Leszek Blautenberg w środku

Były zapaśnik Legii potrzebuje pomocy

Były zapaśnik Legii Warszawa Leszek Blautenberg walczy o powrót do zdrowia i potrzebuje pomocy. 30 października w czasie podróży samochodem doznał wylewu krwi do mózgu. Na szczęście zdążył w porę zatrzymać auto, by nie spowodować wypadku. W bardzo ciężkim stanie trafił na oddział intensywnej terapii - bez rehabilitacji nie będzie w stanie wrócić do zdrowia.

- Przez najbliższe kilka tygodni rehabilitacja w szpitalu będzie bezpłatna, ale gdy takowa się skończy staniemy przed wyzwaniem jej samodzielnego finansowania. Nigdy o nic nie prosiłem, ale dzisiaj jestem do tego zmuszony, gdyż nie stać nas na wielomiesięczną rehabilitację, której koszt póki co pozostaje nie do oszacowania. W przypadku, gdyby zebrane na leczenie i rehabilitację Ojca środki okazały się zbyt duże, ich nadwyżka zostanie przekazana na cele charytatywne zgodne z wolą Taty, lub na funkcjonowanie klubu, który potrzebuje ciągłego wsparcia. Pamiętajmy, że 7,5% zebranej kwoty potrącane jest przez stronę pomagam.pl na jej funkcjonowanie, oraz dla operatora płatności. Z mojej strony zapewniam całkowitą przejrzystość działań podjętych przeze mnie w celu finansowania leczenia Taty. W razie pytań jestem dostępny pod adresem email: ravski.blauten@wp.pl - mówi syn Rafał Blautenberg.

Wszelkie informacje o pomocy znajdziecie tutaj.Komentarze: (4)

Vito, 25.11.2017 18:13 - *.centertel.pl

Syn powinien założyć osobne konto na zbiórkę bez pośredników. Jestem w stanie wpłacić 20.000pln ale wolę by cała suma trafiła do potrzebującego a nie część do pośredników. Panie Rafale zdrowia dla Taty. Pieniądze wpłacę.

Mario, 25.11.2017 19:34 - *.play-internet.pl

Cała Legia zawsze razem

ok, 25.11.2017 20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i w piz... wylądował...

do Vito, 27.11.2017 07:53 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

Vito jester gosc.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: