fot. Woytek / Legionisci.com

Legioniści wrócili do treningów

O godzinie 17:45 na bocznym boisku przykrytym balonem legioniści rozpoczęli przygotowania do wiosennej części sezonu 2016/17. W zajęciach wzięło udział trzech nowych zawodników - Artur Jędrzejczyk, Daniel Chima Chukwu i Dominik Nagy oraz grupa młodych, która pojedzie na pierwszy obóz. Na treningu zabrakło Guilherme oraz Aleksandara Prijovicia.
Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

Ten pierwszy dopiero wrócił z Brazylii i ćwiczył w siłowni. Prijović ma uraz barku i w Warszawie przechodzi rehabilitację.

fot. Woytek / Legionisci.com

Z racji niskiej temperatury piłkarze rozpoczęli od mocnej rozgrzewki pod okiem Sebastiana Krzepoty. Po drugiej stronie boiska razem z Arkadiuszem Malarzem, Radosławem Cierzniakiem, Radosławem Majeckim oraz Cezarym Misztą ćwiczył Krzysztof Dowhań. Potem zawodnicy skupili się szybkiej wymianie podań po ziemi, a na koniec zagrali w "dziadka".

fot. Woytek / Legionisci.com

We wtorek o 10:45 drużyna wyruszy do Hiszpanii. W dniach 10–21 stycznia legioniści przebywać będą na obozie w Benidormie, natomiast w dniach 24 stycznia - 4 lutego odbędzie się zgrupowanie w La Mandze. Do dyspozycji piłkarzy będą boiska treningowe przy hotelach. Wstępnie zaplanowano 6 meczów sparingowych, z czego 2 podczas pierwszego obozu.

Kadra Legii na zgrupowanie w Benidormie:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Arkadiusz Malarz, Cezary Miszta

Obrońcy: Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Adrian Małachowski, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Michaił Aleksandrow, Guilherme, Walerij Kazaiszwili, Michał Kopczyński, Michał Kucharczyk, Tomasz Jodłowiec, Konrad Michalak, Thibault Moulin, Dominik Nagy, Tomasz Nawotka, Vadis Odjidja-Ofoe, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Bartłomiej Urbański

Napastnicy: Daniel Dima Chukwu, Kasper Hamalainen, Sandro Kulenović


Kontuzje: Aleksandar Prijović

Już teraz zapraszamy na codzienne relacje, zdjęcia i video z treningów Legii!

Komentarze: (0)

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: