Tenisowa Legia zaprasza na zajęcia!

Nabory do szkoły tenisa na sezon 2017/2018

W związku ze zmianami, jakie pod koniec sierpnia zaszły w działalności Akademii Tenisowej Legii Warszawa, zajęcia od tego sezonu odbywają się na terenie całej Warszawy. Główną siedzibą dla działalności w tym sezonie będą korty Warszawianki, które posiadają bogatą infrastrukturę i znajdują się w centrum stolicy.

Kolejnym ośrodkiem, z którym sekcja podjęła jest Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytety Medycznego.

Aktualnie trwają nabory i formują się grupy treningowe. Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Sekcja prowadzi szkolenie na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Grupy dopasowane są pod względem wieku i umiejętności. Wszystkie treningi prowadzone są przez stałą trenerską Akademii Tenisowej Legii Warszawa, 6 dni w tygodniu w grupach oraz indywidualnie.

Poniżej przedstawiamy mapę Warszawy z lokalizacjami, w których prowadzone są treningi oraz informację dotyczącą rodzaju zajęć w poszczególnych lokalizacjach. Szczegółowe opisy każdej z lokalizacji znajdziecie na stronie www.legiatenis.com.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa zrzesza ponad 360 osób, z czego około 250 to dzieci szkolone wg naszego autorskiego programu Legia Tennis Schools, który został dwukrotnie wyróżniony przez Polski Związek Tenisowy, jako najlepszy w Polsce w plebiscycie „Klub Roku” (w 2015 roku oraz 2016 roku). Aktualnie kadra trenerska to ponad 20 trenerów i instruktorów tenisa, byłych zawodników i reprezentantów Polski, którzy odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.
Fundacja Warsaw Sports Group jest jedynym podmiotem od lat ściśle współpracującym z Legią Warszawa w zakresie prowadzenia sekcji tenisa. Legitymując się umową sekcyjną, posiada wyłączność na szkolenie w ramach Legia Tennis Schools oraz Akademii Tenisowej Legii Warszawa.

fot. Legia Tenis

Więcej szczegółowych informacje o sekcji i naborach znajdziecie na www.legiatenis.com
Komentarze: (0)

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: