fot. Mishka / Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Termaliką

9 grudnia o godz. 20:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 19. kolejki Ekstraklasy z Termaliką Nieciecza. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:






Komentarze: (21)

Juri, 05.12.2017 10:06 - *.centertel.pl

Kibicem się jest,a nie bywa.
Wszyscy na Legię,doping 100%.
Grzane wino w cateringu, dla zmarźluchów.

ma(L)bork, 05.12.2017 10:24 - *.228

Ja już mam...

Ronny, 05.12.2017 10:48 - *.dynamic.chello.pl

Powinni obniżyć ceny na te 2 mecze Bo frekwencja może być marna

L, 05.12.2017 10:48 - *.play-internet.pl

Będą ci co są zawsze...

Rychu, 05.12.2017 11:23 - *.warszawa.vectranet.pl

Mam karnet i oczywiście będę na Ł3. To ostatnie mecze na Ł3 przed przerwą, obecność obowiązkowa.

FM, 05.12.2017 11:25 - *.play-internet.pl

Szykuje się kolejna kompromitacja. Legia nie wygra tego meczu.

d2b90, 05.12.2017 11:51 - *.dynamic.chello.pl

A zyleta po meczu z gornikiem dalej ma zakaz?
Bo teoretycznie bilet moge kupic tylko pytanie czy mnie wpuszcza?

Redakcja (LL!): Żyleta nie ma żadnego zakasu. Kara była w ZAWIESZENIU.

janusz, 05.12.2017 12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to bedzie ciezki mecz .kuchy znow spierd... 3 setki

Teardy, 05.12.2017 14:01 - *.centertel.pl

Ceny promocyjne nic tylko kupować i zdzierać gardła ;)))
Taniej niż w biedrze ;)))

123, 06.12.2017 03:07 - *.dynamic.chello.pl

@L 100% racji

kibic, 06.12.2017 08:40 - *.acuarius.pl

Ja zaczalem chodzic na Legie dopiero w wieku 19 lat jak sam moglem cos sobie zarobic i wydac na mecz. Dla wielu dzieciakow wydac 30 zl na bilet na taki mecz to fortuna. Szkoda, ze klub nie potrafi na takie mecze z paralitykami robic opcji za 10 zl dla np do 20 roku zycia.

Frekwencja bedzie sie krecic kolo 12-13k max.

A szkoda bo im wiecej ludzi tym pilkarze bardziej sie nakrecaja to widac.

ostet, 06.12.2017 10:08 - *.centertel.pl

Na te słabsze mecze takie jak ten cena powinna wynosić max 20zł, to nie jest teatr tylko przeważnie marne widowisko przepłacanych i w większości fatalnych grajków

do ostet, 06.12.2017 11:18 - *.play-internet.pl

Sam jesteś fatalny

olew, 06.12.2017 11:49 - *.warszawa.vectranet.pl

Ceny biletów są niskie. To jest Legia !!! Chodzi się, bo Ona gra. Wygra czy przegra, to mniej ważne, Legia gra, więc razem młodzi przyjaciele !...

Maciek, 06.12.2017 16:21 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

nie no, 50zł za oglądanie takiego zespołu jak z Sandecja to promocja jak w Lidlu ; ))))))))))))))))))

Już się rozpędziłem....

8 : 0 dla nas (L), 06.12.2017 16:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przyjeżdża straszna Termalika , grają tak że można dostać bzika . Co my zrobimy , to będzie trudny mecz , wygrać go trzeba aczkolwiek lecz .

do Maciek , 06.12.2017 17:55 - *.play-internet.pl

Przyjdź,co my zrobimy jak ciebie nie bedzie,jak my sie psychicznie pozbieramy gdy ciebie zabraknie na meczu?

JU, 07.12.2017 16:27 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jedno wam powiem. To będzie trudny mecz.

miron, 07.12.2017 21:45 - *.play-internet.pl

mam do przekazania bilet (mam karnet)ja niestety nie mogę być na Żylecie szkoda żeby się zmarnował zainteresowani piszcze na mirekmonkiewicz@gmail.com

S, 08.12.2017 06:57 - *.centertel.pl

Łeee, termalika, nie ide

PiotrŻo(L)iborz, 09.12.2017 10:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie gadać, tylko zakładać czapli oraz kalesony o zapieprzać na mecz. Będzie grzane winko i będzie wesoło. Zostały ostatnie dwa mecze i obecność jest obowiązkowa, gramy o mistrzostwo jesieni. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu.