Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Dwie bramki Szwocha, Sanogo daje remis

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Działo się u wypożyczonych legionistów w miniony weekend. Mateusz Szwoch zdobył dwie bramki dla Arki Gdynia, ale to nie wystarczyło, żeby pokonać Jagiellonię. Punkt dla Zagłębia Sosnowiec uratował Vamara Sanogo. Z kolei Tin Matić, ogrywający się w słowackim Zemplinie, powrócił do gry po półrocznej przerwie. Inny z Chorwatów, Sandro Kulenović świetnie sobie radzi w największym turnieju młodzieżowym Viareggio Cup. Po trzech meczach ma na koncie 4 bramki, co czyni go liderem strzelców.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin. Ukarany żółtą kartką.
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin

Konrad Michalak (Wisła Płock) - od 72. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Śląskiem Wrocław
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 80. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Piastem Gliwice
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Jagiellonią. Strzelec bramek na 1-0 w 20. minucie oraz na 2-1 w 64. minucie spotkania.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Tomasz Nawotka - do 71. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Vamara Sanogo - od 61. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą Niepołomice. Strzelec bramki na 1-1 w 82. minucie spotkania.

Wigry Suwałki
Bartosz Olszewski - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Miedzią Legnica
Mateusz Żyro - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Miedzią Legnica

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – do 87. minuty w wygranym 2-0 meczu z Ruchem Chorzów
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębie Sosnowiec
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Siedlce. Ukarany żółtą kartką.
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - mecz z Chrobrym Głogów odwołany z powodu złego stanu boiska
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - od 59. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Mielec
Jakub Szumski (Raków Częstochowa) - mecz z Odrą Opole odwołany z powodu złego stanu boiska

II liga
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z ROW 1964 Rybnik

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Rotherham United

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - od 67. minuty w przegranym 1-2 meczu z FK Železiarne Podbrezová
Tsubasa Nishi - do 67. minuty w przegranym 1-2 meczu z FK Železiarne Podbrezová
Sadam Sulley - od 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z FK Železiarne Podbrezová

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - od 71. minuty w wygranym 3-1 meczu z Puskas FC Academy. Ukarany żółtą kartką.

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - bierze udział w Viareggio Cup. W dniach 13-18 marca rozegrał trzy mecze - z HNK Rijeka U-19 (90 minut i dwie bramki), Benevento U-19 (45 minut i gol), Euro New York (90 minut i gol).