Legia Warszawa - Asseco Gdynia. W akcji Grzegorz Kukiełka - fot. Hugollek / Legionisci.com

Koszykówka: Asseco Gdynia 90-78 Legia Warszawa

W zaległym meczu 17. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe ze Asseco Gdynia 78-90. Wyniki kwart: 16-20, 26-19, 22-16, 26-23. Następny mecz legioniści zagrają w niedzielę w Gliwicach. Więcej informacji o sekcji w dziale Koszykówka.




Komentarze: (21)

Pruszków , 07.02.2018 21:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wycofajmy się też jak czarni wstyd

krys008, 07.02.2018 21:29 - *.serv-net.pl

Mistrzowie pierwszej kwarty :)

Można by zrobić niezłą kasę stawiając na wygraną w pierwszej kwarcie.

Yu, 07.02.2018 22:05 - *.warszawa.vectranet.pl

Wcześniej nie zauważyłem. Asseco grało samymi Polakami. Chyba nie mają w ogóle obcokrajowców.

Olo, 08.02.2018 00:11 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Trochę to jest żenująca, że zespół, który leją wszyscy jak chcą zostanie w tej lidze. Na pewno nie pomoże to podnieść poziom polskiej koszykówki.

Talar, 08.02.2018 00:55 - *.centertel.pl

Strach pomyśleć jakby to wyglądało gdyby nie Anthony..

Do Pruszków, 08.02.2018 08:02 - *.centertel.pl

Skoro twoim rozwiązaniem na kłopoty jest wycofanie się, to życzę powodzenia w dorosłym życiu.

trolisław trolosiński, 08.02.2018 08:37 - *.226

po co wy gracie, jak wy utrzymanie już macie...

Yu, 08.02.2018 08:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co się dzieje z Collinsem? Poważniejsza kontuzja? Gra tylko 2 obcokrajowców. Bilbao wiadomo, Collins 2 mecz out, Wall punktuje gorzej niż Polacy, Selakovs to chyba największy zawód. Już więcej daje Linowski.

OMG, 08.02.2018 10:07 - *.93

Czy trener Spasev jeszcze sie nie zorientował, że przyjmując taktyke gry wyłacznie na Beana nie osiągnie wygranej? Tak sobie wróciłem do przebiegu meczu z pierwszej rundy z Asseco http://www.plk.pl/mecz/55985/legia-warszawa---asseco-gdynia.html i wtedy czterech zawodników miało dwupunktowa zdobycz? A teraz co?, ze niby nagle przestali umieć rzucać? NIE - to wynika z tego jak trener taktycznie rozgrywa mecz - wszystko na Beana, który wykręca indywidualne statystyki i super, ale to jest gra zespołowa Panie trenerze!!! To jest żenujące, jak sie twierdzi, że jest lepsza gra niz wczesniej. Nawet porównując pierwszy mecz z Asseco i wczorajszy to mając zaciąg wzmocnień trener TS przegrał większa różnicą niz w pierwszym meczu.

Kibic (L), 08.02.2018 10:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Przegrali i znów 1QT nasza, a później coraz gorzej. To już jest u naszych normą. Czas coś z tym zrobi.

Dajcie...., 08.02.2018 10:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Podajcie STATYSTYKI z meczu.

obserwator, 08.02.2018 10:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Legia utrzyma się kosztem Czarnych Słupsk, ale nie jest to sukces sportowy. Natomiast możliwy jest fakt że wycofają się sponsorzy. Koszykówka to sport niedochodowy a wygląda na to że budżet został wyrzucony w błoto. Tak naprawdę osoby zarządzające klubem to amatorzy bez pojęcia. Efekt widać na boisku. Jako kibic czuje, że sponsorzy mają już dość tego teatru sportowego.

Look, 08.02.2018 12:26 - *.static.chello.pl

Hej JJ,hej JJ,hej JJ,nowy pomysl na LEGIE miej!!! .Chyba czas podjac jakies decyzje personalne bo jak tak dalej zespol bedzie gral to marka LEGIA mocno ucierpi.wydawaloby sie ze polski sklad jest do ogrania ale okazuje sie ze nie.Mozna przerznac wszystkie mecze do konca.spadku nie bedzie ale czy oto chodzi?.hej rzadzacy wlodarze w klubie do pracy bo samo sie nie zrobi!!!. Jestescie to winni kobicom.Chcemy wygranych meczy.

G D Z I E, 08.02.2018 18:32 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdzie info nt. Kto ile wrzucił ? Tak z Asseco, jak i Legii.

Kibic (L), 08.02.2018 18:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Spasev out. Dostał na początek pakiet zaufania i go olał. Nic już po nim.

NIE WIE trener., 08.02.2018 18:41 - *.static.ip.netia.com.pl

Może Spasev NIE WIE, czym LEGIA klub koszykarska,czy piłkarska jest dla warszawiaków. Może trzeba jemu to w jakiś sposób uzmysłowić.

A kto?'/, 09.02.2018 09:05 - *.static.ip.netia.com.pl

A kto i ile punktów zdobył dla Legii i dla Asseco ?

obserwator, 09.02.2018 09:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

statystyki zawodników na stronie PLK. W Asseco Gdynia grają tylko polscy zawodnicy. A koledzy tu piszący mają racje , Spasev nie nadaje się nawet do podawania ręczników zawodnikom. A ludzie którzy go zatrudnili, pewnie z koszykówką nie mają nic wspólnego.

Do. Obserwator, 09.02.2018 18:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Statystyki były zawsze podawane przy "relacja z meczu". I wtedy była to kompletna relacja.

obserwator, 09.02.2018 19:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do OMG. Patrzyłem na statystyki, zdecydowanie masz racje. Beane wykonał 28 rzutów z 66 zespołu. Co potwierdza ,że taktyka jest ustawiana pod niego. Beane ma tylko 2 asysty a to oznacza ,że nie gra dle zespołu. w kluczowych momentach woli nie trafić niż podać koledze na lepszej pozycji. Masz racje trener Bakun prowadził Legie skuteczniej niż Spasev, zerknąłem na link , który podałeś. to oznacz tylko jedno: Spasev i ta osoba, która go zatrudniła zmarnowała pieniądze sponsorów i... będzie pracować dalej??? Ciekawe kto płaci za tą porażkę? Frajer czy zakochany w Legi idealista? Tak czy inaczej zmiana konieczna albo szkoda prądu na Bemowie.

Oby., 10.02.2018 17:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby nasi nie wygrali z GTK Gliwice 1QT. Bo jak to zrobią to przegrają całe spotkanie -;)))