fot. Bodziach / Legionisci.com

Legia otwiera klasy sportowe w podstawówce na Żoliborzu

Legia otwiera klasy sportowe w szkole podstawowej nr 392 (obecnie gimnazjum nr 55) na warszawskim Żoliborzu. Pierwszy nabór dotyczy dzieci z klas 1 i 4. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie klas sportowych także przy innych dzielnicach, w których funkcjonują Szkoły Piłkarskie Legii, czyli na Targówku, Bemowie i Pradze Południe.

Udział w naborze mogą wziąć wszyscy, nie tylko dzieci trenujące w Legia Soccer Schools, czy Akademii Piłkarskiej Legii. "Każdy może przyjść na nabór, dołączyć do klas sportowych Legii Warszawa i trochę się poruszać" - powiedział dla Legia.com Radosław Mozyrko, koordynator szkolenia w Akademii Piłkarskiej Legii. Docelowo klasy 1-3 o profilu piłkarskim znajdą się pod patronatem Legia Soccer Schools i będą ćwiczyć z jej trenerem, natomiast 4-8 trafią pod skrzydła Akademii Piłkarskiej Legii i stąd otrzymają dedykowanego trenera.

"Zapewniamy opiekę i czuwamy nad bezpieczeństwem ucznia. Treningi nie będą odbywać się w późnych godzinach popołudniowych, tylko zostaną ujęte w szkolny plan lekcji" - powiedziała dyrektor szkoły pani Renata Kozłowska.

Formularz zgłoszeniowy dla 4. klasy znajduje się tutaj. Wszelkie pytania dotyczące klas sportowych Legii można kierować na adres klasy@legia.pl.Komentarze: (0)

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: