fot. Mishka / Legionisci.com

Jozak zwolniony z Legii!

Po sobotniej porażce z Zagłębiem Lubin Romeo Jozak został zwolniony z funkcji trenera Legii Warszawa. Obowiązki pierwszego szkoleniowca do końca sezonu będzie pełnił Dean Klafurić, który od września ubiegłego roku jest II drugim trenerem zespołu - poinformował klub za pośrednictwem swojej strony internetowej.

W niedzielę o godz. 12:00 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem prezesa Dariusza Mioduskiego i dyrektora technicznego Ivana Kepciji, na której zostanie podane więcej informacji.



Komentarze: (216)

Hoh, 14.04.2018 23:59 - *.dynamic.chello.pl

YES YES YES!!!

Nomad, 14.04.2018 23:59 - *.opera-mini.net

Amen.

huehuhue, 15.04.2018 00:00 - *.dynamic.mm.pl

a tak zachwycal sie miodulski :D tu trzeba kogos kto postawi na wieksza ilosc polakow, bo zwyczajnie sa lepsi od obcokrajowcow, szkoda tylko ze wiekszosc wypozyczona lub sprzedana i niewielu zostalo, finansowo to powinien spec od transferow zwrocic legii kase za taka robote, bo ta praca doslownie zadnej odpowiedzialnosci nie ma procz faktu bycia zwolionym za pol roku

Kamil , 15.04.2018 00:00 - *.12

Kolejny wynalazek. Dawać Urbana !

Robert, 15.04.2018 00:01 - *.211

O to jest dzień który dał nam Pan... Gorzej być nie mogło!!!

huehuhue, 15.04.2018 00:01 - *.dynamic.mm.pl

a w zarzadzaniu zespolem to nawet slaby Berg przy nim wygladal jak Guardiola przy Rumaku

0055gp, 15.04.2018 00:01 - *.13.ipv4.supernova.orange.pl

i nich mi kto powie, że dzisiejsza sobota nie jest piękna - przez łzy, ale zawsze.
A teraz Panie Prezesie zakasać rękawy i poproszę o Trenera.

lucho_83, 15.04.2018 00:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

WOW!!!!

koralgol, 15.04.2018 00:02 - *.dynamic.chello.pl

nie nadawał się i tyle w temacie !!!

Wolfik, 15.04.2018 00:02 - *.dynamic.mm.pl

Teraz to i Smuda mógłby objąć zespół. To tylko pokazuje, że właściciel pogodził się już z myślą o braku MP w tym sezonie.

R, 15.04.2018 00:02 - *.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O 10 kolejek zapoźno !

M., 15.04.2018 00:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Josak = Hasi

grzelu85, 15.04.2018 00:04 - *.65.static-ip.net-tech.net.pl

trzech trenerów w jednym sezonie? Tego jeszcze nie było :)

do Kamil, 15.04.2018 00:04 - *.dynamic.chello.pl

Urban to już się wykazał w amice w śląsku i paru innych miejscach czytaj----metr mułu i wodorosty. Tu trzeba fachowca.

Olek, 15.04.2018 00:04 - *.dynamic.chello.pl

Marek Saganowski

Do @rek, 15.04.2018 00:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz jakies typy?

Kajtus Czarodziej, 15.04.2018 00:06 - *.static.virginm.net

Moze sie okazac ze ten ruch byl spozniony.. ale gorzej juz nie moze byc!

Kermit, 15.04.2018 00:07 - *.play-internet.pl

Tylko kto po nim?

Nick, 15.04.2018 00:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Akurat dzisiaj Legia powinna wygrać 4:1 i Jozak nie odpowiada za tę porażkę...

maf20, 15.04.2018 00:08 - *.southampton.uk.amsterdamresidential.com

Loczek to żeś mnie zaimponował :)

Seba.Kolos, 15.04.2018 00:10 - *.funknetz.at

A kiedy Miodek siebie zwolni??

Juri, 15.04.2018 00:12 - *.ssp.dialog.net.pl

Gdzie jest atak? Prawy,lewy i środkowy?

Ja, 15.04.2018 00:12 - *.s124.sekocin.pl

Jacek Zieliński legenda Legii

Do grzelu, 15.04.2018 00:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A w zeszłym niby ilu było? Hasi, vuko, Magiera

tadzio, 15.04.2018 00:13 - *.237

Ja cały czas nie ogarniam ostatniego zwolnienia - po cholerę było pozbywać się Magiery?

Bloom, 15.04.2018 00:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ile ta amatorka jeszcze będzie trwać co rok albo pół nowy trener anonim amator, nowy zaciąg piłkarzyn ogórów, przecież to jest jakieś chore w taki sposób nie funkcjonuje poważny klub. Nie da się nic sensownego zbudować ciągle burząc, sprzedając najlepszych zawodników.
Naprawdę jest już to męczące, nasz klub zasługuję na coś lepszego i na jakąś stabilizację która potrwa więcej niż parę miesięcy, obawiam się że po tym sezonie mogą nadejść ciężkie dla nas czasy. Wstyd.

Arek, 15.04.2018 00:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A idź pan w ch...j panie doktor teorii czegoś tam. Na to się już patrzeć nie dało. A trener to już powinien być nowy, bo tu trzeba już o następnym sezonie myśleć, bo ten to już trzeba spisać na straty. No chyba, że o ten puchar jeszcze zawalczą, bo o mistrzu nie ma co myśleć. Tak, tak, odpuśćmy sobie, bo łudzić się nie ma co. Przecież my mamy 11 porażek, a tu za tydzień Wisła, a potem Korona zjeżdża na Ł3. No niestety, ale takie są przykre realia. Jak już tego co mogli nie wykorzystali, to choćby łach jeszcze 6 razy przepierd...ł to oni i tak ich nie złapią. Taka prawda smutna.

blahblah, 15.04.2018 00:13 - *.dynamic.mm.pl

e tam nie nadawal sie, po prostu chlop nie ma doswiadczenia w prowadzeniu zespolu, gdyby zaczal od II ligi chorwackiej i za 5 lat do legii przyszedl to moze... a tak to żonglował skladem, mniejsza rotacja w majtkach u panien na trasie jest niz w legii, iles tam kolejek temu podobno mowil ze wykrystalizowal sie sklad :D no troche pozno... chlop nie mial pomyslu na gre, a zawodnicy mu nie pomagali, gralismy skrzydlami jak dzis z zaglebiem i zero wypracowanych sytuacji (1-2 z przypadku) gralismy srodkiem gdzie rezygnowal ze skrzydlowych i na bokach "szalal" a raczej stal Hama i Rado ktory schodzil do srodka i nic, a bramki udawalo sie strzelic przypadkiem lub po bledach zespolow z ktorymi gralismy
sam fakt ze boczni obroncy razem w legii maja 0 bramek i 1 asyste cos mowi, a taki Helik to ma wiecej bramek i asyst niz wszyscy zagraniczni pomocnicy razem wzieci w legii i naprawde Moulin przy tym co teraz jest to byl GWIAZDA przerastajaca ten klub o 2 dekady świetlne

blahblah, 15.04.2018 00:14 - *.dynamic.mm.pl

@Juri Lewy jest w bayernie, o reszcie nie slyszalem

eMeRKa, 15.04.2018 00:15 - *.dynamic.chello.pl

Bez sensu. Jaki jest sens zwalniać trenera kilka kolejek przed końcem sezonu i powierzać tę rolę człowiekowi współodpowiedzialnemu za obecny styl?

powiślak, 15.04.2018 00:16 - *.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No pudel zwolniles swojego geniusza.kto teraz nowym jozakiem? Lepiej wstydu oszczedz i sam odejdz

KIBIC LEGII, 15.04.2018 00:16 - *.internetia.net.pl

LEGII POTRZEBNY NIE JEST JOZAK ANI MAGIERA LEGII POTRZEBNY JEST TRENER TAKI JAK Leo Beenhakker - TAKI CO NIE PRZYJDZIE DO LEGII SIĘ UCZYĆ , ALE TAKI KTÓRY W PIŁCE JUŻ COŚ OSIĄGNĄŁ I MA DOŚWIADCZENIE I SUKCESY ZA SOBĄ .

L, 15.04.2018 00:16 - *.dynamic.chello.pl

Dean Klafurić ? Ja nawet nie wiedziałem że taki typ pracuje w Legii.

Marek72, 15.04.2018 00:16 - *.play-internet.pl

Wreszcie, teraz Wdowczyk.

Kuchy sabotażu king, 15.04.2018 00:17 - *.dynamic.chello.pl

Kopaczom należy się wp...dol bo od kilku tygodni sabotują grę żeby zwolnić trenera, dziś po meczu polscy piłkarze zebrali drużynę na środku i zaczęli klaskać trybunom - zagraniczni piłkarze myśleli, że to podziękowanie za doping, ale miało wyglądać tak, że drużyna popiera hasło skandowane po polsku "zwolnić Jozaka".

Kucharczyk won z Legii paralityku!

ludzik, 15.04.2018 00:17 - *.centertel.pl

"Trzech trenerów w jednym sezonie" ktos mapisal wyzej. A mi sie nasuwa jedno:

"Jak w burdelu nie idzie to sie zmienia kurw...y a nie firanki".

Niestety ale z niektorymi grajkami ktorzy sa obecni w kadrze to i sir Ferguson czy Guardiola przegralby z Wejcherowem czy innymi Wigrami.

Nie, nie brobie Jozaka.
Pozdro (L)

0055gp, 15.04.2018 00:17 - *.13.ipv4.supernova.orange.pl

Wcześniej pod informacją o meczu napisałem, że potrzebujemy trenera z prawdziwego zdarzenia (wraz ze sztabem). Ponieważ myślę, że powrót Czerczesowa jest nierealny to może poprosić Heynckesa - On już nic nie musi, a może chciałby się pobawić na emeryturze na naszym podwórku - podobno mamy świetne kontakty i niedługo będziemy latać arabskimi liniami lotniczymi - tak sobie marzę.
I jeszcze jedno do Trenera trzeba by dołączyć drugiego trenera, który w przyszłości mógłby przejąć zespół kontynuując pracę swojego poprzednika.
Trzeba też zatrudnić dyrektora sportowego, też kogoś z nazwiskiem i znajomościami - i jeszcze w tym roku będzie dobrze, byle tylko "załapać się" do pucharów.

kibicjuve, 15.04.2018 00:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepsza wiadomość dnia! Marzyłem o tym zaraz po wyjściu ze stadionu!

@Tadzio, 15.04.2018 00:19 - *.centertel.pl

Magiera akurat niczym specjalnym na tle Jozaka sie nie wyroznial

przemas, 15.04.2018 00:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

nie widziałem tak słabejLegiinigdy

blahblah, 15.04.2018 00:22 - *.dynamic.mm.pl

taniej wymienic trenera niz sklad, ale i sklad bedzie wymagal siegniecia do kieszeni i pozwalniania tych patałachów, dobrze ze niektorzy jak czerwinski i jodła, michalak tylko wypozyczeni to przydadza sie w nastepnym sezonie do głebi skladu, bo patrzac kogo wolna reka puscil (np taki dabrowski na pewno mniej zarabial jak Antolic czy Philipps) a i w srodku by gral lepiej bo gorzej sie grac nie da.

jeszcze sobie odwine ta konferencje jak zachwalal Jozaka Miodulski i ogladne jeszcze raz dla beki! :D z trenerow nikt powazny nie przyjdzie na 5 kolejek, wiec Loczek juz sie pogodzil ze tego wygrac sie nie da, oby tylko Vuko nie mieszal przy skladzie bo tutaj byloby z 4 przegrane i 1 remis, bo tylko chyba on gorszy od tego asystenta, chociaz wolalbym by to jakis polak prowadzil legie w ostatnich meczach sezonu, dlatego bardzo sie dziwie ze np Jacek Zielinski nie pracuje w Legii lub Magiera nie jest zatrudniony lub jakas inna niekoniecznie legenda klubu ale zawodnik zasluzony dla niego, np czereszewski czy inni

Hiszpan, 15.04.2018 00:22 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski to ty odpowiadasz za ten cały cyrk. Nie wybielisz się. Nie jesteś godny tego stanowiska zhanbiłeś ten klub jesteś największym nieudacznikiem w historii klubu .

LEGIA, 15.04.2018 00:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie ten gość od zawsze wydawał się być pajacem i chyba zawodnicy tez mieli o nim taką opinię...

Hiszpan, 15.04.2018 00:26 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kto to jest qwa jakiś Dejan. Następny do dojenia klubu???

Jozak - niewinny, Mioduski - winny, 15.04.2018 00:27 - *.ssp.dialog.net.pl

Ale daliście sobie wyprać mózgi. Przecież to nie wina Jozaka że ktoś chciał z niego zrobić trenera!

L.W.1916, 15.04.2018 00:27 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcie Dzięki Bogu !!!
Legia Mocno :-)

L.W.1916, 15.04.2018 00:30 - *.dynamic.chello.pl

Amator do domu
Jest ok :-)

Że co?? , 15.04.2018 00:31 - *.static.ip.netia.com.pl

A kto to kur*a jest Dean Klafuric Boże co My mamy za prezesa nieudacznika jutro wysle CV na ttrenera mam doświadczenie obejrzałem min 1000 meczy w życiu dam rade!!!

marian, 15.04.2018 00:31 - *.120

A co Wy się tak wszyscy podniecacie? Co to niby ma zmienić na kilka kolejek przed końcem sezonu? Typowy ruch pod publiczkę. Nie bronię Jozaka. Od zawsze nie miałem do gościa zaufania. Ale jeśli myślicie, że nagle jak zając z kapelusza pojawi się tu jakiś magik i Legia zacznie grać nie wiadomo co, to jesteście w dużym błędzie. Nie z takimi zawodnikami i nie w polskiej lidze.

ejejej, 15.04.2018 00:32 - *.dynamic.mm.pl

w nastepnym meczu widze w kadrze meczowej Górala i Bartczaka z II Legii, daliby wiecej niz ci z ktorych sie smieja, to zyczeniowe bo o ile Bartczak jest w kadrze do e-klapy to Góral nie, ale wlasnie to moze lepiej mu dac szanse Slisz pokazal ze mozna zagrac i w debiucie w pierwszym skladzie lepiej od zawodnikow legii wartych 1mln euro wg transfermarket, bo wg mnie ze 100 pilek i to nie kupujacy placilby tylko legia by sie ich pozbyc

snd, 15.04.2018 00:33 - *.dynamic.chello.pl

Vuko na trenera do końca sezonu!!!

Czarna36, 15.04.2018 00:33 - *.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trzeba było wogóle go nie zatrudniać i zostawić Magiere

Tragedia, 15.04.2018 00:33 - *.25.tedata.net

Gdzie tu logika?
Pewnie miodek sobie teraz myśli "Nowa miotła dobrze zamiata" ale nie w tym przypadku...
Jedno pytanie: kiedy zaczniecie myśleć? Nie lepiej było zostawić Magiere i dac mu fundusze na transfery?
To nie, lepiej ściągnąć trenera który sobie będzie eksperymentowal na naszej Legii...
Jaja będą jak mistrz zostanie w Warszawie, choć w to mocno wątpię, nowy trener będzie się tłumaczył że było za mało czasu aby poznać drużynę i odpowiednio nastawić mentalnie.
Jedna prośba, nie szukajcie trenera za granicą.

Kristof, 15.04.2018 00:35 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Na 99% trenerem bedzie Guardiola.Juz jest po slowie z Mioduskim.Ma objac zespol za darmo.Cche tylko paczke fajek dziennie.

Mrok, 15.04.2018 00:38 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski powinien się podać do dymisji. To właśnie sam prezes-amator odpowiada za tą degrengoladę. Ktoś wymyślił Jozaka, ktoś zatrudnił Jozaka, ktoś zgodził się zatrudnić Vesovica, któremu nie chciało się pobiec za Starzyńskim wiec teraz ktoś powinien za to odpowiadać.

Miarą oceny managera jest jego skuteczność. Nie ma wyników więc manager powinien zostać wylany.
Czas w Legii na prezesa profesjonalistę a nie amatora podpartego żoną i jej psiapsiułkami. Więcej profesjonalizmu na kierowniczych stanowiskach a wtedy wyniki przyjdą same.

Kisiel , 15.04.2018 00:38 - *.dynamic.chello.pl

Stasiek .Po mś wracaj!!!

Cult⚽️Legia, 15.04.2018 00:40 - *.91

Chcemy! Legioniste!Trenera!Polaka!Warszawiaka! Napewno taki istnieje, co odda Legii zdrowie I serce!

mlbets, 15.04.2018 00:40 - *.play-internet.pl

Co Wy się podniecacie. Jozak z ławki idzie do biura i to wszystko. I tak rzeczywistym trenerem był ten jego asior co teraz będzie trenerem nr 1 do konca sezonu. Cały sztab zostaje bez zmian i tak.

Jimmy, 15.04.2018 00:40 - *.dynamic.chello.pl

Jak ten Jozak to wcale nie był kozak

@czarna, 15.04.2018 00:41 - *.centertel.pl

Jakby zostal.magiera to bysmy walczyli o utrzymanie sie w lidze

Roma, 15.04.2018 00:42 - *.unknown.vectranet.pl

Kolejny pomysł Mioduskiego okazał się niewypałem. Trenera już nie ma, a my zostajemy z jego zawodnikami. Może weźmie ze sobą chociaż z ośmiu. Chociaż nie zdziwiłbym się jakby Jozak został w klubie - to w stylu prezesa ( będzie taniej ).

Luk, 15.04.2018 00:44 - *.193

co Ty chcesz od Kuchego, pokazał ciekawą grę

Seba(L), 15.04.2018 00:47 - *.20-2.cable.virginm.net

Mozna powiedziec wkoncu,ale czy teraz to cos da? skoro nie ma serca do walki przez grajkow. Puste transfery i wydana kasa za drewnianych gwiazdorow? Lepiej sie skoncentrowac na nowym sezonie i odbudowa druzyny bo z takim graniem to wstyd w Europie bedzie i tyle. Z krajowych trenerow to bym widzial Ojrzynskiego od nowego sezonu lub Michniewicza. Jesli chodzi o innych to powrot Staska po MS.

sprite, 15.04.2018 00:48 - *.play-internet.pl

Czerczesow zagonilby ich do wygrywania

Legionista, 15.04.2018 00:49 - *.226

Do @Czarna, nie prawda ponieważ mieliśmy 2 pkt stratę do Lidera jak odchodził...

andrzej, 15.04.2018 00:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

smiechlem z komenatarzy... w kazdym sezonie piszecie to samo... [nazwisko trenera] dobr decyzja teraz dac trenere dobrego. przy nim [jakis trener z przeszlosci] to mega kozak... ale jak cofniemy sie x czasu wczsien to wspomniany [jakis trener z przeszlosci] byl trenerem zwalnianym i wtedy rekacja byla ze w koncu go zwolnili... heh... zrozumcie ze legia nie ma dobrych grajkow po prostu... ofensywy nie ma od kiedy sprzedali prjio, niko i vadisa... kupili szrot w ich miejsce [sadiku i eduardo] ktorego zaraz nie bedzie w legii

(L), 15.04.2018 00:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Nawałka !!! Lepiej dać trenerowi dużo hajsu niż tym gwiazdeczka ...!!!!

PanTrener, 15.04.2018 00:51 - *.dynamic.mm.pl

a wracajac do tematu trenera to jak zawsze powtarzam trzeba brac takiego ktory robi najlepsze transfery a nie takigo ktory ma najlepszy warsztat, bo nawet gdyby jozak mial ten najlepszy warsztat to posciagal sobie takich grajkow ze pożal sie boga

moj sklad na PP
Malarz - Hlousek Astiz Pazdan Jędza - Szymanski Bartczak Remy (lub Cafu) Kopczynski (Mąka jak wyzdrowieje lub Cafu) Kuchy - Vesovic

Bartczak sporo strzela w II legii jest zgloszony do ekstraklasy wiec moze dac mu szanse nawet w e-klasie?
Veso ma gaz i skutecznosc lepsza niz niejeden legionista z kuchym by sie wymieniali pozycjami albo kuchy w ataku albo Veso i duzo duzo prostopadlych pilek za obroncow, gornik ma wolnych stoperow, veso i kuchy to pozycje obowiazkowe, bo reszta w legii człapie

sylwiusz11, 15.04.2018 00:52 - *.adsl.inetia.pl

Mioduskiego projekt na lata= trzeci trener w sezonie :))))))

tu nie chodzi o frajera trenera ktory nigdy trenerem nie był i ma najgorszy bilans z ostatnich kilkunastu trenerów Legii, tylko o pudla który go zartudnił wmawiając , ze sie nadaje do tej roboty

ani jeden ani drugi nie nadaja sie do Legii

tomekc, 15.04.2018 00:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szanuje Magiere za te lata poświęcone Legii. I uważam że gdyby został to by Legia na pewno nie wyglądała by gorzej. Natomiast co do początku jego jako trener uważam że 90 % dobrego które było do końca zeszłego roku to mimo wszystko Hasi. On ich przygotował fizycznie on ściągnął takich zawodników jak ofoe. Magiera to tak naprawdę była wiosna czyli solidność której teraz zabrakło...

Darek, 15.04.2018 01:03 - *.dynamic.chello.pl

To że Jozak nie jest już trenerem Legii uważam za dobrą wiadomość.
Zła jest taka że zaraz przyjdzie tu kolejny amator który wyleci z hukiem po kilku miesiącach.
I tak w kółko do zaj....nia.

Darek, 15.04.2018 01:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I tak właśnie wygląda długoterminowy plan Mioduskiego. Ty loczku spierd*** z tego Klubu. Niegdy ci no daruje zwolnienia Magiery!!! Wypier****

Darek , 15.04.2018 01:15 - *.PCs.InterCable.net

Leszek Ojrzynski !!

Ruch pod publiczkę, 15.04.2018 01:19 - *.centertel.pl

Zobaczył że mało biletów poszło i wynik jakby mu z nieba spadł. Zmiana trenera ma przyciągnąć na trybuny rozczarowanych kibiców żeby kasę podreperować. Typowe miodowe

Pesymista, 15.04.2018 01:22 - *.dynamic.mm.pl

Pamietacie slowa Joazka. Jeszcze bedziecie dziekowac prezesowi ze mnie zatrudnil !!!!.No to wlasnie dziekujemy dziekujemy dziekujemy ze mistrzostwo stracilismy.Tylko LESZESZEK OJRZYNSKI.

pozoranci out!, 15.04.2018 01:26 - *.dynamic.chello.pl

Chodząc na Legię od ponad 20 lat nauczyłem się z daleka rozpoznawać grę na zwolnienie trenera, za Hasiego najbardziej rzucało się to w grze Brzyskiego i Brozia, teraz bryluje Kucharczyk, Hamalainen i Hlousek też dość nieudolnie dokładają swoją cegiełkę.

Na meczu Wisła-Legia byłem ze znajomymi zza granicy, którzy w przerwie spytali mnie czemu Legia nie biega? Jedynie Remiego trochę pochwalili, ale na pierwszy rzut oka nawet oni zauważyli kompletny brak zaangażowania.

Je...ć te rozkapryszone i przepłacane gwiazdeczki, człowiek wydaje grubą kasę na bilety, traci pół dnia żeby oglądać ich podkładanie się i granie przeciw trenerowi.

Nie zasługujecie na mistrza, ani na doping. Połamania nóg!

Daszka, 15.04.2018 01:40 - *.dynamic.chello.pl

Chyba nic by bardziej nie osłodziło doznanej przeze mnie, a także wielu innych, goryczy po 11. porażce w ESA, jak zwolnienie z funkcji trenera Legii pana Jozaka.
Prezes Mioduski stanął (wreszcie) na wysokości zadania. Będziemy pilnie obserwować kolejne poczynania właściciela naszej drużyny dot. obsady stanowiska trenera.
Pytanie na dziś: Czy naczelny włodarz Legii będzie nadal trwał przy opcji [trenera Europejczyka], czy też przeprosi się z mniej popularną, ale bardziej przewidywalną opcją [krajową]?
Ps.: wszystkich chętnych Kolegów forumowiczów serdecznie zapraszam do udziału w tej swoistej zgaduj-zgaduli...

siepacz, 15.04.2018 01:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Zwykle nie uczestniczę razem z mędrkami-małolatami w rozważaniach, co by tu nie zrobić z Legią. Wyjątkowo odstąpię od tej zasady. Przypomnę więc tylko, że ostatni trener, przy którym zespół miał nie tylko jakiś, ale wyrazisty styl gry, będzie z pewnością wolny po Mistrzostwach Świata, bo z ruskimi nieudacznikami niewiele tam zwalczy. Niestety nie mam wiele nadziei, że zarząd przeczyta moją opinię.

Forest79, 15.04.2018 01:53 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dać szanse Vuko !!!!!!!!!

(L)istek, 15.04.2018 01:54 - *.play-internet.pl

Dziś taki ładny dzień a na trybunach pustki.

Drongal, 15.04.2018 01:56 - *.psd.vodafone.ie

A ja powiem tak: jak zdejnowal hame, i zostawil na boisku Vesovicia to pomyslalem sobie ze to strzal w stope. Rykoszetem pie...lnal go to leb.

Tomasz, 15.04.2018 01:58 - *.85

Hahaha.po porażkach lecha i jagi pewnym było ze nasze asy utopia.gratulacje dla wszystkich którzy dzis byli duzo do przodu.Fortuna kołem się toczy hahahaha

Ustroniok!, 15.04.2018 01:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A teraz na kolana i do Jacka błagać o przebaczenie!

pozoranci out!, 15.04.2018 02:04 - *.dynamic.chello.pl

zapomniałem o głównym "aktorze" - Jędrzejczyk już od miesiąca powinien nie wstawać z ławki a nawet z trybun.

Okecie, 15.04.2018 02:08 - *.dynamic.mm.pl

Tylko Leszek Ojrzynski jest wstanie cos zrobic zna j angielski zna szatnie ma atorytet potrafi przypier... tzw suszarke jak robil Ferguson i wszyscy beda zapiepszac na dupach po trawie .

!(L)!, 15.04.2018 02:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

SKŁAD MÓJ ZDROWY LUB JAK WYZDROWIEJE !
Malarz
Broź Mauricio Pazdan Jędrzejczyk
Mączyński Cafu
Iloski Kwietniewski Niezgoda
Eduardo
skład na PP
RAM PAM PAM !


Yogi, 15.04.2018 03:50 - *.centertel.pl

Henryk Ochmański z Drukarza Warszawa na trenera !

Prezes , 15.04.2018 04:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Zwolnienie na podreperowanie frekwencji bo spada dramatycznie szybko, cd. dawanie zada Brawo szkoda ze Drek swojego nie nastawia tuclko naszs

opal, 15.04.2018 05:28 - *.dynamic.chello.pl

czerczesow i do roboty

Appiah, 15.04.2018 05:32 - *.play-internet.pl

Ludzie jaki Vuko jaki urban... Sagan? Chyba was trzyma posobotni kac. Tu potrzeba trenera z doawiadczeniem, malo bylo uczniow? Trzeba nauczycieli

Jozak won, 15.04.2018 05:43 - *.play-internet.pl

Osobiście chciałbym, zeby trenerm Legii został Ojrzyński ale podobno Urban ma to ogarnąć

Szymon , 15.04.2018 05:52 - *.dynamic.chello.pl

Pudel ryyyyyyyju. Pierwsza męska decyzja.

Adson 78, 15.04.2018 05:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Parę kurde meczy za późno !!!

Skoku, 15.04.2018 06:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dla mnie ktoś z trójki Wdowczyk Urban Ojrzyński. Musi być Polakiem, wiedzieć co to Legia i co tu oznaczają dla nas porażki.11 w sezonie a 6 kolejek jeszcze...

e(L)o, 15.04.2018 06:50 - *.static.ip.netia.com.pl

JES JES JES !!!

Tomek 82, 15.04.2018 06:54 - *.play-internet.pl

Wspaniała wiadomość z samego rana piękny dzień się zapowiada
Pozdro wszystkim

Jacek, 15.04.2018 06:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobra wiadomosc. Tylko pozostaje jedno ale. Czy trener Klaufuric bedąc drugim po doktorze mial jakis wplyw na styl i sposob gry Legii czy nie mial w tym temacie nic do powiedzenia? W obiektywach kamer wyraznie bylo widac jak Jozak konsultowal sie podczas meczow z drugim trenerem. Jezeli dwojka byl wspoltworcą gry obecnej Legii to niczego dobrego nie wrozy jesli bylo inaczej to przynajmniej wraca wiara, ze uda sie jeszcze cos uratowac. Ale niestety fizycznie lepsi w tym sezonie juz nie bedziemy. Potrzeba jednak odpowiedniego zestawienia skladu zespolu i dostosowanie zalozen do mozliwosci fizycznych druzyny. Legio nie poddawaj sie i walcz dla nas kibicow. Jeszcze raz decyzja bardzo dobra ale obawiam sie, ze zbyt pozna. Wiara jednak umiera ostatnia. Nie ma rzeczy niemozliwych.Legia mistrz.!!!

Zyga, 15.04.2018 07:00 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dean Klafuric wczesniej szkolil kadre Chorwacji kobiet. W sam raz na nasze panienki.

Skrz@t, 15.04.2018 07:02 - *.centertel.pl

Teraz do końca sezonu zostaniemy bez 2 szkoleniowca co byłoby dobrym ruchem.
Potem mamy MŚ Rosja, a potem można będzie się rozglądać za trenerami.

Czerczesow
Magiera
Lub inny trener kto zagoni ich do roboty.

Do tego zakup nie napastnika a snajpera z prawdziwego zdarzenia.
Niech pomyślą nad ściągnięciem spowrotem
VOO (klepie rezerwy i ma zielone światło na transfer)
No i chyba powoli czas poszukać zdolnego bramkarza, żeby mógł uczyć się od malarza, bo jak ten odejdzie to nie będzie od kogo.

Bolo, 15.04.2018 07:07 - *.centertel.pl

W koncu. Oby kolejnego 'debiutanta w zawodzie' nie zatrudnil Miodek. No i oby nie Urban.

tomis(L)avsky, 15.04.2018 07:10 - *.dynamic.chello.pl

"kibice będą wdzięczni prezesowi Mioduskiemu, że mnie zatrudnił".... tia ...

Mario, 15.04.2018 07:24 - *.timplus.net

Czy jest tu jakiś cwaniak ? to znaczy @rek ?

Marce (L)i, 15.04.2018 07:26 - *.dynamic.chello.pl

Tutaj zmiana trenera niewiele pomoże.Potrzebna jest zmiana całej polityki szkoleniowej.Nie może być tak,że w składzie w każdym meczu występuje więcej cudzoziemskich odrzutów niż Polaków.Po prostu nie wierzę,żeby w Warszawie i poza nią nie było utalentowanej piłkarsko młodzieży.Pamiętacie rozgrywki Ligi Młodych Wilków?


.

JP68, 15.04.2018 07:26 - *.dynamic.chello.pl

Co ten zastępca poprawi.W środę zmiana wieczorem zmiana trenera.

Marian Italiano, 15.04.2018 07:28 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Dobra decyzja w nieodpowiednim czasie. Taki podpis "o mistrza już nie gramy".
Magiera nie przyjdzie - właśnie przejął reprezentację U21.
Urban - czy on coś oprócz Legii wygrał?
Jeżeli ktoś z Polski to tylko Ojrzyński. Ktoś tą hołotę za jaja musi przycisnąć a on się nadaje jak nikt inny w Polsce. W dodatku chłopak z Mazowsza, który zawsze Legii kibicował i był już z nią związany.

Ibor, 15.04.2018 07:34 - *.87

Miało być trzecie mistrzostwo jest trzeci trener - właściwie cyferki się zgadzają.

Adson 78 , 15.04.2018 07:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli chodzi o trenera to tylko Stasiu Czerczesow , bo przynajmniej tych pajacy ( piłkarzy ) trzymał za mordę !!! ( L ) egiunia

Hiszpan, 15.04.2018 07:36 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nic sie nie zmieni. Legia pod rządami takiego amatora jak Loczek nie ma przyszłości. Zmiana prezesa dopiero da nadzieje. Pusty stadion przez cala rundę moze go przekona.

lucek, 15.04.2018 07:36 - *.dynamic.mm.pl

Wdziałem też Podolińskiego !!!

Zibin55, 15.04.2018 07:41 - *.play-internet.pl

No coz decyzja zatrudnieniacJozaka byla ryzykowna ale wg mnie chodzilo bardziej o caly pozostala ekipe Chorwatow. Dlatego Jozak mial kontrakt tylko do czerwca. Mysle ze pozostanie w L a poszukaja teraz trenera z doswiadczeniem. I nie zadne Ojrzynskie czy Czerczesowy. I bedzie z zagranicy.

Piotrek, 15.04.2018 07:44 - *.centertel.pl

Byl i teraz go nie ma. Pilkarzyki spinac poslady i jazda do przodu bo inaczej pojdziedzie na smietnik historii

, 15.04.2018 07:48 - *.centertel.pl

A teraz poprowadzi nasza Legie byly selekcjoner chorwackiej kadry kobiet

Cch, 15.04.2018 07:53 - *.dynamic.mm.pl

Pewnie zostanie na nastepny sezon jesli ma kwity(?) . A serio to nie bronie Jozaka, ale to nie jest jego wina. Dostal 20 obcokrajowcow z rezerw ostatnich zespolow i co mial zrobic w kilka tygodni, druzyne? W zaglebiu bylo dwoch obcokrajowcow (brawo!). Mysle ze jezeli sciagac kogos zza granicy to powinien to byc gosciu o poziom lepszy od mozliwego Polaka na jego pozycje. A do Pana Mioduskiego - no coz, trzeba bylo znalezc 1,5 banki ojro na Vadisa.

@rek do Mario, 15.04.2018 07:54 - *.dynamic.chello.pl

Mogę szczerze napisać: Jedni zawiedli się na Jacku Magierze... Niektórzy,tak jak ja, zawiedli się na Romeo Jozaku... Było, minęło... Pewnie jeszcze nie raz będzie nam dane zawieść się na jakimś kolejnym "trenerze"... Taki mamy klimat...:)))

A cwaniakiem i internetowym frajerem jesteś ty sam... Nie kojarzę twego nicku, bo zapewne wypełzasz ze swych domowych czeluści tylko wtedy, kiedy (L)egia przegrywa i tylko wtedy masz czelność sobie "pohejtowć"... Bez pozdrowień...;)))

Pawel, 15.04.2018 07:55 - *.199.ipv4.supernova.orange.pl

Za dużo obcokrajowcow którzy dla których Legia to jedynie miejsce pracy a nie cos więcej niż klub. Radovic, Hamalainen i Hlousek- reszta nie radzi sobie z presja gry w naszym klubie.

WALO, 15.04.2018 07:59 - *.114

Ja też jestem za Ojrzyńskim.Chyba tylko on może to ogarnąć.Tu trzeba trenera z twardą ręką

fckislam, 15.04.2018 08:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest bardzo zła wiadomość dla rywali Legii Warszawa

Choto co ?, 15.04.2018 08:01 - *.dynamic.chello.pl

a co to za Dean Klafurić?

Zibin55, 15.04.2018 08:02 - *.play-internet.pl

Bedzie Urs Fischer

krys008, 15.04.2018 08:11 - *.serv-net.pl

@Daszka chętnie przyłączyłbym się do trenerskiej zgaduj zgadula, ale mój ulubiony trener, były trener między innymi Polonii jest od niedawna zajęty. (p. Stokowiec) Po wczorajszym meczu jestem załamany, tego nie można było śp...ć, a jednak. Legia Jozaka jest nijaka. Nie mam recepty na poprawę tego stanu, Stokowiec i Klopp zajęci, to ja innych typów nie mam. :)

Ma(L)echa, 15.04.2018 08:22 - *.play-internet.pl

Zacznijmy od tego ze on nie powinien tutaj byc w ogole zatrudniony.

Pisz, 15.04.2018 08:23 - *.dynamic.chello.pl

Do Mariano Italiano
Co wygral Ojrzyński?

Mateusz z Gór, 15.04.2018 08:24 - *.adsl.inetia.pl

Ten nasz tymczasowy trener był tak popularnym asystentem, że pierwszy raz widzę jego nazwisko.

Legia zagrała niezły mecz. Zabrakło skuteczności. Największym problemem nie jest Jozak, lecz fakt, że Legia nie jest silniejsza od rywali z górnej połówki tabeli i na 10 takich meczy jak wczoraj wygrałaby 5, bo to ten sam poziom.

Podczas meczu kamery uchwyciły Leśniodorskiego w smutnym dla Legii momencie, jakby nawet operatorzy wbijali szpilki Mioduskiemu. Mamy tutaj ruch jak z Magierą, być może wcześniej przemyślany, ale i tak bez sensu. Z jednej strony piłkarze mogą/nie muszą zacząć grać lepiej i mistrzostwo zostanie utrzymane. Z drugiej siadła cała polityka. Moim zdaniem wybrano gorsze rozwiązanie.

@rek, 15.04.2018 08:25 - *.dynamic.chello.pl

Do wszystkich sióstr braci po szalu...

Jeszcze raz powtarzam, iż w kwestii Romeo Jozaka zawiodłem się... Tak zwyczajnie po ludzku pomyliłem się i dałem się poniekąd zwieść jego "pięknym obietnicom"... Po kilku miesiącach okazało się bowiem, iż facet lepiej gada, niż działa... Cóż, kolejny "Pinokio" w (L)egii... Długość jego nosa jest niewspółmierna do jego możliwości trenerskich... To boli... Ale ja przynajmniej potrafię się zwyczajnie po męsku przyznać do swej pomyłki w ocenie jego "przydatności" na ławce trenerskiej (L)egii...:)))

Od TERAZ nie wdaję się już z NIKIM w jakiekolwiek dalsze polemiki "trenerskie"... Od dzisiaj mogę z Wami popisać o stylu gry (L)egii, o grze i jakości poszczególnych piłkarzy, o "ploteczkach" wokół (L)egii i o potencjalnych transferach... Pozdro (L)

Kipkorir, 15.04.2018 08:26 - *.dynamic.chello.pl

I to jest najlepsza wiadomość w ostatnich dniach! Od kilku tygodni było już wiadome, że Mistrza Polski nie będzie. Co do trenerów, to żaden: Urban, Magiera czy Zieliński. Tu potrzebny jest trener, który złapie za mordy to całe rozbestwione i zniewieściałe towarzystwo kopaczy! Koniec z trenerami-uczniami. Legia to nie miejsce, by trenerzy się tu uczyli kosztem klubu!

KibicL, 15.04.2018 08:27 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Lepiej póżno niż wcale. Teraz trzeba szukać jak najszybciej tego trenera który będzie na stałe bo wydaje się, że ten również jest tymczasowym.

PrawdaOLegii, 15.04.2018 08:28 - *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie a gdzie kara dla piłkarzy???
Nie zwalajmy całej winy na Jozaka.
Mamy podobno brać przykład z Olympiakosu - tam prezes zesłał kilku najsłabszych zawodników do rezerw, a drużynę ukarał potężna karą finansową.
Mają tam podobną sytuację do naszej - też mistrza nie będzie.

Piszu z czuba, 15.04.2018 08:28 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zaden z ostatnich pseudotrenerow sie nie nadawal czy to Jugol Kacap czy Norweg czy Swoj. Dziadowskie zarzady nie stac na Trenera i Zawodnikow. Sa wklady do koszulek z wyprzedazy lub po regeneracji.

Zbig, 15.04.2018 08:30 - *.dynamic.chello.pl

Popieram ofertę-Że co-!!!.Nie musi być tańszy od barana
"bałkana"_na pewno będzie efektywniejszy

Jordan, 15.04.2018 08:34 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie co wy qurwa piszecie? Urban?! Wdowczyk?! Może jeszcze Franz Smuda albo Skorża lub papa Strejlau?! Chcecie mielić się w tym samym gównie?! Co oni wniosą nowego?! Tu potrzebna jest totalna zmiana. Z Polski tylko i wyłącznie Ojrzyński lub z zagranicy ktoś z mega nazwiskiem, ktoś kto ma bardzo duże sukcesy w wymiarze europejskim i doświadczenie w pracy z mocno międzynarodowym składem drużyny. Absolutnie nikt inny! Już nie ma miejsca na eksperymenty i półśrodki po taniości, a to sobie właśnie wymarzył biznesmenik Mioduski-tanio kupić i drogo sprzedać. Tani Jozak bez doświadczenia trenerskiego miał w przyszłości pociągnąć też akademię. Hahaha, o nie! W super profesjonalnym klubie to zatrudnia się oddzielnie Jozaka, żeby sobie z całym szacunkiem szlifował Młodych Wilków z których być może kiedyś będą grajki po 10 mln euro oraz trenera z nazwiskiem i jajami, który bierze za ryj tą międzynarodową zbieraninę. Dodajmy, że ta zbieranina ma mega potencjał jak na nasze śmieszne ligowe warunki i przy właściwym sztabie szkoleniowym powinniśmy normalnie mistrza świętować w okolicach 32 kolejki.

e(L)o, 15.04.2018 08:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Twardy trener z Polski, zawodnicy z Polski i wszystko wróci na stare dobre tory!

Zag(L)ębiak, 15.04.2018 08:36 - *.centertel.pl

Tego sezonu nie da się uratować. Zauważcie że wszyscy piłkarze ekstraklapy mają już chyba dość piłki.Ku...wa to jest ich zawód.Gdybym ja miał taką pracę żeby mi płacili kasę za to co UWIELBIAM robić to byłbym przeszczęśliwy.Zaorałbym to boisko...Tylko że oni tego Ku...wa nie lubią. To łatwy sposób na życie.Mamy w lidze kasę kilka razy większą niż Czesi A oni będą mieć od przyszłego sezonu drużynę w LM z automatu.Taka Legia powinna kupować najlepszych młodych Polaków.Lepiej zainwestować więcej a po kilku latach zarobić. Niestety widać że nie ma pomysłu i strategii na lata.To tyle .Pozdrawiam

e(L)vis10, 15.04.2018 08:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po pierwsze tego człowieka nie można nazwać trenerem.

HBR, 15.04.2018 08:38 - *.dynamic.chello.pl

Stawiam na Ojrzynskiego.

wawa fan, 15.04.2018 08:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Skorża, Berg, Hasi, Magiera, Jozak... ile jeszcze pomyłek!? Czy ktoś za to odpowie?! To nie poligon doświadczalny!

swk, 15.04.2018 08:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda ze dopiero teraz....

k. , 15.04.2018 08:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko Leszek Ojrzyński! Poustawia te panienki.

Cik, 15.04.2018 08:43 - *.dynamic.chello.pl

Nigdy nie zrozumiem zachwytu Magiera jako pilkarzem i trenerem. Chyba ze to szydera.

gazza, 15.04.2018 08:49 - *.adsl.inetia.pl

O dwa miesiące zapózno !
Panie prezesie - więcej odwagi i wcześniej !

Mundial w Rosji , 15.04.2018 08:53 - *.centertel.pl

Trzech piłkarzy wczoraj u nas gralo: Hlousek, Szymański i Kucharczyk jak wszedł. Reszta dno poniżej krytyki. Jest wielki haos w drużynie. Remy na obronie to pomyłka jakas.

Hiszpan., 15.04.2018 09:04 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po pierwsze szrot z zagranicy out. Człapak Antolic Cafu Mauricio Eduardo jeszcze dzis na Okecie. Po drugie marzy mi sie 90 Polakow w Legii. Niech wraca Michalak Wieteska Czerwinski plus kilku młodych. Max 2-3 zagranicy. No i oczywiscie poplecznik Jozaka Radovic won rowniez dzisiaj.

Miasto, 15.04.2018 09:05 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na miescie sie mowi,ze Franz, nie Bekenbała ale Smuda "wyciągł" już zapałkę. A w pobitym polu zostawił Apostela, Gmocha i Fornalika.

beefcake, 15.04.2018 09:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tylko Michał Probierz!

qemp, 15.04.2018 09:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Tak się kończy jak się nie szanuje dobrych trenerów. Najpierw Cherchesov, później Magiera. Byłem za Miodkiem ale gościu zachowuje się jak dziecko. Sam pokazuje ile warte są te jego "wizje".

Kosiarz, 15.04.2018 09:11 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na dzien dziesiejszy nie wiadomo nawet kogo w tej kadrze zostawic Szymanskiego Remy'ego Hame? Na dobra sprawe zaorac i od nowa.

Pele, 15.04.2018 09:17 - *.dynamic.chello.pl

fakt Tylko Heniek Ochmański może opanować sytuację..forza Drukarz...

lol, 15.04.2018 09:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przyczyna słabej gry nie jest jozak tylko zarząd że takiego jozaka zatrudnili.Zwolnić zarząd i gitara.

Grzywa, 15.04.2018 09:21 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl

Jurek Engel na trenera wolny i może wejść od razu wiem ze mógłby poprowadzić nasz klub do sukcesu

kubaLLLL, 15.04.2018 09:24 - *.47

@rek ja tez się dałem omamić.Widziałem z bliska mecz w Gdyni.Oczy krwawiły.Gość jest beznadziejny kompletnie nie panował nad sytuacją.Ja powiem tak Ojrzyńskiego dawać.Wyje...c Mauricio Cafu Edka Astiza Brozia Radovicia Pasquato.Sprzedać Pazdana.Niech wraca Czerwński Wieteska Żyro Michalak Majecki.Ściągnąć Kapustke Wilczka Napisze więcej niech nie załapią się do pucharów.Porządne przygotowania.To jest Legia a nie Legia cudzoziemska.

Dwidek, 15.04.2018 09:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Poczekac do lta na Skorże b. Duze doswiadczenie.

obserwator, 15.04.2018 09:29 - *.dynamic.mm.pl

Na trenera Tomasz Reginis z Świt Nowy Dwór Maz. ten dopiero zagonił by te towarzystwo do pracy.

Remo, 15.04.2018 09:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A czemu Vuko nie przejał obowiązków trenera?

kubaLLLL, 15.04.2018 09:30 - *.47

I jeszcze jedno Vuko również do wyj...ia.Niech popracuje gdzieś sam.Dawać Ojrzyńskiego

Ryc, 15.04.2018 09:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grzywa ale ty zwalony jestes. Juz tu byli polonisci...

do Pele, 15.04.2018 09:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A Ochmanski jeszcze zyje? Czy watroba nie dala rady?

1337, 15.04.2018 09:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek

Nie byłeś w błędzie sam ;-) ja też się pomyliłem co do Jozaka. Pamiętaj, że nie myli się tylko ten co nic nie robi/pisze.

Hejterom ocenianie przychodzi wyjatkowo latwo, bo nic innego nie robia/pisza.

NoName, 15.04.2018 09:41 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dean Klafurić trenerem Legii Warszawa
---
Nareszcie profesjonalny trener w Legii. Dean Klafurić trenował kobiecą reprezentację piłki nożnej. Nadaje się idealnie na trenera Legii Warszawa. W przyszłym roku 8 marca wyślemy chłopakom legionistom kwiatuszki. Pan Mioduski z zarządem swoim podopiecznym też powinni wręczyć po bukieciku kwiatuszków.

kibic emeryt, 15.04.2018 09:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@arek!nie przejmuj się tymi szyderstwami . Widać że jesteś prawdziwym kibicem Legii i to nie jednym z tych którzy odzywają się tylko wtedy aby komuś dowalić a na stadionie pojawiają się sporadycznie .Wielu dało się zwieść Jozakowi a to po prostu marny trener a na dodatek przyszli z nim marni pomocnicy od przygotowania motorycznego (ostatnio 2 liga Chorwacka).Mioduski popełnił fatalny błąd zatrudniając kolejnego trenera bez jakiegokolwiek doświadczenia który przychodzi do nas po naukę i to może odbić się na Legii fatalnie .Już po braku awansu do gry w europie w kasie brakowało 20 milionów .Straty finansowe z powodu słabej gry rosną a Miodudki nie jest na tyle bogaty aby wydawać kolejne miliony i tu może być bardzo duży problem.Na dzień dzisiejszy najważniejsze aby zatrudnić trenera z autorytetem ,doświadczonego z sukcesami na arenie krajowej i zagranicznej .My kibice nie powinniśmy opuszczać naszego klubu i czekać na lepsze czasy . Prawdziwy kibic jest na dobre i złe dlatego szacunek dla tych co wczoraj przyszli na stadion .

Obleśny1916, 15.04.2018 09:46 - *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie kary finansowe dla naszych pseudo piłkarzy ???!!! Przecież to oni, a nie trener grają na boisku!!!

Debiutant, 15.04.2018 09:48 - *.centertel.pl

Ja poprowadzę ten cyrk gorzej już nie będzie.Gwarantuje 4 miejsce to i tak nieźle jak na debiutanta no i co ty Panie Mioduski na to???

Brrroooonn, 15.04.2018 09:49 - *.dynamic.chello.pl

Teraz kazdy za Magiera a przypomnijcie sobie jak Legia grala fatalnie w lidze.

AAA, 15.04.2018 09:51 - *.dynamic.chello.pl

Niedziele wolne od pracy,Trener wyj....,Spółdzielnia rządzi,brawo Fatalczyk i spółka.

Elf, 15.04.2018 09:51 - *.elblag.vectranet.pl

Mioduski weź oddaj klub komuś innemu, bo robisz cyrk z Legii. Najgorszy prezes od wielu lat. W klubie jest jeden wielki burdel

Malkontent, 15.04.2018 09:53 - *.unknown.vectranet.pl

Ten Pan w karierze prowadzi NK Gorica w 5 meczach II ligi Chorwackiej i to jest jego całe doświadczenie jako I trenera. Warta doda, ze 4 z tych meczów wygrał :) wszystkie jedna bramką. No i Gorica była murowanym kandydatem do awansu do I ligi.

eth, 15.04.2018 09:58 - *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zagranie pod publiczkę. Klafurić był 2 trenerem a więc pewnie mu doradzał - efekty widać - jakoś nie potrafił doradzić. A trenerskie doświadczenie podobne - druzyny młodziezowe i kobiece. Obstawiam brak poprawy gry i wychodzenie ze stadionu z podobnym rozczarowaniem jak ostatnio.

Khr, 15.04.2018 10:05 - *.pools.vodafone-ip.de

Teraz tylko Dan Petrescu!

Ekstralipa, 15.04.2018 10:19 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najbardziej zadowolone nasze panienki. Nie zdziwilbym sie jesli to oni wy..bali trenera a przy okazji ich rodziny obstawiamy u bukow.

Ted, 15.04.2018 10:21 - *.play-internet.pl

Kto to jest ten Klafuric? Powinien cały sztab Jozaka wylecieć a nie tylko on. Tu trzeba zmian gruntownych po tak haniebnych porażkach!

kibic, 15.04.2018 10:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie Klafurić to trener do końca sezonu .Nikt poważny nie weźmie zespołu w takiej sytuacji i nikt nie oczekuje że ten trener coś radykalnie zmieni bo to jest nie możliwe .Niektórzy dopatrują się teorii spiskowej ,zagrań pod publiczkę itp.W takich przypadkach z reguły właściciele klubów zatrudniają drugiego trenera który zna zespół i przynajmniej teoretycznie powinien wiedzieć co się w nim dzieje i to tyle i aż tyle.Chodzi tu też o sprawy finansowe bo takie rozwiązanie nic nie kosztuje .

WAjper, 15.04.2018 10:30 - *.dynamic.chello.pl

Kukułeczka kuka.....wątpię....a bardzo bym chciał.

Kieł, 15.04.2018 10:31 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i przyjdzie na bank kolejny wynalazek.

tomiacab, 15.04.2018 10:32 - *.know.cable.virginm.net

Miodek! Jaki ty jesteś opóźniony, to ręce opadają. Czy dojrzałeś już do tego, żeby zatrudnić trenera, czy dalej będziesz niweczył inwestycję w piłkarzy po przez chęć zaoszczędzenia na kontrakcie szkoleniowca? Jak ty jesteś takim "pojętnym" uczniem, to może mistrzostwo za jakieś 5 lat nam się przydarzy. Leśny i Czerczesow - wróćcie!!

Zajmon Szczecin , 15.04.2018 10:34 - *.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Takie spostrzeżenia. Kolejny raz Pazdan zagrał na zwolnienie trenera. Podobnie słabo było w meczu również z Zagłębiem kiedy wyleciał Magiera. Ja bym gościa spuścił po MŚ byle gdzie! Remy tez jakiś zagubiony. .
Trochę to na ustawke wyglądało

uGu, 15.04.2018 10:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Jeśli nie nastąpi zmiana właściciela, to klub będzie dalej dojony jak spółka z udziałem skarbu państwa. Ciekawe ile kosztuje zerwanie kontraktu z Romeo? Ech, szkoda strzępić ryja.

tekken (L), 15.04.2018 10:35 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba było dać mu do końca szansę. Dla mnie za wcześnie.
Ja bym wziął tego z Korony Lateriego.

Kamil M, 15.04.2018 10:36 - *.play-internet.pl

Vuko powinien trenować Legię. Trenerem musi być ktoś, kto ma eLke w serduchu. Leszek Ojrzyński, to dobry wybór. Pamiętam go ze Znicza Pruszków. Oj to była paka.

matus007, 15.04.2018 10:38 - *.play-internet.pl

MIODUSKI ZWOLNIONY

tomiacab do @rek, 15.04.2018 10:39 - *.know.cable.virginm.net

brawo geniuszu :) Ja gościa podejrzewałem już po pierwszym wywiadzie o czym tu pisałem, a Ty teraz zorientowałeś się, że typ zaprawiał. To dziwne, że otwierasz i zamykasz oczy w idealnym synchronie z miodkiem. Obu wam gratuluje błyskotliwości. Tamten też się ku...a obudził. Zwolnił trenera jak już wszystko pier..łło. A 5 tygodni temu można było jeszcze coś zmienić.

Nike, 15.04.2018 10:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zamiast kupować szort trzeba wyłożyć kasę konkretną na trenera proste

legionista, 15.04.2018 10:44 - *.jmdi.pl

dobra dacyzja , ale w nieodpowiednim czasie!!!!

tomiacab, 15.04.2018 10:45 - *.know.cable.virginm.net

a jak czytam komentarze o tym, że: Magiera (człowiek o charyzmie osiołka z kubusia puchataka), Wdowczyk (sprzedawczyk, który powinien mieć dożywotni zakaz wykonywania zawodu), Urban (jego szanuję ale to już było dwa razy)... no ludzie ręce opadają. Dobrze ktoś napisał wyżej "może jeszcze Franz Smuda?" Tu trzeba trenera i o to trzeba cisnąć Miodka, niech sięgnie do kieszeni, a jak go nie stać, to niech spier...la i odda Legię w rece kogoś , kogo stać.

jasio865, 15.04.2018 10:47 - *.play-internet.pl

No i co P.Mioduski,już się JÓziek nie podoba panu??!!!Od początku jego teorie uważałem za błędne!!!od początku gra była kiepska a już ściąganie na hurrra!!! ogranych pseudo gwiazdek to mega pomyłki!!!wiedząc ,że prowadził młodzież i kierował piłką zza biurka pan go przyjął!!!Ja mam propozycję żeby i pan razem z nim abdykował,tylu pomyłek na szczeblu kierowniczym klubu od dawna nie widziano!!!i za to pan odpowiada!!!Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale gołym okiem widać ,że.....NIKT NIE CHCE BYĆ MISTRZEM POLSKI!!!TO JEST SWOISTA ZMOWA KLUBÓW!!!!CZEMU???CZAS POKAŻE I SIĘ DOWIEMY!!!GDZIE ,PYTAM ,SZACUNEK DLA KIBICÓW???GDZIE SZACUNEK DLA IDEI SPORTU????!!!Jeśli tak stawiacie sprawę że "lejecie" na kibiców to niebawem oni odwrócą się od piłki!!!nie będą potrzebne reklamy i reklamodawcy równie zabiorą i banery i przede wszystkim pieniądze za te kpiny co sie odbywają na stadionach!!!bo po co one ,komu potrzebne te banery???Robią sobie kluby jaja i czekajmy do czego to doprowadzi,skutek wiadomy!!!!

Stara Żyleta , 15.04.2018 10:55 - *.centertel.pl

Na 100% piłkarze grali na zwolnienie trenera. Czy tak gra drużyna walczącą o mistrzostwo? Czy brak zaangażowania to wina trenera?

Deweloper Jędza, Fatalny Kucharzyna to wisienki na gównie, które oglądaliśmy w ostatnich tygodniach. Pierwsi do odstrzału.

Pocieszające jest jedynie to, że o zwolnieniu trenera usłyszałem już wchodząc ze stadionu. Pocieszający jest inny zasłyszany fragment wypowiedzi starego kibola, który wiedział zwolnieniu Jozaka i wychodził z honorowej: " ... ale jak nie będzie mistrza to w maju klepiemy całą drużynę". Wiec to już nie będą liście ale raczej majowy wyrąb spróchniałego drewna. Ostatni gwizdek dawno już wybrzmiał!

Wdowiec, 15.04.2018 10:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dawac Wdowczyka to ich za mordy wezmie jak stasiek

0055gp, 15.04.2018 10:55 - *.13.ipv4.supernova.orange.pl

Czy ktoś wie gdzie będzie można obejrzeć i wysłuchać konferencję prasową.
Czytając dużą część komentarzy z przerażeniem zauważam, że są jeszcze zwolennicy zatrudnienia rodzimych trenerów (Stokowiec, Ojrzyński, Mamrot i kto tam jeszcze), przecież Oni wszyscy razem wzięci nic takiego w swoim fachu nie osiągnęli, owszem jena dobra runda, wygrany jeden, dwa mecze i co dalej?
Jeżeli chcemy liczyć się w europie, przynajmniej na poziomie Ligi Europy musimy mieć trenera z nazwiskiem i dorobkiem. Wtedy będzie szansa na wydobycie z naszych piłkarzy maksimum ich możliwości i umiejętności. Przypomnijcie sobie - ale na spokojnie - pierwszy rok pracy Berga, przyszedł człowiek obyty z metodami pracy w silnych ligach i już to wystarczyło na znaczącą poprawę gry, a przecież nie był On trenerem tylko uczniem fachu trenerskiego. Przypomnijcie sobie, że trenowany przez "naszą myśl trenerską" Lewandowski, który odchodził z Polski w glorii największej gwiazdy, w niemieckiej drużynie przez pół roku był przygotowywany do gry.
Do @rek ucieszył mnie Twój wpis, pozdrawiam.

Dickson Chotowski, 15.04.2018 10:57 - *.range86-153.btcentralplus.com

Jacek Zielinski (ten nasz oczywiscie) i Vuko. A co tam slychac u Drago Okuka ??

77/82, 15.04.2018 10:58 - *.dynamic.chello.pl

To nic nie da. Z Legii powinni w pierwszej kolejności wylecieć tacy gracze jak Kucharczyk czy Jędrzejczyk. Z taką szatnią żaden trener nic tu nie zrobi, bo każdego piłkarzyki zwolnią przy pierwszej próbie zaprowadzenia jakiegoś porządku. Idealnie pokazuje to sytuacja z przesunięciem Kucharczyka do rezerw i błyskawiczne przywrócenie do zespołu. Oczywiście sporo w tym winy Jozaka, bo okazał się miękką fają ale nie może być tak, że paru przeciętnych grajków ma więcej do gadania niż trener. To jest patologia, która zaczęła się za Hasiego i słynnego wesela. Wtedy piłkarzyki pierwszy raz zobaczyli, że granie przeciwko trenerowi się opłaca. Oczywiście Hasi jest tak samo winny bo był strasznym bucem i marnym trenerem ale nauczeni tym epizodem piłkarze tak samo pozbyli się Magiery, kiedy przestał im pasować. Czy Magic był dobrym trenerem? Raczej nie ale historia Petrescu z Wisły pokazuje, że nawet dobry szkoleniowiec nic nie zrobi mając takich sabotażystów w szatni jak teraz Legia. Chcecie powrotu Czerczesowa? Też bym chciał ale sporo się zmieniło od jego pobytu w Legii. Przykładem niech będzie Jędza i to jak się w tym czasie rozbestwił. "Pan piłkarz", reprezentant Polski i uczestnik Euro. Szkoda tylko, że jest cieniem samego siebie gdy po raz pierwszy wracał z podkulonym ogonem do Legii i rzeczywiście musiał pokazać, że zasługuje aby tu grać. A teraz? Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja...

barman1707, 15.04.2018 11:05 - *.centertel.pl

Wreszcie!!!! I tak o wiele za późno, taki ruch powinien być zrobiony po porażce z Wisłą Kraków 0:2, już wtedy była padaka w wykonania naszych " piłkarzy" i "trenera"

ZoLiborz, 15.04.2018 11:08 - *.173.ipv4.supernova.orange.pl

A kiedy dyscypilnarne obniżenie kontraktu i zsyłka do rezerw głównego obciążenia obrony Legii, wielkiego Artura "Nędza" Jędrzejczyka? Inna sprawa, jakby te patałachy trafiały lepiej, to by o Jozaku inaczej dziś mówiono, z Legią na pozycji lidera. To z piłkarzami jest problem, nie z trenerem.

Rafał, 15.04.2018 11:14 - *.156.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawostką jest to że Legia ma nadal ogromną szanse na tytuł. Troszkę za późno decyzja o zwolnieniu trenera. Myślę że ten wstrząs pomoże Legii i Legia zacznie wygrywać i odrabiać straty i zostanie Mistrzem Polski. Gorąco w to wierzę. DO BOJU LEGIO !!! PO MISTRZOSTWO POLSKI !!!

Sylas, 15.04.2018 11:25 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kurs na Zagłębie pewnie 4.8zł
Na Górnik 4.3 zł
Na Koronę 4.5 zł
Pomnożyć razy ...
Można?
Można.

Jarzabek, 15.04.2018 11:26 - *.jmdi.pl

Pier...lcie tak, że się słuchać nie da! Jaki magiera? Przecież maniera to słaba wersja jozaka bo nawet piłkarzyki nie zna to był zwykły leszcz bez warsztatu, dlaczego poszedł do PZPN a nie trenować jakiś "wielki" klub? Tutaj potrzebna jest silna ręka i trzymanie krótko za mordy a nie kolega Jacek

Pablo, 15.04.2018 11:31 - *.toya.net.pl

Chłopaki przeżywam jak niektórzy z was smutno w hoy szansa na 1 i nici.Na początku też wierzyłem mimo wszytko w Jozaka, ale niektórzy z was wylewają pomyje na wszytko i wszystkich jej się wylewa trener trenerem prezes zawalił dał szansę facetowi bez cv trenerskiego bez sukcesów myślał ze odpali. Dobry trener kosztuje dobry zawodnik tym bardziej ofensywny kosztuje ,jak był Magiera jak nie szło też hejt się lał, tu koncertowy konkurs życzeń może Ojrzyński...A co jak mu nie wyjdzie?pojedziecie z nim jak z resztą, Niestety wiele czynników sklada się na obraz tego co widzimy. Ludzie jedni chcą samych Polaków polityki jak nie zdobędą mistrza co wtedy? Hejterzy na start, wam nikt nie dogodzi w Legi jest presja na sukces mistrza puchary przez ostatnie lata kibice w tym ja przyzwyczailiśmy się do fajnego okresu, teraz jest dołek a niektórzy mędrcy hejtują obrażają piłkarzy trenerów właściciela, macie tyle kasy mundrusie to odkupcie klub mądrale a nie pier ....w necie. Fakt widać jak na dłoni że w zimowe przerwie za dużo przyszlo graczy defensywnych, brak kreowania akcji,przebojowosci gry 1na1 brak napastnika Niezgoda oki ale to nie Niko, Prijo, Szymański ma 18lat w 1 polowie walczył biegał w długiej już nie, jest młody będzie się mylił, pomysł z tak dużą liczbą obcokrajowców to widać nie najlepsze pomysł, ale jedni tu wyskakują Starzyński, tego tamtego kupić, a pomyśleliście jaka cena jest dla Legii?Młodzi Polacy chcą uciec z zagranicę czują kasę nie ma sentymentów nikt za free nie odda zawodnika bo wam sie tak podoba, Niektórzy z was teraz triumfują, zawodnicy hoye własciciel hoy sztabu hoy frekwencja spada i jest radość nie?też jestem zdołowany tym wszystkim. Odnośnie piłkarzy wielu się zasiedzialo...Pazdan od kilku okienek chce odejść ,Rado to wrak i najprawdopodobniej ferment i mącenie to jego sprawa, Jędza....typ dawno powinien pokopać w rezerwach, niektórzy wymyślają Jodłe...który uwielbia kasyna hazard, to już było nie wróci Czerwo wypożyczony ale czy to poziom Legii?mylił się jak grał to go jechano, i tak by mozna wymieniać Wieteske może sumują z kurnika ale zobaczcie ile straciło goli, ci co go chcą czy będą wybaczać mu błędy gdy dostanie sznase w Legii? W naszej eklapie w tym sezonie może się zdarzyć że i Płock może być mistrzem, my jako kibice musimy wierzyć i kibicować, bo kibicem się jest a nie bywa. Pozdro dla normalnych kibiców z dystansem do tego wszystkiego.

syjon85, 15.04.2018 11:37 - *.dynamic.mm.pl

zdaje sobie sprawę, że nie można ruszyć na obecną chwilę z posady selekcjonera trenera Czerczesowa, jedank bardzo chciałbym Jego powrotu do Legii ... wierzę mocno, że jeszcze kiedyś zagoni do zagrody Naszych piłkarzy ... a na obecną chwilę życzę Nam wszystkim właśnie kogoś takiego jak Stanisław .... (L)

Rafix, 15.04.2018 11:43 - *.dynamic.chello.pl

Leśny wróć, Mioduski niech idzie sprzedawać parasolki

Wolfik, 15.04.2018 12:03 - *.dynamic.mm.pl

@Jordan: MAsz Kolego absolutną rację. Też bym widział takie rozwiązanie. Ale jest kwestia podstawowa - ja jakość trzeba zapłacić. A sam wiesz, że w Polsce właściciele nie bardzo chcą płacić.

Przychylam się do opinii Kolegów, że ta zmiana nic nie da. Jest albo spóźniona o kilka kolejek, albo za wczesna. Asystent trenerem? To co za nowości on wprowadzi, skoro niejako jest współodpowiedzialny za taki a nie inny stan rzeczy? To ruch wykonany na zasadzie - coś trzeba zrobić. Sęk w tym, że właściciel nie za bardzo wie, co.

