9. S. Ryżek 0
15. J. Simon -
41. M. Leszczyński -
trener: Przemysław Szurek, as. Daniel Cejba
Sędzia główny Marek Czernek, Arkadiusz Wojna, Michał Pogon ; Komisarz: Krzysztof Kołoszewski

Nie do wiary

Koszykarze Legii bardzo dobrze rozpoczęli pierwszy mecz nowego sezonu i... fatalnie zakończyli. Po pierwszej kwarcie prowadzili z Basketem Poznań aż 13 punktami. W kolejnej odsłonie drużyna Piotra Bakuna powiększyła przewagę o jeden punkt. Na początku trzeciej kwarty legioniści odskoczyli nawet na 18 punktów (44-26), ale potem goście zaczęli odrabiać straty i przed ostatnią częścią meczu zrobiło się 50-40 dla Legii. Przez ostatnie 10 minut przewaga Legii cały czas topniała i na minutę przed końcem zrobił się remis 57-57. Ostatecznie poznaniacy wygrali 64-60...