Rafał Krajewski

Zapasy: Rafał Krajewski siódmy na MŚ U-23

W Bydgoszczy trwają Mistrzostwa Świata do lat 23 w zapasach. W stylu klasycznym występowało dwóch zawodników naszego klubu. Rafał Krajewski w kategorii wagowej -98 kilogramów dotarł nie zdołał awansować do strefy medalowej, przegrywając w ćwierćfinale z Chińczykiem, Alimujiangiem. Wcześniej nasz zawodnik pokonał 5:0 Litwina, Romasa Fridrikasa oraz 4:1 Irańczyka, Amirhosseina Hosseiniego. Rafał Krajewski zakończył zawody na miejscu siódmym.

Patryk Boniecki w kat. -85 kg przegrał w 1/8 finału z Ukraińcem Ruslanem Mahomedowem 1:3 (2:6). Legionista pod koniec pierwszej rundy sporzał na zegar, a moment nieuwagi wykorzystał rywal, który rzucił przez biodra Patryka i zyskał czteropunktową przewagę. Zawodnik Legii sklasyfikowany został na 16. pozycji w MMŚ.