11. P. Bodych -
12. B. Berdzik -
Sędzia główny

Spójnia nadal niepokonana

W rozegranym na Bemowie meczu 6. kolejki I ligi koszykówki Legia przegrali z niepokonaną w tym sezonie Spójnią Stargard 66-83. Goście wyszli na prowadzenie w 3. minucie meczu i nie oddali go do samego końca. Pierwsza kwarta zakończyła się 6-punktowym prowadzeniem Spójni. W drugiej części meczu zmieniło się jeszcze na niekorzyść "Wojskowych". Na przerwę goście schodzili prowadząc 47-36. Tuż po wznowieniu gry przewaga Spójni wzrosła do 15 punktów, a trzecia kwarta zakończyła się remisowo. Na początku ostatniej odsłony spotkania podopieczni Piotra Bakuna zbliżyli się do rywali na 6 punktów... ale następnie przez ponad 7 minut ani razu nie potrafili rzucić kosza. To skrzętnie wykorzystali goście i odskoczyli na 23 punkty. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Legii 66-83.

Wyniki poszczególnych kwart: 21-27, 15-20, 19-19, 11-17. Kolejny mecz legioniści rozegrają w poniedziałek, 31 października w Kołobrzegu.