Daniel Chukwu - fot. Mishka / Legionisci.com

Statystyki meczu z Piastem Gliwice

W pierwszej połowie meczu z Piastem legioniści posiadali bardzo dużą przewagę, ale to w drugiej części udało im się zdobyć dwa gole i po dobrych szybkich akcjach. Legioniści pozwolili rywalom tylko na dwa celne strzały, ale mogło być nieciekawie, gdyby Pazdan nie wybił piłki z linii bramkowej. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu i zapraszamy do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnia pozycja piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / EkstraklasaKomentarze: (5)

Maniek, 12.08.2017 10:47 - *.opera-mini.net

Zawsze twierdziłem że posiadanie piłki jest przereklamowane.

ojciec, 12.08.2017 12:46 - *.play-internet.pl

te statystyki to świetna robota redakcjo!

Wolfik, 12.08.2017 13:03 - *.dynamic.mm.pl

@Maniek: Można tak powiedzieć. Gdy posiadanie piłki się wyrównało, zdobyliśmy dwa gole. W pierwszej połowie posiadanie piłki było w głównej mierze domeną obrońców. Efekt z tego tytułu był żaden.

Pablo, 12.08.2017 13:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z grafiki średniego ustawienia piłkarzy wynika że graliśmy mega ofensywną niespotykaną taktyką 1 2 1 3 4. Z tym że 4 środkowych napastników

Matt, 12.08.2017 19:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia gra tylko jak ma nóż na gardle. Najpierw jak chcemy wygrywać to czekamy aż coś wpadnie i klepiemy w nieskończoność. Potem uznajemy, że 1:0 to zupełnie wystarczająco. Czekamy aż przeciwnik nas zepchnie do obrony. Jak strzeli to remis, jak strzeli 2 to przegrywamy. Teraz udało się, że Pazdan wybił z pustej i coś nam wpadło.

To jest gra losowa, a nie strategia.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: