29. i 30. kolejka I ligi

Tylko cztery mecze rozegrane zostaną w najbliższy weekend. W ramach 29. i 30. kolejki I ligi Legia Warszawa podejmie na Torwarze II zespół UKH Dębica. Z kolei Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Podhalem Nowy Targ.

27. i 28. kolejka I ligi

Sześć meczów I ligi rozegranych zostało w ten weekend. Legia przegrała na własnym lodowisku ze Stoczniowcem Gdańsk. W pozostałych parach zespoły podzieliły się punktami.

Hokej: Legia Warszawa 3-5 Stoczniowiec Gdańsk

fot. Michał Bednarczyk / Legionisci.com
W niedzielnym meczu hokeiści Legii przegrali na własnym lodowisku ze Stoczniowcem Gdańsk 3-5 i nie mają już szans na awans do fazy play-off. Dwie bramki strzelił dla legionistów Ilya Vecher, a trzecią dołożył Mateusz Solon. Wyniki tercji: 1-2, 1-1, 1-2. Za tydzień mecze z UKH Dębica na Torwarze II.

101 minut kar dla Legii!

W sobotnim meczu ze Stoczniowcem Gdańsk hokeiści Legii otrzymali łącznie 101 minut kar! Na tę liczbę w dużej mierze złożyły się trzy kary meczu, które w 55:39 otrzymali Tomasz Pawłowski, Karol Szaniawski i Mariusz Szaniawski.

Hokej: Legia Warszawa 1-7 Stoczniowiec Gdańsk

fot. Michał Bednarczyk / Legionisci.com
Hokeiści Legii nie sprostali w pierwszym weekendowym meczu Stoczniowcowi Gdańsk. Gospodarze przegrali 1-7, w tercjach: 1-2, 0-2, 0-3. Kolejny mecz zostanie rozegrany już w niedzielę - początek o godzinie 13:30. Więcej informacji o legijnym hokeju znajdziecie w dziale
Hokej.

Zaproszenie video na mecze ze Stoczniowcem

fot. Mishka / Legionisci.com
Poniżej prezentujemy film zapraszający na weekendowe mecze ze Stoczniowcem Gdańsk:

Kibice Stoczniowca zapowiedzieli przyjazd

Na weekendowych meczach w Warszawie ma pojawić się zorganizowana grupa kibiców Stoczniowieca Gdańsk. Klub z Gdańska poprosił o 50 biletów zarówno na sobotnie, jak i na niedzielne spotkanie. Informację, które miejsce zostało dla nich wyznaczone klub poda w najbliższym czasie.

Zapraszamy na mecze ze Stoczniowcem

W weekend hokeiści Legii podejmą na własnym lodowisku zespół Stoczniowca Gdańsk. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30, natomiast niedzielne o godz. 13:30. Bilety w cenie 5, 10 i 15 zł nabywać można bezpośrednio przed meczami w kasie Torwaru II. Do wejścia nie jest wymagana żadna karta. Zapraszamy!

Bójki podczas meczu w Toruniu

Podczas niedzielnego meczu w Toruniu doszło do dwóch bokserskich pojedynków. Najpierw Mateusz Wardecki zmierzył się z Mariuszem Kuchnickim, a następnie Jakub Kubicki z Bartoszem Skólmowskim. Obie bójki zakończyły się zwycięstwami legionistów. Poniżej prezentujemy video:

25. i 26. kolejka I ligi

W weekend odbędą się mecze 25. i 26. kolejki I ligi. Hokeiści Legii walczyli zacięcie z KS Toruń, ale dwukrotnie musieli uznać wyższość lidera. Stoczniowiec bez problemu pokonał UKH Dębica. Kryniczanie męczyli się w spotkaniach z SMS I, ale ostatecznie odnieśli dwa zwycięstwa, przy czym jedno po karnych. Podhale okazało się lepsze od drugiej drużyny SMS-u.

Hokej: KS Toruń 7-1 Legia Warszawa

fot. Hagi / Legionisci.com
W niedzielnym meczu niespodzianki nie było. Hokeiści Legii przegrali z liderem 1-7. Podobnie jak w sobotę, pierwsza tercja zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak w drugiej KS Toruń zdobył cztery bramki, a w trzeciej trzy. W końcówce doszło do ostrej wymiany ciosów, w wyniku czego po dwóch zawodników obydwu zespołów otrzymało kary meczu. Teraz legionistów czeka cała seria spotkań na Torwarze - najpierw ze Stoczniowcem, potem z Dębicą i SMS I. Już teraz na nie zapraszamy.

Hokej: KS Toruń 5-0 Legia Warszawa

fot. Hagi / Legionisci.com
Hokeiści Legii przegrali w sobotę na wyjeździe z liderem 0-5. Po pierwszej tercji wynik był bezbramkowy, ale w drugiej części spotkania legioniści stracili aż cztery bramki. W ostatniej tercji zespół z Torunia strzelił jeszcze jedną bramkę. Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 11:00. Więcej informacji, tabela i terminarz w dziale
Hokej.

Godziny meczów w Toruniu

fot. Mishka / Legionisci.com
24 i 25 stycznia hokeiści Legii rozegrają dwa wyjazdowe spotkania z liderem, KS Toruń. Sobotni mecz rozegrany zostanie o godz. 17:00, natomiast niedzielny o godz. 11:00. Bilety można nabywać bezpośrednio przed ich rozpoczęciem. Ceny: 10 zł, 7 zł (ulgowy), 6 zł (rodzinny, za osobę). Dzieci do lat 7 wejście bezpłatne.

Hokej: Legia Warszawa 1-4 Zagłębie Sosnowiec

W 22. meczu ligowym w tym sezonie hokeiści Legii przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 1-4. Wyniki poszczególnych tercji: 1-0, 0-2, 0-2. Tym samym do miejsca premiowanego awansem do play-off legioniści tracą już kilkanaście punktów. Za tydzień dwa wyjazdowe spotkania z liderem, KS Toruń.
Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Bartosza Krygiera

Hokej: Legia Warszawa 2-8 Zagłębie Sosnowiec

fot. Mishka / Legionisci.com
W 21. meczu ligowym w tym sezonie hokeiści Legii przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 2-8. Wyniki poszczególnych tercji: 1-2, 0-2, 1-4. Jedną z bramek dla gości zdobył były legionista, Mateusz Białek. Drugie spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 13:30. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale
Hokej.

23. i 24. kolejka I ligi

W weekend rozegrane zostały mecze 23. i 24. kolejki I ligi. We wszystkich spotkaniach górą byli goście. Legia dwukrotnie przegrała na własnym lodowisku z Zagłębiem Sosnowiec, Stoczniowiec uległ KS Toruń, a UKH Dębica przegrał z Podhalem Nowy Targ.

Zrób zdjęcie, wygraj bilety

Sekcja hokeja Legii Warszawa ogłosiła nowy konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy umieścić zdjęcie zrobione podczas meczu na Facebooku lub Instagramie dodając ‪#‎LEGIAHOKEJ‬. Zaczynamy już w najbliższy weekend podczas spotkań z Zagłębiem Sosnowiec. Po każdym weekendzie hokeiści wybiorą co najmniej 3 najlepsze zdjęcia, które zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami na kolejne mecze.

Hokej: Legia zagra z Zagłębiem Sosnowiec

W najbliższy weekend hokeiści Legii podejmą na Torwarze II zespół Zagłębia Sosnowiec. Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 15:30, natomiast niedzielny o godz. 13:30. Przyjdź i wspieraj zawodników głośnym dopingiem! Bilety można nabywać w kasie Torwaru II na godzinę przed każdym spotkaniem. Do zakupu nie jest wymagana żadna karta.

21. i 22. kolejka I ligi

Za nami mecze 21. i 22. kolejki I ligi. Hokeiści Legii dwukrotnie przegrali w Krynicy, s Zagłębie wywalczyło 6 punktów w spotkaniach ze Stoczniowcem. Podhale podzieliło się punktami z pierwszym zespołem SMS PZHL, a KS Toruń dwukrotnie pokonał UKH Dębica.

Hokej: KTH Krynica 7-4 Legia

W rozegranym w niedzielę meczu I ligi hokeiści Legii przegrali na wyjeździe z zespołem KTH Krynica 4-7. Wyniki tercji: 3-0, 3-3, 1-1. W najbliższy weekend legioniści podejmą w Warszawie Zagłębie Sosnowiec. Więcej informacji w dziale
Hokej.
wcześniejsze informacje