31. Kyle Benjamin 8
34. Darrell Harris 14 *
92. Kostas Jonuska 6 (2)
15. Mateusz Bartosz -
Sędzia główny Paweł Białas, Mariusz Nawrocki, Karol Nowak | Komisarz: Jarosław Nowak

Kolejna porażka

W meczu 32. kolejki PLK koszykarze Legii przegrali z zespołem King Szczecin 74-84. Wyniki poszczególnych kwart: 16-31, 16-19, 11-16, 31-18. Kolejne spotkanie przed własną publicznością drużyna Tane Spaseva rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 18, a rywalem będzie Trefl Sopot.

Zapowiedź

W poniedziałek koszykarze rozegrają pierwsze po ponad miesięcznej przerwie, spotkanie ligowe przed własną publicznością. Rywalem naszej drużyny będzie zespół Kinga Szczecin, a początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Serdecznie zachęcamy do wspierania naszej drużyny w hali przy ul. Obrońców Tobruku 40 na Bemowie.