Pisałem nie raz, że Jozak dostał od Mioduskiego zbyt wiele władzy. Niejako "zaczarował" Mioduskiego swoją gadką, nie poparta niestety doświadczeniem czy charyzmą. Uważam też, że tym ruchem Mioduski przyznał się do błędu, jak również to faktu że jego cel - obrona mistrzostwa właśnie się zawalił.

Mimo, że sytuacja w tabeli nadal nie wygląda źle (choć w MP osobiście już nie wierzę) ten sezon może skończyć się bardzo źle. Również pod kątem budżetowym. Nie wiem, czy wejście drugiego sponsora jest czymś uwarunkowane - może zdobyciem MP, może awansem do pucharów. Wydaje się, że ruch Mioduskiego jest aktem desperacji. Cóż, pożyjemy - zobaczymy.

2017( L) , 15.04.2018 12:26 - *.kampinostelco.pl

A który poważny trener w chwili obecnej podjąłby się przyjęcia tak marnie ukształtowanej drużyny. Bez odpowiedniego przygotowania fizycznego, moralnego i w zupełnej rozsypce? Niestety to już jest koniec tego sezonu. Musimy doczłapać do ostatniego gwizdka i czekać co nowego wymyślą nasi nieomylni włodarze.
Tak jak już nadmienili to niektórzy koledzy z tego forum, też jestem za tym aby ominęły nas puchary i w spokoju oraz z zdrowym rozsądkiem naprawić odpowiednio zespół na następne lata. Nie na sezon ale lata,aby w końcu zamknąć jadaczki tym którzy lźą naszemu klubowi.
@arek: Spoko brachu! Nie tylko Ty się zawiodłeś. Tak jak większość z nas, chociaż co poniektórzy podchodziliśmy do tego z większym dystansem. My typowi kibice nie decydujemy o tym kogo klub zatrudnia. Możemy jedynie domagać się poważnego podejścia do swych obowiązków,niezależnie od tego jaką pełnią rolę w naszej Legii.
Póki co takich ludzi typu RJ ,czy jemu podobnych może tu nie być, ale my byliśmy, jesteśmy i będziemy zawsze. Czekajmy wszyscy na lepsze czasy, bo mam nadzieję że limit błędów został wyczerpany na długi czas.

Brat Zewlaka, 15.04.2018 12:33 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Besnik jest wolny i glodny sukcesow.

Gepetto, 15.04.2018 12:50 - *.dynamic.chello.pl

Takiego komfortu pracy w Legii nie miał nikt. Dostał zaufanie, dostał kasę na transfery od właściciela. Chyba nawet nikt w polskiej lidze tak dobrze nie miał. Pierniczył głupoty, że forma i przygotowanie fizyczne przyjdą na rundę finałową i o tych swoich kroczkach. Mioduski na to przystał, bo wierzy pracownikowi. Niestety pracownik okazał się zwykłym amatorem lub szkodnikiem (od dziecka zawsze było, że strzelamy gole, mamy więcej od przeciwnika i wygrywamy), bo jak można grać 9 defensywnymi zawodnikami ? Szkoda, że tak późno ale z drugiej strony przy stratach Jagi i Amici jeszcze do końca nie jest za późno.

jasio865, 15.04.2018 13:06 - *.play-internet.pl

Panie Mioduski!!!funduje pan kolejne JAJA z tym bałkańskim zaciągiem!!!!Albo panu zależy na WIELKIEJ LEGII albo pora na abdykację???!!!

ZachodniLegionista, 15.04.2018 13:08 - *.netdrive.pl

Dla mnie wybór jest 1: Dan Petrescu. Gość z ogromnym ego, bez problemów ogarnie tą szatnie, sam kiedyś w wywiadach mówił, że z polską mentalnością cieżko będzie piłkarzom coś ugrać. Środowisko zna, w Wiśle radził sobie nieźle, po zwolnieniu w Rumunii zrobił Lige Mistrzów z klubem z wioski, teraz lideruje z Cluj, które w sumie jest takim rumuńskim odpowiednikiem Legii. Ale to właśne jest największy problem, kontrakt ma do 2019. No i 2 problem to potrzebuje 100% zaufania, bo wiadomo niektórym piłkarzom jego profesjonalizm może się nie spodobać i będą grać typowo pod zwolnienie, a jak widać Miodka łatwo przekonać do wyrzucenia kolejnych trenerów. Na tę chwile to najlepsza opcja wg. mnie.

pawell, 15.04.2018 13:17 - *.warszawa.vectranet.pl

okuka? na głowy pospadaliście? to już historia. wdowczyk? nigdy . ten pan ustawiał mecze i nie powinno już być dla niego miejsca w piłce. nawałka? pzpn go nie puści, zresztą nie wiem czy sam by chciał. za pysk umie piłkarzyków złapać ale czy tyle wystarczy? probierz by pasował ale nie wiem czy by chciał i czy cracowia go puści.

grzesiek, 15.04.2018 13:36 - *.centertel.pl

A ja powiem wam tak. Zaden z trojki ojrzynski wdowiec urban. Bo oni juz maja swoje lata i nawet jakby dostali propozycje to ja odrzuca. Na cholere tyle stresu tym Panom. Potrzeba mlodego trenera charyzmatycznego.

Cytujac pana jozaka a.wczesniej pewni i magiere. Nie widziqlem przed meczem tak zmotywowanych pilkqrzy jeszcze. A czemu na boisku znowu widzielismy to co widziepismy. W tej druzynie nie mq za krzty woli walki. Byle odwalic swoja prace i tyle. Miła sielanka byla w usa. Chlopcy przeprowadzali wywiady. Filmowano ich jak trenuja aerobik. Komus sie w dup*** poprzewracaja. Wyslac ich na przygotowania w gory , niech pozapieprzaja z misiac nad morskienoko i z powrotem na czas. Wprowadzic ujemne wynagrodzenie za remisy i porazki. Tak ciezko to zrobic? 3 zolte kartki w takim meczu czy to swiadczy ze komus w tym mecxu zalezqlo na 3 pkt? Ani zaglebiu ani Legii. Odwalili co mieli odwalic i tyle.

Gor, 15.04.2018 15:05 - *.nj.res.rr.com

Kur..płaczki trener jak trener wiadomo jakaś winę ponosi!ale kto zamula na boisku ci nasi piłkarzyki zamulence!

Vo(L)f, 15.04.2018 15:10 - *.jmdi.pl

Stasiu wruć po mistrzostwach do nas

Insider, 15.04.2018 16:19 - *.44

Bogus Baniak juz negocjowal kontrakt z Mioduskim. U trenera najwazniejsze jest poczucie humoru i ciekawe opowiesci.

obiektywny, 15.04.2018 16:24 - *.net.hlg.com.pl

zmiana trenera jak najbardziej słuszna ale w tej chwili najlepszym następcą byłby Vuković na teraz i kto wie może na dłużej

Do Vo(L)f, 15.04.2018 16:50 - *.23

A ty wróć do szkoły ...

m4pierwszy, 15.04.2018 18:56 - *.eaw.com.pl

Zbyt pochopna decyzja. Ten mecz był wygrany gdyby nie nieskuteczność naszych i marnujący wszystkie strzały z głowy Niezgoda. Akurat trener dobrze ustawił skład i dobrze dobrał taktykę co było widać po liczbie sytuacji.

wsza, 15.04.2018 21:11 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcieeeeeee.Szarlatan won!!!!!!!

Wawa, 15.04.2018 21:26 - *.dyn.telefonica.de

Bielice jest dobry

Seba(L), 15.04.2018 22:36 - *.20-2.cable.virginm.net

Do Zoiborz-dokladnie obnizyc pensje grajkom nie tylko Jedzy ale polowie. Zamrozic pensje wszystkim ktorzy graja na stojaco. Najmlodszy Szymanski ty(L)ko zapierdalal jak Legionista a reszta to atrapy.

kubicZPodhla, 15.04.2018 23:03 - *.dyn.telefonica.de

Witam. Zgłaszam swoja kandydaturę na trenera... Z robię taki wycisk ze mistrzostwo Polski bedzie 3 kolejki przed końcem... Zrobię to za darmo z miłości do Legii :-

Matt, 15.04.2018 23:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za szybko. Uważam, że Jozak powinien dostać szansę do kilku pierwszych kolejek nowego sezonu. Dlaczego?
1. Był zatrudniany jako wykonawca długofalowej idei. Jak sama nazwa mówi, efekty nie muszą być widoczne "na już".
2. Przez kilka miesięcy i wreszcie dobrze przepracowaną przerwę zawodnicy mogli rzeczywiście się zgrać.
3. Jeśli nikogo nowego nie zatrudniają, to po co go zwalniali już teraz? Niech by dokończył sezon, a nuż coś by się urodziło. Tak i tak na tym sezonie postawiono krzyżyk.
4. Prezes Mioduski, którego nadal popieram, naraził na szwank swój wizerunek. Jozak miał być tym wybranym, a okazał się Magierą (tym późnym, bez gry w Lidze Mistrzów).

kalosz, 16.04.2018 06:26 - *.dab.02.net

trenerzy nie sa nic winni...od wiekow wiadomo ze to zawodnicy rzadza trenerem...a poza tymtrzeba cudotworcyzeby w 2-3 miesiace zespolil w jednosc zbieranine z calego swiata....poza tymsami sawodnicy musza chciec tego...i miec samozapalu i samodyscypliny....jak jeden czy drugi ma problem ze skutecznoscia to powinien sam z siebie po treningu zostawac i walic do pustej bramki-na zmeczeniu....mom zdaniem winna w przygotowaniu motorycznym i psychologicznym zespolu-spojnosci zespolowej itp...na tym sie powinni slupic....no ale jak jest wiele nacji z roznymi mentalnosciami to wez to zlep z calosc...trzeba cudotworcy...