Michał Góral - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 4-1 Victoria Sulejówek

W zaległym meczu 20. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała z Victorią Sulejówek 4-1. Do przerwy goście prowadzili 1-0 po trafieniu w 19. minucie Wojciecha Wociala z rzutu karnego, ale po zmianie stron do głosu doszli legioniści. Najpierw w 59. minucie po podaniu Kwietniewskiego wyrównał Robert Bartczak, a chwilę później Wojtysiak podał do Michała Górala i Legia objęła prowadzenie 2-1.

Kwadrans przed końcem Bartczak dośrodkował na głowę Górala i ten po raz drugi pokonał bramkarza Victorii. W 84. minucie wprowadzony kilka minut wcześniej Rymek podał prostopadle do Górala, który skompletował hat-tricka!

III liga: Legia II Warszawa 4-1 (0-1) Victoria Sulejówek
0-1 - 19' Wojciech Wocial (karny)
1-1 - 59' Robert Bartczak
2-1 - 60' Michał Góral
3-1 - 74' Michał Góral
4-1 - 84' Michał Góral

Legia II: 1. Vjaceslavs Kudrjavcevs - 24. Łukasz Turzyniecki, 2. Mateusz Bondarenko, 25. Arkadiusz Najemski, 4. Kacper Pietrzyk - 18. Piotr Cichocki (46' 14. Oskar Wojtysiak), 16. Michał Karbownik, 27. Robert Bartczak [Kpt](80' 6. Amos Shapiro-Thompson), 20. Mikołaj Kwietniewski (78' 13. Bartosz Rymek), 17. Kamil Orlik - 9. Michał Góral (85' 11. Kacper Wełniak)
Rezerwa: Paweł Łakota, Grzegorz Aftyka