Naadir Tharpe - fot. Woytek / Legionisci.com

Tharpe odchodzi z Legii

Naadir Tharpe nie jest już zawodnikiem Legii. Amerykański rozgrywający po rozegraniu 11 spotkań w barwach naszego klubu, wraca do USA. Legia nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z zawodnikiem, który miał zastąpić w naszym klubie Isaiaha Wilkersona. Teraz miejsce Tharpe'a ma zająć sprowadzony Chauncey Collins.

Tharpe zadebiutował w Legii w meczu z GTK Gliwice, po raz ostatni wystąpił przeciwko drużynie Turowa Zgorzelec. W 11 rozegranych w Legii meczach notował średnio 9,4 punktu w ciągu blisko 24 minut na parkiecie oraz zaledwie 2,5 asysty.Komentarze: (1)

Kibic (L) radzi....., 13.01.2018 17:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Teraz może w rolę zawodnika należy UBRAĆ tego młodzieńca co siedzi w garniturku obok Chabelskiego. Warunki ma (wysoki; mlody). Bo jak tak dalej pójdzie to i Spasev przywdzieje "kostiumik" do gry. A na razie dajcie tego młodego na boisko i niech gra.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: