :D czyli ok. 1 mecz na miesiąc od 2013 do dziś :D

Wolfik, 15.11.2017 09:20 - *.238

@Arek: Sensu to nie ma. Ale interes się kręci....

mietek, 15.11.2017 09:21 - *.internetia.net.pl

@Radek Dekiel: Cierzniak to nie bramkarz, tylko ręcznik między słupkami. Może i gdzie indziej by bronił dobrze, ale w Legii jest po prostu dotknięty jakąś klątwą - w każdym meczu (nawet z największymi ogórami) musi coś wpuścić. Nie wiem, czy go jakoś Cupiał przeklął przed transferem, czy co. W każdym bądź razie jego na następcę Malarza to nie chcę.

gość, 15.11.2017 17:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pomyślcie
Malarz-wiekowy , Cierzniak-ma swoje lata też i jest średnim bramkarzem , Jałocha i Szumski- to samo co Cierzniak tyle że młodsi
Jak myślicie warto ich trzymać czy może sprzedać zwolnić środki na wypłaty a młody jeśli mogą być z niego ludzie to brać

Bzajko, 15.11.2017 17:19 - *.centertel.pl

Pomyślcie
Malarz-ma swoje lata
Cierzniak-ma swoje lata i jest średnim bramkarzem
Jałocha i Szumski - nie ujmując im ale w Legii bronić nie będą a nie sądzę żeby chcieli grać wiecznie w rezerwach więc będzie trzeba zapewne sprzedać będzie dodatkowa kasa na transfery i zwolnią się środki.
Pojawiła się okazja - młody bramkarz może jest w nim potencjał się zobaczy.