Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Szwocha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Udany weekend dla Mateusz Szwocha. Ogrywaący się w Arce pomocnik zdobył swoją pierwszą bramkę z akcji w tym sezonie. Dla Szwocha było to już 4 trafienie w 15. ligowych występach. Jednak trzy wcześniejsze padły po rzutach karnych. Trzeci remis 1-1 z rzędu zaliczyła ekipa Sadama Sulleya. Tym razem do podziału punktów doszło z ostatnią w tabeli Senicą. Wypożyczony z Legii zawodnik kolejny już raz nie wpisał się na listę strzelców.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 83. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Kraków
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Koroną Kielce. Strzelec bramki na 3-0 w 60. minucie spotkania.

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Senicą
Sadam Sulley - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Senicą

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - wygrana 2-1 w meczu z Hellas Verona U-19