Rafał Pietrzak, Marko Vesović i Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Statystyki meczu z Zagłębiem Lubin

56% posiadania piłki, aż 13 z 17 strzałów było niecelnych, dominacja w drugiej połowie... i nic z tego. "Wojskowi" nie pierwszy raz tej wiosny zawiedli oczekiwania zgromadzonych kibiców. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa
Komentarze: (4)

Kibic Legii, 15.04.2018 11:56 - *.internetia.net.pl

Legii potrzebny jest trener nie Jozak , nie Magiera i nie żaden inny taki który przyszedłby do Legii znowu się uczyć , a Legii potrzebny jest trener z doświadczeniem i taki który w trenerce już coś osiągnął taki jak Leo Beenhakker.

Kyo, 15.04.2018 12:14 - *.dynamic.chello.pl

Dalej niech będzie na siłę wystawianie Szymańskiego. Pierwszą połowę miał niezłą optycznie bo dużo biegał i był wszędzie, ale jak zwykle efektów z tego nie było. W drugiej jak już nie miał sił pokazał to co zwykle czyli nic. 20% wygranych pojedynków! To jest talent? Vesović, który psuł wszystko co się dało i był najgorszy na boisku miał 17%. W drugiej połowie przynajmniej był na boisku bo Szymańskiego pamiętam z jednej akcji jak dostał piłkę w polu karnym i przyjął ją w kierunku własnej i uniemożliwił sobie jakąkolwiek szansę na strzał. Teraz przypominam sobie jeszcze jeden rozpaczliwy strzał po zejściu do środka i to tyle juniora w meczu. Na końcówki go wpuszczać a nie od początku i oczekiwać, że poprowadzi Legię do mistrzostwa.

:-), 15.04.2018 12:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak na szybko hlausek dobry mecz szarpal ile sie dalo problem mamy na prawej stronie bo jedza bezbarwny czekam na olszewskiego lub wojcickiego z jagi zwrotnuejsci i waleczniejsi a jak ktos powie ze jedza robi atmosfere to niech idzie na imprezę tam sie przyda

Kris, 15.04.2018 18:43 - *.dynamic.chello.pl

hlousek zaczął wreszcie lepiej grać. Niestety reszta słabo albo bardzo słabo. Niezgoda czlapie po boisku jak by miał ze 45 lat, najpierw niech trochę powalczy/szarpie a nie pracuje nad ekonomika chodzenia! antolic słaby. Philips ze 30 strat, w tym otwierające sytuacje dla Lubina. hamalainen zniknął. Szymański słaby. Jędrzejczyk proporcja pensji do wartości dodanej do zespolu- dramat! Nie ma siły ofensywnej/srodka pola. Może być ciezko..

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść: